Graphilla.com :: Преглед на тема - flash banner
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

flash banner

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 3:48 pm    Заглавие: flash banner Отговорете с цитат

eto tuka edin flash-banner, bez syprowod ot nqkakwi obqsneniq (tyj kato tozi post e awtocenzura na tozi)

http://www.creative-center.net/mucho/misk/carpediem/banner.html

p.s. naj-iskreno se izwinqwam na modowete, 4e pristypih (ili po-skoro bqh zabrail) zapowedite im, kato molq da ne byda BAN-at za towa si deqnie :)))))))
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

GoooD
:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 4:20 pm    Заглавие: :-))) Отговорете с цитат

Доста ми харесва! Само: аз бих го направил маааалко с по-малък height и малко по-дълъг. И в горния десен ъгъл тези сивичките елементи-малко по-семпли/без толокова чертички и детайли/. :-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

emi Mucho gotin banera bre:))) samo sa zachetah v texta deto se poaiviava i imashe textove dokato gi procheta i izchevat bre:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

cool, ama iskame preloader ,)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
:: kotsel ::



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 49
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da, banero e gotin, daje mnogo. az niamah problemi s 4eteneto, a s razbiraneto (ne go znam toz ezik). i zatva ne razbrah za kvo ide re4 ... zatva mazkata malko ne ja razbrah, a i mi sedi kato zalepena tam na fona. ma ako e za adult ne traa li da nablegne6 pove4e na 4astta ot 6ijata nadolu? i da go napravi6 da se otvariat i zatvariat 2te sivi4ki 4asti?
_________________
<html>
<head>
<title>kotsel</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 5:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:: kotsel :: написа:
da, banero e gotin, daje mnogo. az niamah problemi s 4eteneto, a s razbiraneto (ne go znam toz ezik). i zatva ne razbrah za kvo ide re4 ... zatva mazkata malko ne ja razbrah, a i mi sedi kato zalepena tam na fona. ma ako e za adult ne traa li da nablegne6 pove4e na 4astta ot 6ijata nadolu? i da go napravi6 da se otvariat i zatvariat 2te sivi4ki 4asti?



emi ako go znaeshe toia ezik i shteshe da razberesh i banera za kvo ide rech v nego...

i kak da imash problem s cheteneto kato ne si chel kvo pishe????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 6:26 pm    Заглавие: ;-) Отговорете с цитат

Не, не мисля, че е за adult site! И аз не знам френски, ама по едно време се мярка там innovations-нещо, което не ми напомня за...;-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 6:34 pm    Заглавие: Re: ;-) Отговорете с цитат

borkataboy написа:
Не, не мисля, че е за adult site! И аз не знам френски, ама по едно време се мярка там innovations-нещо, което не ми напомня за...;-)))


ami Borka ako si mislish che e za Apteka ne e :)))) za Adult sponsor e banera...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 6:52 pm    Заглавие: ;-) Отговорете с цитат

Хи-хи...добре де, издъних се;-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2003 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BadmotherfuckeR написа:
samo sa zachetah v texta deto se poaiviava i imashe textove dokato gi procheta i izchevat bre:)))


... Bad mi izlaga6 se ve ni znai6 frenski :)))) ... sq seriozno kazano, sigur si praw az tolkoz sym gi gledal, 4e gi znam na izust, ako i da ne znam frenski ....

borkataboy написа:
аз бих го направил маааалко с по-малък height и малко по-дълъг


... twa nal se se6ta6, 4i ni moe stane - takyw razmer sa mi dali

compound ™ написа:
ama iskame preloader


... i s prawo :), tuka ve4e sym vinowat, dip 4e preloadera mi e naj-ljubimoto i go smqtam za naj-vajen (toj moje da pleni usera ili da go izgoni)

:: kotsel :: написа:
... ma ako e za adult ne traa li da nablegne6 pove4e na 4astta ot 6ijata nadolu? i da go napravi6 da se otvariat i zatvariat 2te sivi4ki 4asti?


... ami to4no v tozi slu4aj mackata ne trea da se razgolwa - twa e banner za adult sponsor (kakto BMF ve4e uto4ni), ina4e twa da se otwarqt i zatwarqt dwete tenekii si go mislih ma pyrwo me sprqha nqkoj 4isto tehni4eski pri4ini, wtoro stori mi se malko default-sko
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
max



Регистриран на: 25 Май 2003
Мнения: 52
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2003 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Банерът е страхотен. Госпойцата е малко неподвижна на фона на всичко останало, но и така е добре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov