Graphilla.com :: Преглед на тема - WIP - pro jobs
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

WIP - pro jobs

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tuzemec



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 33
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 11:03 am    Заглавие: WIP - pro jobs Отговорете с цитат

Хм... май и аз ше съм от много дето "за на бързо..." :-)


http://sl.info.bg/projects/pj/pj.gif

Няколко часа работа, за слава - услуга за приятел. Има някои кусура дето ги виждам (а сигурно има и други... ;-)) Тия webdings ще ги махна естествено.

Само се питах дали е удачно решение за този тип сайт - търсене/предлагане на работа.

Ще съм благодарен за критики/мнения/съвети/коментари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
:: kotsel ::



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 49
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

po moia skromen opit purvoto, koeto me interesuva da ima na indexa e ogromen buton <pokaji vsi4ki obiavi> ili ne6to ot sorta, osven ako ne moje da gi ima o6te na index-a. Zatova misla, 4e ne e uda4no da ima6 samo 3 obiavi. Moje da mahne6 demoto i da napravi6 obiavite da sa ti ot gore do dolu. No pak ne6to ne mi fa6ta oko, mai mi e s mnogo prazen fon
_________________
<html>
<head>
<title>kotsel</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mislia che header-a niakak si ne mi hareswa - mnogo prazen stoi, inache kefi! :]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 11:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

stefan написа:
mislia che header-a niakak si ne mi hareswa - mnogo prazen stoi, inache kefi! :]


kakvo oznachava tova be stefane - neshto kato "ne ma kefish - varvish na kesterme!" ... ?

tuzemec - heh ... kak zvuchi :))
radvam se che postna ...

znachi ... tva e trugnalo da stava ... hubavo i meko stoi s toq podhod ... krivoto e che obiknoveno s stemeja da e chisto stava suho ... nachi ima neshto vqrno che v headera moje da vleze nekuv kolaj s vits kato za "JOBS" temata ...
no na tseliq design mu trqbva edna obshta forma spored men da go obedini ... neshto koeto da minava i po menutata i headera i vsichki ostanali elementi ... sega stoi razpokusan nqkak si ... a e dosta munichuk za da e rapokusan ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
asterix



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 65
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tozi tip site-ta sa malko portalen tip. toest - ne e vajen tolkova vunshnija vid, kolkoto sudurjanieto.
V tozi duh na misli moga da napisha slednoto:

1. Namali header chasta - tam kudeto e zaglavieto na site-to. Nego sushto mojesh da go namalish malko. njama da se zagubi.
2. osnovnata informacia sa objavite za rabota. Redno e te da sa v centralnata kolona v jasen i podreden vid.
3. segashnata centalna chast - moje da premestish registraciata/demo vdjasno ili da mahnesh chertata nad nego, zashtoto se poluchavat goljamo natrupvane na elementi i malko teji. Tova s balonite i trudovite borsi za bivshi voenni ne mi stava jasno izobshto za kakvo ide rech. ako beshe site shtjah da cukna vurhu nego, bez da imam kakvato i da e ideja kude shte me zavede. tova njakakva objava li e i s kakvo se razlichava ot tezi v "posledni objavi"? Ili moje bi diskusii? balonite ne mi govorjat dostatuchno.
4. Registracia/Demo - tova butoni li sa ili neshto kato zaglavie na blok?
5. Nikude ne vijdam "search". Tova e neshto, koeto tursja oshte pri vlizaneto na podoben site. Primerno az ne bih iskal da cheta objavite za gotvachi, servitjorki i t.n.
6. Ljavata chast: turseshti i predlagashti rabota mi zvuchi malko bezlichno. mislja che bi bilo hubavo ako nasochish poslanieto kum user-a. Dekem : Tursja rabota; Predlagam rabota.
ostanalata informacia otdolu - lichni danni, bio i etc - mogat da se vijdat veche na sledvashtoto nivo. kogato chovek kaje kakvo iska da pravi. Toest dannite, koito sa za rabotodatelite sa napulno izlishni na ekrana na user-a, trugnal da si tursi rabota i obratno. Ako njakoi user iska da prochete poveche za daden rabotodatel moje da napravi ot link v samata objava.

ami tova mislja che e dostatuchno kato nachalo...

Uspeh!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

oshte shte triabva da porabotish
ti sam go znaesh

no si v pravilnata posoka
gotinko shte stane
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

veche ti kazaha povecheto propuski... az samo she dobavia, mahni toia italic!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 2:27 pm    Заглавие: Re: WIP - pro jobs Отговорете с цитат

tuzemec написа:
Хм... май и аз ше съм от много дето "за на бързо..." :-)

Няколко часа работа, за слава - услуга за приятел. Има някои кусура дето ги виждам (а сигурно има и други... ;-)) Тия webdings ще ги махна естествено.

Само се питах дали е удачно решение за този тип сайт - търсене/предлагане на работа.

Ще съм благодарен за критики/мнения/съвети/коментари.



Imash mnogo rabota po sita! Kato go poglednah v nachaloto vobshte ne razbrah che stava duma za sait s obqvi za rabota. Logoto ne nosi nikakva informaciq. Temata predrazpolaga za mnogo idei za logoto. Tvurde e semplul headera. V podobni saitove e naj-dobre da slojish sistemnite butoni kato registraciq, demo, pomosh otdeleni ot drugata navigaciq. Moje da gi napravish kato ikoni. Tazi navigaciq gore e tvurde oburkvashta zashtoto dumite se smesvat. Izpolzvai nqkakuv razdelitel m/u tqh.
Tezi anosi koito si slojil naj-dolu ( trudovi borsi za bivshi voenii) ne moga da razbera za kakvo sa? Na tqhno mqsto mojesh da slojish Kategoriite na oblastite v koito shte se publikuvat obqvite. Poslednite obqvi za rabota suhto stoit v bezsmilenoto prostranstvo. Kategorizirai gi i tqh.
Naj-vajnoto v takuv sait e da slojish tursachka v nachaloto. Mojesh da vidish tazi na jobs.bg tova e naj-dobrata tursachka za rabota v bg saitove spored men. Lesna i udobna...

Preporuchvam pomislish poveche v/u saita. Taka na burzo nqma smisul. Daje da e bilo za edin den ili dva chasa. Ako sednesh i purvo pomislish v/u zadachata shte vidish che shte imash po-golqm uspeh. :) Ne te pouchavam moje da si imal druga rabota :) no spored men rtqbva da porabotish v.u saita ,oshte dosta. Kutiikite ot strani sa dobri kato ideq ... no samo tova mi haresa ot saita...
Opravi osnovnite greshki koito ti kazaha vsichki i poraboti oshte v/u koncepciqta si.
Uspeh! Shte se spravish
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tuzemec



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 33
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за препоръките и мненията - ще ми бъдат повече от полезни. :-)

Само да доутичня за разположението на на информацията - сегашната подредба е взета от вече работещия сайт. Ще говоря с пичовете дето го правят всъщност, предполагам няма да имат нищо против корекции, особено към по-добро ;-)

Ух... и тва... всичката навигация е текст, щото незнам на колко езика ще бъде :-)

Надявам се да ми остане време през уикенда да го позавърша.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov