Graphilla.com :: Преглед на тема - Nyakoi neshta ot poslednite dni...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Nyakoi neshta ot poslednite dni...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 12:49 pm    Заглавие: Nyakoi neshta ot poslednite dni... Отговорете с цитат

Intro za Demo CD
http://minimiro.hit.bg/intro.exe

Proekt za koricata na kataloga.... taka i taka she se prepe4atva... 4+1




Proekt za vinil.... size 2x2m


Diplyana 3xA4.... tui e liceto.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 1:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пак да кажа, че като хванеш един елемент го повтаряш до безкрай
Смени малко изгледа на тоз валяк
И тоя надпис тексис... освен ако не е лого
За печатните неща добре

За интроро ще се караме - какви са тия огромни надписи и икони - за училище за лошо виждащи ли е правено
развалят целия пейзаж
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

батка, браво за печатните неша, хубавки са, но... :Р
Тва за винила - малко ме дразнят тези двете фаши или там квото и да са, които разделят двете визии. Неможе ли да е само една? И черната фаша отдолу неможе ли да е бяла, а белите букви да са черни. А като цяло многоми харесват, особено медалите!!!

за брошурката - тва тексис нещо мноо шарено на фона на семплата почти двуцветна брошурка, която като стил е много готина и изчистена. За челната страничка браво, много е добра.

П.С. аааммм да, за интрото... въпреки, че ще повторя валбо, ма мнооогооо са големи тия надписи. Резолюшъна ми е 1600 х 1200 и пак са ми големи незнам ако ги гледам като пове4ето хора на 800 х 600 как ше дойдат. ми напрай си ги елегантнички, по-малки долу под линията - ще седят супер!!!
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ValBo написа:
Аз пак да кажа, че като хванеш един елемент го повтаряш до безкрай
Смени малко изгледа на тоз валяк


Mnoo slojna procedurata..be Val...zatui gleam da go izceda dokrai.... to sa presnimvania texturi, pre-renderi napsvania..otide edin mesec v igra4ka.... zatui tai i tai glednia ugul vutre v kataloga e kat toz (puk sa sal koricite sha podmena) toz tiraj she si zamine taka....za dogodisnia she sa smenya izcyalo si4ko.....

ValBo написа:
И тоя надпис тексис... освен ако не е лого

Logo e mamicata im Turska...naish ko rivane beshe da e to4no tam... i ku mojelo i malko po-edri4uk.... :oO

ValBo написа:
За интроро ще се караме - какви са тия огромни надписи и икони

Hm, be tuka mai neshto stranno se polu4aa.... i ti i Avi revete 4e ogromni bili ikonite...a te sa fix-nati na 20px.... pri mene se vidat normal.... ei go i screenshot shti sloja....

(tui na 800x600)
mhmh.... be neshto po4vaa me sumnyava da ne idat tia gluposti ot razlikite v instaliranata versia na flash playera ....neshto...znam li deba ne gi razbiram tia gluposti....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

koceto написа:
Резолюшъна ми е 1600 х 1200 и пак са ми големи незнам ако ги гледам като пове4ето хора на 800 х 600 как ше дойдат. ми напрай си ги елегантнички, по-малки долу под линията - ще седят супер!!!


Be az sum na 1280x960... i nema nikvi takiva yadove..... ya PLS dumni edin screenshot i go metni da vida az shto taka.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 2:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

minimiro написа:
Be az sum na 1280x960... i nema nikvi takiva yadove..... ya PLS dumni edin screenshot i go metni da vida az shto taka.....

бе къв скрийншот бе, че то и на тва не ти ли се струват големи надписите бе? Да не говорим 4е тва ся някви смешни като гледам около 600 пиксела, а като станат 1024 и т.н. текстовете стават малиййй :)))) Чиче, големи ми се видат деба... па и за болда се колебая... ммда.

За иконите, ми и те са големи бе. Как така си ги фикснал бе, ми те се ресайзват бе пич, да не си мислил да ги фиксваш щото на мене ми се видат повече от 20 пиксела!?!
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gurba na koricata za kataloga mnogo mi dopada... na vinila chetkite sa mnoo gotski...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
roje



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo gotina korica na cataloga
ako ima6 vyzmojnost da sloji6 malko srebro na nqkoi ot elementite po neq 6te stane ostra gyzariq :)
za "teksis"-a ti sy4ustvam basi logoto :(
otnosno vinila hva6ta oko sys sigurnost no
tazi prelivka m/u bledoto orange i sivkavite oblaci v dolnata 4ast
malko kato mrysno stoi i tova e na monitor otpe4atano 6te e po-zle
i za6to tri pyti web adres?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 2:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на билборда в синьото май си обръщал облаците огледално и си личи

кориците на каталога кефят, пък и дипляната
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az pa za introto da kaja nqkolko ne6ta :) :

1. twa 4e wsi4ko se razpywa na fulscreen ne e dobra ideq - pyrwo za6toto wsi4ko se ugolemqwa (ele pa na 1600x1200 kwo e maaaliii :) ) i wtoro za6toto pri nali4ieto na tolkowa mnogo i golemi obekti - procesora 6te se towari adski mnogo
2. izpolzwaneto na tolkowa mnogo dwije6ti se poluprozra4ni ka6eta oswen, 4e e dosta exploatirano e i dosta toware6to za CPU-to
3. idwaneto na logoto e prekaleno rawnomerno kato dwijenie - mislq si 4e malko easing 6te mu dode dobre
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича


Последната промяна е направена от mucho на Сря Юни 04, 2003 4:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
JackVincent



Регистриран на: 18 Ное 2002
Мнения: 65
Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vsichko e iako...no me drazni che valiaka na koricata na kataloga e pod ъгъл...a liniite na fona sa vertikalni... toest mi se gubi iluziata che valiaka e namacal fona..... makar che e bial i e iasno che ne e.
_________________
you'll never know what hail
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 4:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

roje написа:
tazi prelivka m/u bledoto orange i sivkavite oblaci v dolnata 4ast malko kato mrysno stoi i tova e na monitor otpe4atano 6te e po-zle...


tui e samo proekta se pak... v Xarata, nalojenite prozra4nosti sa kolkot da se vidi ideyata..... v momenta sglabyam golyamoto parcal, kat go svursha sled malko she postna final release-to....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mini, не е лесно наистина да се рекламира нещо толкова познато- четки и валяците са все същите, откакто се помня. Ама, е твоя грижа да направиш старата история да звучи по нов начин. Какво ще кажеш за вкарване на малко човешки фигури в рекламта? нещо дето причиа на майстор, на някой, дето ремонти и т.н. - image bank ще свърши работа. Просто- концептуално предложение!
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dogodina dogodina kakto kazah.... :)
tova sega e prosto dope4atvane na staria katalog poradi iz4erpvane na nali4nostite, i na praktika ama suvsem nishto ne se promenya v nego....cyalata rabota e za sobstven kef edin vid face lifting.... dogodina shte se promeni izobshto vizia koncepcia si4ko na kataloga.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dx



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 335

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sijko si e mnogo gotsko
edinstvenoto koeto ne mi dopada e natpisa "TEKSIS"
i oblazite na koito ei obarnaha vnimanie veje
a da ideiata na Add za joveshkite figori si e super i mislia je triabva da se probva
shtiah da zabravia ikonite i na men sa mi golemijki
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

P.S.> Ei go i finalkata na vinila....



P.S.2. Tai kato Windoza i Explorera si vrutkat kolorite kakto si iskat, koito 4ak tolkova mnogo go e grija dali tui sinyo e bash takova sinyo kot go vidi... neka si go otvori u shopa...moe da e RGB ma si e kude kude po vyarni4ko
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dx



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 335

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 9:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

neznam za sinoto super si e kato zialo samno flipnatite oblazi dolo si drazniat:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 9:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Aaaaaa чичо, мноо тъмно бе!!!
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov