Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Morgy



Регистриран на: 31 Май 2003
Мнения: 8
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2003 2:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен работите са ясни: почнах от околовръстното, получих си атестата от Гошо и бачкам при Джони. Ама ми трябва още квалификация и ако нещо в скапаната държава не работи както трябва то ние трябва да си го оправим.

И тъй, като нещата започнаха да отиват към мерене на разни органи ще направя следното нещо: Обявявам ви ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО! Дипломите срещу самообучението! Само днес! Не пропускайте! Тук на форума е обявен конкурс за лого на Про Мюзик. Аз залагам 20 лева, че ще спечеля конкурса. Мисля да оставя парите при Моргот още в понеделник. Все пак първо ще го попитам, може и да откаже :) Вие можете да залагате на когото си искате,(ако не ви стиска да заложите на себе си) включително да поканите и някой корифей на дизайна да работи за вас (за да ми натриете носа, естествено). Накрая парите отиват за победителя. Аз лично, с моята печалба смятам да спонсорирам наградата за следващия конкурс и тя, по внушение на Моргот пък и по мое мнение би трябвало да бъде бъде графичен таблет (може би А5, зависи от залозите). Тоест таблет обещавам само ако спечеля.

Силно редактиран пост, заради публично неуважение на домакините.
Morgy, трябва да поговорим в понеделник, до тогава плз не поствай повече текст, само картинки! :)
Morgoth

_________________
"Всеки носи Дявола в себе си!"
граф Диз
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2003 2:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vinagi sym se chudela... za kvo mu e na chovek da pravi neshto hubavo, ako se dyrji kato gyz....
moga i da si predstavia shto se nervish na pesho i neznamsikoi che ti vzimat rabotata i ti podbivat cenite.
ti obache nishto niama da vdenesh nikoga...

ogranicheni zubrachi kato teb bol!

kato si tolkova umel i neveroiaten, mi she moje i edni shibani kartinki da si uploadnesh...

pone veselish dosta hora s glupostite si! a pyk koito se smee,jivee po-dylgo! e blagodaria! mislia, che skoro shte sym bezsmyrtna.. kato napishesh porednia roman "kak da stanem prostitutki"
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2003 2:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mda..sia samo ostana da kajesh che si i nai svetovno platenia hudojnik...to drugo ne ostana mai da kajesh veche....sled sichkto tva pisanie po-gore


btw..tuka ne sa iskashe da si pishesh biografiata se pak...

veche te razbrahme che si svetovno izvesten i velik s mnogoto diplomi



aa btw..ostana samo edna da zemesh kak da si opravish linkovete v foruma... ae da vidime kato si tolkova umen i kaduren kolko vreme she ti otneme....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2003 2:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

>Дроне, няма страшно, ще си научиш уроците и ще си извадиш сертификатче. Щото ако си мислиш, че навънка са заплакали за тебе-много се лъжеш. Трябват ти мнооого големи топки и много як шут от тука че да работиш в чужбина наравно с местните и да взимаш техните заплати.<

Ne me razbiray pogreshno, ama az BACHKAM w chuzhbina, na TEHNI (weche NASHI) zaplati. I da, shte si polucha sertifikatche, no to se kazwa PhD (Doktorat za Peshowtsie) po International Relations POKRAY bachkaneto 3D.

Takiwa kato tebe sum gi wizhdal mnogo.... Ako wzemesh i si izpusnesh wudzudha malko, i se oslushash malko da chuesh kakwo kazwat i drugite, samo shte spechelish.... Sled kato Chrom se zastupi za tebe si pomislih, che wsichko shte se ulegne. Ama ne, nashto momche tryabwa da si kazhe! Nyama da pisha poweche ot uwazhenie kum Chrom.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2003 6:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

AZ NEMAM DIPLOMA ZA DEZIGNER
AZ DAJE NE SAM UCHIL ZA DESIGNER
AZ SAM EDIN OT HORATA SAZDALI TOIA FORUM
AZ SAM EDIN OT HORATA DETO UJ KAZVAT KAKVO SHTE STAVA TUK
AZ EDIN OT NAI-SKAPO PLATENITE DESIGNERI V BG
AZ SE ZANIMAVAM NA PROFESIONALNO NIVO S REKLAMA I MARKETING
AZ SI DARJA NA GRAPHILLA-TA
AZ NE RAZBIRAM KAKVO E TOVA "GAME ART"
AZ VSASHNOST NE RAZBIRAM I KAKVO E TOVA "ART"
AZ SAM BIVSH TATTOOIST I ZAJALIAVAM, CHE SAM BIVSH
AZ PRAVIA VIZITKI... ATENTION !!! VIZITKI I ETIKETI
AZ ISKRENO NE HARESVAM 3D, MA SI TRAIA, SHTOTO MISLIA, CHE TAI TREBVA
AZ NE CHLENUVAM V NIKAKVI ORGANIZACII, GRUPI, PARTII I T.N. I SMETAM I ZAVBADESHTE DA E TAKA
AZ NEMA DA POZVOLIA NIAKOI DA OBIJDA MEN, KOLEGITE I PRIATELITE MI.


DEBA..... sega shte pomislia malko, i shte napisha "otvoreno pismo" do nekoi.... deba i prostotiite...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov