Graphilla.com :: Преглед на тема - mi kat ste rekli da se predstavim
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

mi kat ste rekli da se predstavim

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
snoopy



Регистриран на: 29 Май 2003
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2003 5:56 pm    Заглавие: mi kat ste rekli da se predstavim Отговорете с цитат

ami... eto vi poslednoto po koeto rabotia kato se pochne ot ideiata, slogan , vizia i chak do predpechat
vsashnost tova e samo ednata broshurka



eto vi i edna reklamka za spisanie
ispolzvan e samo PhotoShop i sigurno mu i lichi malko (nesam se zanimaval s 3d grafika)



a eto i neshto s koeto sam si zapalval vremeto
po princip e wallpaper i mackata ako vi se stori poznata ... mi ot reklama na balantines e - ha nazdrave :)



eto i dve saitcheta praveni predi godini za priateli
http://dogstraining.hit.bg
http://azor.hit.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2003 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo imash da uchish momko... mnooo bachkane se iska..
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 29, 2003 6:13 pm    Заглавие: :-) & :-( Отговорете с цитат

Абе честно казано корицата за списанието не ми харесва-тия кубове разхвърляни, както и картинката с мацката! Брошурката е приятна иначе! Прочети съвета на implant-това е и успех:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 9:52 am    Заглавие: mnenie Отговорете с цитат

Tova ,koeto moga az da ti kaja e ,4e brochurata e stanala dobre.No drugite ti raboti sa malko razpileni . Na4aloto go imach vajnoto e da rabotich .Vsi4ko se postiga s rabota i pak rabota.Ne se ot4aivai ot jivota ,a prodaljavai!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 9:59 am    Заглавие: Re: mnenie Отговорете с цитат

whiterat написа:
Tova ,koeto moga az da ti kaja e ,4e brochurata e stanala dobre.No drugite ti raboti sa malko razpileni . Na4aloto go imach vajnoto e da rabotich .Vsi4ko se postiga s rabota i pak rabota.Ne se ot4aivai ot jivota ,a prodaljavai!!!



zemi si opravi avatara 100x100px
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snoopy



Регистриран на: 29 Май 2003
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 11:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mi samo da otbeleja che nikoga nesam uchil neshto bilo to za grafika, disain ili pak svarzano s risuvaneto
butnah predi 2-3 godini photoshopa i... taka
tova sa rezultatite

koftito e che nerabotia v reklamna agencia
i niamam baza za razvitie.. hmmm sia sha vidim toia forum do kolko shte uspee da mi pomogne :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 11:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi nema da moje da ti pomogne mnogo, ako ti ne otdeliash nujnoto vreme i usilia da se zanimavash... ako estestveno smiatash, che tova shte ti e rabotata v edin moment.

Vse pak shte ti kaja welcome, ama shte te zamolia da poizchakash malko za pravata, che sega se dvoumia... :)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Они



Регистриран на: 29 Апр 2003
Мнения: 33
Местожителство: като че ли на края на света

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 1:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това нещо с "Дърпай здраво" - е супер като идея-фраза - много ме накефи. Съотношение фраза-картинка-интернет - много ми допада;)))
Като брошурка ми се струва малко вяло - малко като за пенсионери - особенно този надпис - "Промоция" - смени шрифта. Не може промоцията да е с такъв заоблен шрифт - нещо не върви. По ми се вижда да е нещо по изострено - да се набие на погледа - като "дърпай здраво" - тук е доста по-добре.
За другите две неща - те нарочно ли са изрязани така или "случайно" по "недоглеждане"??? На жената крилата нещо не им се вижда края, това е за композицията - за останалото няма да говоря.
За корицата - тия паралелепипеди 2Д ли са - нещо не ми изглеждат както трябва в перспектива; и по ми прилича на някакав плакат от 80-те години по-скоро.
В сайта с парашутите намерих много хубави неща като съдържание, жалко, че те едва ли ще ти помогнат тук, но правилата са си правила. Малко ме притесниха бутоните - това някаква идея като скок с парашут през облаци ли е;)))? Опитай да сложиш облачета вместо мъглата - може да стане по-добре. Успех от мен.
_________________
извинете за правописните грешки ;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 7:10 pm    Заглавие: Re: mnenie Отговорете с цитат

whiterat написа:
Tova ,koeto moga az da ti kaja e ,4e brochurata e stanala dobre.No drugite ti raboti sa malko razpileni . Na4aloto go imach vajnoto e da rabotich .Vsi4ko se postiga s rabota i pak rabota.Ne se ot4aivai ot jivota ,a prodaljavai!!!


tva da ne e forum li4na drama ve4e ebi mu mamata
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Georgieva



Регистриран на: 23 Май 2003
Мнения: 50
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 9:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bravos!!!!!!!
_________________
"Vsi4ko, koeto si struva da se napravi, si e struvalo v4era"
lema na Grosman
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov