Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstaviane_bonbonki
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstaviane_bonbonki

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Chris



Регистриран на: 30 Май 2003
Мнения: 6
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 12:15 pm    Заглавие: Predstaviane_bonbonki Отговорете с цитат

Bilbord 4/3m



Nadpisa na otpechatuka e po iasen, no ne e praven da se nabiva v ochi.
Mackata e ot clip-art, bonbonite sa proekt suobrazen s klientski iziskvania, bonbonierite i samite bonboni ne sa gotova snimka.
Borix se s bonbonite ... nimashe snimki i niamshe koi da se zanimava da se snima .... celia skener beshe v shokolad ... no triabvashe i svetlini da ima i neznam si kakvo oshte ... kutiata e s prege i gold .... i pr. za tova risuvah bonbonka po bonbonka.


Последната промяна е направена от Chris на Пет Май 30, 2003 12:40 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошъл, само да ти кажа, че докато държиш в профила си забранен BBCode никога няма да ти работят [url], [img] и т.н. таговете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Archimboldo



Регистриран на: 18 Май 2003
Мнения: 50

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami bonbonite moje bi sa dobre / ne gi vijdam dostaty4no jasno/ no moje bi pyrvo tr. da pomisli6 za cjalostnata vizia na bilborda. V momenta ne e izdyrjan, sjaka6 sa go pravili njskolko dy6i na razli4no nivo. Ako bilborda ti e dobre bonbonite njamat 4ak tolkova vode6to zna4enie.
_________________
Archimboldo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Chris



Регистриран на: 30 Май 2003
Мнения: 6
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Malko shte triabva da mi raziasnish kakvo imash predvid, po skoro kakvo te drazni ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Adi az sha kaja:

1. Snimkata , edno che ochecadno e vzeta ot neide i e nekachestvena, vtoro, che napasvaneto sas fona e napraveno ne kakto triabva. nai malkoto triabva da se poizravniat niuansite i prochie. Ako shte gonish kontrasten efekt, v koeto se samniavam, go napravi dostatachno iasen.

2. Gornia nadpis, em e klishe, em hich ne mu e tam miastotot, pa e i nechetliv, a na borda prosto nikoi nema da go prochete. Otdelno s nego ti se sabirat 2 script fonta deto ne e mnogo preporachitelno.

3. Kutiite - trebva da sa po golemi, shtoto vse si mislia, che tova ne e imidjova reklama, a celta i e da vdigne prodajdite na tochno toia produkt, a tova stava kato nachalo chrez poznavaemost na branda.

4. Fashta - ili inash takava ili nemash, tva em ima, em niama, moje da e udachno za TV zastavki, ama v sluchaia faida nikva.

Mi tva e misla, spored mene greshnoto.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chris



Регистриран на: 30 Май 2003
Мнения: 6
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

emi to mai viarno ne ostana ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami ako iskash da ti se izvinia ?!? Samo kaji..... shtoto az si pomislih, che iskash mnenie, ma iavno sam sgreshil:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chris



Регистриран на: 30 Май 2003
Мнения: 6
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne iskam izvinenie, ne stava vupros za tova.

Po skoro naistina kritikata e cialostna ... koeto pravi bilborda totalno sburkan.

Niama obida ot moia strana.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ako tova shte te uteshi... v taia, sladkarskata, industria sam vijdal neshto mnouuu po sbarkano:))

Oshte potrapvam pri spomena na edin board na nekvi biskite BRUNEI, napravu beshe poakrtitelno :)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Archimboldo



Регистриран на: 18 Май 2003
Мнения: 50

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

4eti kakvo ti kazva LH - vsi4ko tova e abs. vjarno i 6tjah da ti go napi6a ako ne bjah izljazyl - tova sa syveti na 4ovek kojto razbira ot reklama a ne upreci. Osobeno za fontovete trjabva da obyrne6 vnimanie, za6toto raznostilieto ti e goljamo. A tova " Poddaj se na izku6enieto"...... ako ne e njakakvo hrumvane na klienta ti e trjabvalo da misli6 v na4aloto po nego, i posle - kato stigne6 do ne6to po-zapomnja6to se da trygne6 kym konkretna vizia. I az da kaja ne6to za tvoe uspokoenie - naistina v sladkarskoja biznes e taka sega na njakykyv tramvaj vidjah rekl. na njakakvi biskviti kojato be6e mnogo zle i dori njama6e imeto na biskvitite. Ako moje6 nameri njakoj da ti zasneme po-spolu4livo lice ot tova - taja lelka njama kak da stane za reklama.
_________________
Archimboldo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Adi az sha kaja:

1. Snimkata , edno che ochecadno e vzeta ot neide i e nekachestvena, vtoro, che napasvaneto sas fona e napraveno ne kakto triabva. nai malkoto triabva da se poizravniat niuansite i prochie. Ako shte gonish kontrasten efekt, v koeto se samniavam, go napravi dostatachno iasen.


Ако аз можех да карам автомобил и минавах с една хубава скорост въобще нямаше да мога да разбера за какво става въпрос.
Човешкото око възприема първо цвета и после формата след около секунда.
Светни малко лампата в стаята=)
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Archimboldo



Регистриран на: 18 Май 2003
Мнения: 50

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

razgledaj tozi sajt - http://www.witors.it/ - ima interesni ne6ta po tvojata tema. Uspeh!!!
_________________
Archimboldo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Chris



Регистриран на: 30 Май 2003
Мнения: 6
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Razbrah glednite tochki ... struva mi se ...

Kolkoto do sferata na shokoladovite izdelia moje da se komentira mnogo.
Za sujalenie kakto veche spomenah snimkov material niamashe i nimashe opciq da bude napraven takuv.

Archimboldo: Razgledah saita na men obache poveche mi dopada tozi http://www.lindt.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LH е прав за снимката! Всъщност това което ще ти кажа е същото, което и той каза, но ще ти предложа няколко примерни решения.

1-во има много шум в нея и трябва мно здраво да се ретушира, но се съмнявам да има много голяма полза. По-дразнещото в случая е факта че е черно-бяла, което всъщност дразни окото. Варианта който предлагам е да минеш с четката на "Color" с цвят тъмно синьото от фона!

2-ро фонта на горния надпис според мене трябва да е прав (хебър, ариал и т.н.) и да е по-контрастен с фона (бял например), защото в момента едно 4е не се забелязва ами е и труден за четене. В крайна сметка тва ще се гледа за секунди време, зна4и трябва максимални бързо да се освоява инфото от борда!

3-то фашата в момента е много нагоре според мен. Затова и ЛХ казва, че нито я има нито я няма. Съвета ми е да я понамалиш във височина като горната част стига някъде между долния ръб на кутията и надписа. Надписа пък го свали леко надолу и препоръчвам също да му смениш фонта. Пак някои прав който ако не е същия от горния надпис то някой който стои добре с него (пак предлагам Хебар, Хелен, ариал и т.н.) а може да опиташ и с Аванти. Може също да махнеш градиента от долния надпис.

тва са само дребни козметични промени, които според мене ще придадат малко по сносен вид на борда с цел той да стане малко по изпълняващ предназначението си!!!
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Archimboldo



Регистриран на: 18 Май 2003
Мнения: 50

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i mahno ako moje6 bijutata ili tam kakvoto e ot fotosa za6toto ne se vryzvat s temata. Ako osveji6 fona 6te moje6 da obr. fotosa kato kontrast i cvjat kato izostavi6 4ast ot detajlite zada postigne6 njakakvo izly4vane....stiliziraj leko, :) njama syvsem izguben fotos.
_________________
Archimboldo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Chris



Регистриран на: 30 Май 2003
Мнения: 6
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Kritikata mi haresa mnogo ... iska mi se da kaja samo neshto

1. Otnosno madamata ... spored klienta tia e mnogo podhodiashta zashtoto imenno bijutata ia svurzvali s naimenovanieto na bonbonite "sea treasures" ... ne e zavoalirana zashtoto spored nego triabvalo vse pak da se vijda - mnogo bila tumna i preliata s fona na proekta.

2. Shrifta ot dolu e shrifta na samite bonboni. Spored klienta taka izglejdalo po-nejno..... Pravia shrift ne mu dopadna.

3. Fona: Takav e zashtoto v zadanieto imashe izrichno iziskvane fona da e tamno sin.

4. 100% saglasen za vsichko kazano otnosno "poddai se na izkushenieto"..... beshe kompromis...

Proekta e realiziran predi 1.5g. i mnogo se haresa.
Za sajalenie svobodata na deistvie v moite proekti e ogranichena i zavisi ot klienta.
Ne sa mnogo neshtata koito moga da kaja che mi haresvat ot tova koeto pravia, po-vajnoto obache e da se haresat na vazlojitelia.
Ako triabvashe az da kritikuvam podobno neshto edva li shtiah da sam daleche ot kazanoto ot vas...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov