Graphilla.com :: Преглед на тема - Новото лого на България Еър
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Новото лого на България Еър

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 8:53 am    Заглавие: Новото лого на България Еър Отговорете с цитат

Абе имах наивността да взема участие и сега се питам - това ли пък е най-доброто?
http://www.mtc.government.bg/Presscenter/News/March/2003/mar32.htm
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
roje



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 9:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mi ne e naj-dobroto
i dobro ne e
za nadpisa prosto ne mi se govori :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 9:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ave ne mi se 6te da komentiram (se pak 4oweka det go e prail e profesor), no za dwe ne6ta ne moa da ne se styrpq:

1. Tyj BULGARI@AIR.BG - naprao mi s4upi zybite (ma to tuj maj si be6e po zadanie)

2. kat gleam "stiliziranata ptica" i vednaga se se6tam za znameto na ЮАР
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
voltaja



Регистриран на: 12 Фев 2003
Мнения: 357

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Da profesor i to kakav samo grozi akademiata no iskam da te popitam neshto Sami ti kato u4astnik vav konkursa da si spomnjash 4e edno ot uslovijata za u4astie beshe u4asnika da e pod 40 god sega az ne sam u4il pri Varjiev (i slava bogu) no dosta ot oite frendove sa zavarshili pri nego e da ama toi e ponadminal vazrastovata grupa i vaprosa mi e kak stava taka u4astnik koito ne otgovarja na iziskvanijata pe4eli konkursaaaaa
I samo kva Glagolica e lasnal otprede na toja airplane strashno a tva sas BULGARI@AIR.BG e kraino tapo no e 4ast ot kontesta
_________________
When I am on the road , no one can stop me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aquadark



Регистриран на: 16 Мар 2003
Мнения: 39

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 11:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

stiliziranata ptica e dobre, ama tova bulgari@air.bg e meko kazano smeshno... tozi profesor iavno ne e mnogo v krak s vremeto - odavna ne e moderno da se pishat podobni gluposti, oshte poveche, che za kakvo e tova .bg pri polojenie che veche ima bulgaria ?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

naprotiv logoto e mnogo dobro pone tova koeto vijdam, za nadpisa niama da govoria po goliama izlagacia edva li moje da ima, ne sum vijdal rabotite na ostanalite uchastnici no profesora se e spravil mnogo dobre. semplo izchisteno zapomniashto se logo mislia che tova logo shte raboti. drug e vaprosa dali moje da se napravi po-dobro..moje ama iavno ne e napraveno.. za vuzrastovata diskriminacia otnovo niama da se izkazvam, tfa otnovo sa absolutni gluposti na min. na transporta... ako niakoi ot chlenovete na grafila e uchastval neka da pokaje s kakvo.. az specialno sum silno lubopiten.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз смятам, че тука малко действа пак принципът "дай да плюем щом не е наше".
Не съм виждал останалите работи, но от предложенията, които видях преди това ...дедото е на светлинни години с материала напред, нищо че никога не съм го чувал.

Иначе логото е продължение на старото и е едно добро решение.
Просто аз до колкто разбрах поръчителите искаха нещо ново и оригинално, съобразено с облика на новата компания и ако това е била задачата, то логото е "лошо".
Но пак казвам предвид това което си представям че са получили като предложения организаторите - човека просто е спасил положението.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Shhhh, aloooooooo..... Gavanski, mai si iztarval vrazkata.....

Znachi smianata na imeto na nacionalnia prevozvach e rezultat ot totalnata zaguba na polojitelen imidj kam staria prevozvach, poradi mnogoto prostotii koito se navarshiha pokrai nego. Samoletite na BALKAN ne sa prieti s dobro oko nito ot pasajerite, nito ot letishtnite vlasti v sveta. Ot koeto sledva, che prostoto liftirane na dosegashnata simvolika si e PALNA PROSTOTIAAAAAAAA.

Momcheta mladi, az vse si mislia, che takava razrabotka bi triabvalo da sledva mnogo zadalbocheno marketingovo prouchvane, shtoto designa e prosto element ot edin brand. Ia mo kajete kav e adjeba toia brand i kvi sa mu osobennostite ? Nekva chavka, deto takiva sam vijdal sto pati, standarten sanserif i IZICA, mamka i mrasna.

Ochevadno e, che logoto e mnogo trudno razpolojimo na samolet, podoziram, che shte e trudno razpolojimo i po POS materiali. Tova adjeba ne se li misli beee ? Logo ne se li pravi kato se saobraziava s eventualnite mesta za postaviane ?

Tova za men e slaba rabota i tva si e !!! Vse pal stava duma za BALGARSKIA NACIONALEN PREVOZVACH, a ne za firna za iznos na pechen papagalski slanchogled, debaaaaaaaaa
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Vij deba, ei tva kak stoi na mashinata, pokazvam ti nego, shtoto savsem skoro go videh na jivo i mi haresa:





A sia mi kaji koe e po dobro reshenie, toia lifting, ili nashta dvucvetna chavka deba :((( deto ako ne beh prochel, nemashe da se setia i che e chavka.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мене това малко ми прилича на "побъркани камикадзета, целете се тук!"
;))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Po-malko GAME po noshtite, po-neobremeneno syznanie. :)))))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi Lh ne me razbra bre...kazvam che v sravnenie s tova koeto vidiah predi picha e naprail pone neshto deto moesh mu kazesh logo..
i pak kazvam "ne e losho", bez d akomentiram dali stava za balkan sia ili ne

to i az tykmo gozashtitih toia i gledam ki gi e pleshtil

"В концепцията си проф. Варджиев развива идеята, че визуалната идентификация на всяка компания е от изключително значение. (breh deiba kak nikoi ne znaeshe do sia)Според автора, в условията на пазарна икономика, графичният фирмен стил не бива да бъде пренебрегван и оставян на случайността ( umno dede e ,spor nema, ne e vcherashen )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"KONCEPCIA" v sluchaia e kliuchova duma :))))))


Btw, da se iziasnim, v tova che smetam che gorespomenatia profesor e izsral edno laino nema nishto lichno, shtoto az v toia konkurs ne sam uchastval i ne se chuvstvam prenebregnat. A ne sam uchastval, shtoto v 3-ta sluchai koito pochvah da pravia neshto po temata pretarpiah palno fiasko s kraen rezultat DEL. To obache se okazva, che ne samo mojelo da se uchastva sas surogati, mi te mojeli i da specheliat... deba. Ako stavashe duma da praimi nekvi bezideini chavki, da beha kazali.

Pak na toia maloumen chinovnik deto go izmisli tva ime i sloji tva @ vatre, ha dano..... be neshto mnou kofti mu pojelavam.

AIDE NA ESEN PAK NA IZBORIIII.......... FLY BY HVARKAN
_________________
V2&V8 forever


Последната промяна е направена от LoveHate на Вто Апр 01, 2003 5:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:

Momcheta mladi, az vse si mislia, che takava razrabotka bi triabvalo da sledva mnogo zadalbocheno marketingovo prouchvane, shtoto designa e prosto element ot edin brand. Ia mo kajete kav e adjeba toia brand i kvi sa mu osobennostite ? Nekva chavka, deto takiva sam vijdal sto pati, standarten sanserif i IZICA, mamka i mrasna.



да не говорим за това, че в скоро време И този превозвач ще бъде продаден на чуждестранен инвеститор, което логично на 99% означава смяна на името и лого-то...

мда - абе - май е имало едни пари да раздадем...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 12:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
да не говорим за това, че в скоро време И този превозвач ще бъде продаден на чуждестранен инвеститор, което логично на 99% означава смяна на името и лого-то...


Да наистина ще я продават ама е записано .. след финансовото оздравяване на компанията .. така че не ми се вярва да е скоро ;-))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bundyo



Регистриран на: 18 Ное 2002
Мнения: 54
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля че това лого най-много ще подхожда на любимата ни компания :))



И за тези които не могат да го видят:

http://bundyo.host.sk/bulgair.html
_________________
Котаракът на Шрьодингер
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Вто Май 27, 2003 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз имах едни изпълнения по темата, ама ще ги покажа само с подкуп или ако ме примолите сериозно:) На мен не ми харесаха, бяха много банални, но като гледам, май са по-добре от това нещо(и най-вече надписа) на професора...засега няма да ги покажа:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
C6



Регистриран на: 26 Май 2003
Мнения: 27
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2003 6:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Koi prevaril toi zavaril", pichove!
mnogo zle! a i toia samolet - maiko mila... imam chuvstvoto che prof. gi e pravil neshtata poslednata vecher, naburzo i v kompaniata na kasa Rom!
100% sum na mnenieto na Love Hate, ama pone da se biahme otsramili mladite s niakoe proektche, a to grunci! Nie sme si vinovni!
Sledvashtia put vseki ot nas s po 5 proekta! xexexe
_________________
Все по-добре!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2003 1:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

prosto porednoto dokazatelstwo shto ne trqbwa da se uchastwa na takiwa konkursi...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov