Graphilla.com :: Преглед на тема - 2 logos:-)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

2 logos:-)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 9:32 am    Заглавие: 2 logos:-) Отговорете с цитат

Първото е на несъществуваща фирма, но на съществуващ обект;-) Много обичам този град, та затова!
Второто-на фирма за...инструменти;-)


втори вариант


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А тия инструменти на последното лого така ли си стоят отрязани .. все пак тва лого не винаги ще е на ръба на листа нали?
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 12:46 pm    Заглавие: абе май... Отговорете с цитат

...ще бъде с тая рамка отстрани, но малко по-малка!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

2ria variant na razsadnika mi haresva poveche, no mai ne e tova shrifta

i new home mi haresva

vsashtnost razsadnika za shirokolistni ili iglolistni darveta e?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 2:20 pm    Заглавие: ;-) Отговорете с цитат

Да, прав си! И аз така мисля,но няма пък да сложа pixel font;-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

xaxa
nedei :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

borka tfa purvoto za razsadnika narochno li e takova razkriveno v grafichnata chast? ia go napravi simetrichno tfa krugche.. i probvai da mu slojish sinichko za nebence..moje da izglejda dobre..! vtoroto ne mi haresva. za instrumentite: taka s kontur-ramka tc..ne vurvi sloji gi v edin pravougulnik i samite instrumenti vse edno da sa iizraziani ot nego zaedno s nadpisa bez nikfi konturi... (dali me razbirash ko iskam da ti kaja?) ako ne me razbirash she ti go napravia be :))) inache not bad!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хмм...ами да, доста добре! Първото версия на логото на разсадника някак си не ми стои добре, но втората е много добра, а инструментите са хубави, но трябва да ги сложиш в рамка с техния цвят, според мен!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

2ria razsadnik e po gotin.. ama s twa okapalo dyrwo malko kofti asociacii mi nawiawa :)) moze bi ako slozish gornoto dyrwo na dolnata ramka she zaspi... a na instrumentite momenta s ramkata naistina im kuca malko...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 11:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Borka sloji na instumentite ramka vuv formata na stilizirana kushta. Taka shte se vurje s ideqta na firmata (New home) a i shte ojivi taka izturkanite veche elementi - kliuch i otverka.
A vtoroto logo e dobro no naistina durvoto i na men mi izglejda veche predalo bogu duh :)) mojebi ako e purvoto durvo ili nqkakvo drugo shte e po-dobre.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А защо втория вариант на логото за разсадника ми стои като наготово взето от клип-арта на Корел? Рамката е хипер-типична, недей така!? А и шрифта ми стои като за адвокатска кантора.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tochno taka!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 2:15 pm    Заглавие: ;-) Отговорете с цитат

Хванахте ме;-))) Така е! Ама не е от клип арт-а на Corel, а custom shape на Photoshop с известни минимални промени...Няма повече:-)

Последната промяна е направена от borkataboy на Вто Юни 03, 2003 10:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 12:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

patriot написа:
Borka sloji na instumentite ramka vuv formata na stilizirana kushta. Taka shte se vurje s ideqta na firmata (New home) a i shte ojivi taka izturkanite veche elementi - kliuch i otverka.
A vtoroto logo e dobro no naistina durvoto i na men mi izglejda veche predalo bogu duh :)) mojebi ako e purvoto durvo ili nqkakvo drugo shte e po-dobre.

хехехе... тва наистина е съвпадение :))) то един вариант отпреди седмица мисля
http://www.geocities.com/vellikov/tools.gif
ама вече ме дразни ...:) май тряа нещо наоколо...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov