Graphilla.com :: Преглед на тема - Hotelski sait
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Hotelski sait

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 11:41 am    Заглавие: Hotelski sait Отговорете с цитат

Tova e edin sait za agencia predlagasta rezervacii za hoteli kakto sami ste se dosetite sled kato go razgledate. Podredbata na contenta e izcialo kato na edin drug tehen sait i tam niamah mnogo dumata. Molia komentiraite..........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

tia zelenite valni malko krivo sa stanali.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

priemam zabelejkata vapreki che na men mi se iskashe da ne sa savsem izblizani vse pak logoto e dosta svobodno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 11:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

az tva neshto ne go vijdam ... toq hit.bg e super zle
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"izblizani" ne go razbiram :)....
abe vij elementa pod "Brouse by:" tam liniata ne se chudi dali da stane po-debela ili po-tunka.
Probvai da gi opravish moje puk da stane i po dobre :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami molia daite ideia kade da go kacha?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 12:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

op ... videh go ...
Ami Pipi - ti gledam si rabotila v WebFactory (heh tiq oshte jiveqt :)) ...)
Zashto ne poiskash tam nekude da si slagash neshtata i da se vijdat otvun ... mislq che nqma da im e golqm problem ...

Za designa
mi az sas tiq designi nikoga ne sam bil na "Ti" - prosto ne mi se otdavat ... moga da pretsenq no vse ne se poluchava ... gotino takuv fun ... malko e monogamen ... Browse By i tva deto e zad nego ne bih go otrezal taka pone az ... i mislq che malko tsvqt drug nqma da e izlishen tuk tame ... kutsa podredbata na headera dolu i vsichkoto deto e i zlqto v nego ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
ami molia daite ideia kade da go kacha?




Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

za cviat, moje, malko oranjevko, samo me e strah che i bez tova e dostatachno fun i s oste edin cviat ste stane kato za plod-zelenchuk. Dolnia hedarer naistina ne e hubavo podreden, mnogo se chudih kak da go podredia i iavno ne sam izmislila smislenno reshenie. Tova pod browse by e ujasno vchera go pravih i sega si go poglejdam, napravo ste go mahna zastoto po proekta sa plateni mnogo malko chasove i niama da moga da si pozvolia da si igraia. Kolkoto do webfactory firmata si raboti i pee no shefa mai ne e mnogo navit da si postvame dizainite po razni forumi ta ne smeia da poiskam miasto na sarvara.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 1:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chovecheto v logoto e mnogo gotino :-)

po princip izbiagvam da polzvam edin i sashti font za imeto na saita i za navigaciata

dagichkite ne mi haresvat
zelenikavoto fonche gore e mnogo gotino

no prekaleno zeleno v celia site
linkovete i textovete sashto niamat osobeno goliama razlika
ednoobrazno manichko
Browse by: probva li da go napravish cherveno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fox написа:

po princip izbiagvam da polzvam edin i sashti font za imeto na saita i za navigaciata



tova e vapros po koito mnogo sam se chudila ot edna strana tova naistina si e zapazenia shrift na logoto, niakoi znae li dali ima zadaljitelno pravilo?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
fox написа:

po princip izbiagvam da polzvam edin i sashti font za imeto na saita i za navigaciata



tova e vapros po koito mnogo sam se chudila ot edna strana tova naistina si e zapazenia shrift na logoto, niakoi znae li dali ima zadaljitelno pravilo?



vajnoto e na teb da ti haresva - tova sa pravilata

i razbira se na pacienta da se haresa
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

to ako slushash pacienta............eh, sega pravia edni saitove za igralni ktubove tova nesto koeto iskat nadminava dori kicha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
to ako slushash pacienta............eh, sega pravia edni saitove za igralni ktubove tova nesto koeto iskat nadminava dori kicha


ami edinstveno USPEH moga da ti pojelaia
:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pipi dobre si napravila saita, no kato go vidqh ot nachalo ne znaeh na kude sum trugnal i kakvo tursiq :)) V nachaloto me oburka mnogo logoto zashtoto pikoloto vse edno iska vednaga da se izmukne ot saita :) Sqkash po-dobre shteshe da bude da e vdqsno na headera....no inache logto e mnogo dobro.
Shrifta koito si izbrala za navigaciqta mojesh da go smenish s nqkav drug. Prekaleno mnogo mi se slivat dumite gore v menuto. Zashto ne slojish nqkakvi ikoni nad linkovete ot navigaciqta, za da e po-intuitivna za userite. A i saita shte stoi po pulen. Maj shte e naj-dobre ako imash vreme da go se pozamislish v/u ideqta za ikonite... moje da gi izpolzvash ne samo v gornata navigaciq ami i v sufdurjanieto na saita. Mojesh da slojish malki znamenca ili tqhnite sukrashteniq predi durjavite. bg/us/uk ... i t.n.

good work
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gradinko



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 3:53 pm    Заглавие: още акъл Отговорете с цитат

не ме кефи вълничката горе как преминава в линия, изкуствено ми е. аз бих или ползвал една голяма крива само, от край до край в центриран сайт, или само с прави ленти.
долната, тъмнозелена лента ми е много тясна. ако я разшириш докъм 50на рх ще си е лента, не черта, и категорично ще зове вниманието към навигацията.
и аз не мисля, че е добра идея да ползваш шрифта на логото другаде.
основният текст е твърде, твърде широк. фиксирай го до няква приятна ширина на колоната. и с повече междуредие.
твърдо няма нужда от тоя фейд на снимките, градиента на зеленото е достатъчен. аз бих направил бяла най-долната крива от "декорацията", да замени бялото от фейда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 6:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми се нрави градиента от зелено до червено - по принцип никога не се получава заради дрисливия цвят, който се получава в средата на градиента. И наистина не използвай шрифта на логото за навигацията...
Дясната колона с рекламите, много широка идва, според мен. Освен това, тия държави, дето са в първата колона - ако са линкове, нека да приличат на линкове. Нямаше да е лошо този cartoon character, ето им е лого да го повториш по-голям още веднъж в contenta на homepage - един вид, welcome или нещо от тоя род.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

syglasen za gradienta ot 4erweno kym zeleno i bih dopylnil za izli6nite glow i gradient na "sales hotline" ...

... ina4e za izpolzwaneto na fonta ot logoto za navihaciqta i za drugi textowe iz sydyrjanieto, to4no w tozi slu4aj spored men si e nared ...

... fonta makar i izdyljen si e 4etliw i vednaga se otkroqwa ot drugiq text, oswen towa pridawa, malko po-interesen vid na stranicata, koqto ako se napylni samo sys dejurnite sans fonts 6te izglejda epten prazna
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov