Graphilla.com :: Преглед на тема - Edna ot poslednite mi raboti
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Edna ot poslednite mi raboti

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 2:00 am    Заглавие: Edna ot poslednite mi raboti Отговорете с цитат

Tova go pravih pedi edin mesec. Saita e za advokatska kantora. Za sega oshte e under construction ot developerska strana. V momenta vsichko e statichno. Sudurjanieto shte se updatva ot admin panel. No sum napravil vsichki stranici za da moje klienta da vidi kakvo shte predstavlqvat kato sa napulni siteto.
Shte vi postna i drugite varianti koito im bqh predlojil. Beshe mi mnogo trudno da suchetaia ideite si i tiqhnite izsikvaniq zashtoto komunikirahme chrez posrednik. I saita e dosta sempul, ima mnogo prazno prostranstvo, zashtoto ne iskaha absoliotno nikakvi elementi/jvachki snimki :)) i t.n. Ama se opitah da navaksam s dobre podbrani cvetove.

http://sabev.weblang.net - tova e home page-a / toi shte e samo na EN

http://sabev.weblang.net/htmls/en/aboutus_areas_com.htm
http://sabev.weblang.net/htmls/en/aboutus.htm - tova sa vutreshni stranici. davam gi zashtoto ot home page ne moje da se vleze vuv vutreshnite stranici.

a tova bqha drugite mi predlojeniq:






Последната промяна е направена от patriot на Пет Юли 04, 2003 12:02 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vALE



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 151
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 9:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Zdrawei,

Tuka biah postnal edin wariant no sega kato poglednah poslednoto koeto si naprawil smiatam che poslednoto e nai-dobro.

Pozdrawi.


Последната промяна е направена от vALE на Пет Юни 06, 2003 10:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 10:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo got
tui koeto e udobreno e nai-spoluchlivo
podredeno, iasno
be perfektno :-)
pozdravlenia
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 11:16 am    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Много добре е станало! И аз мисля, че крайното решение е най-подходящо-тази комбинация от цветове/червено и сиво/ изглежда многа тежкарски и стабилно! Има сполучливи елементи и в предишните ти проекти, но този е най-добър.
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Последния вариант наистина е най-добър. Но... не знам, от много писане в Graphilla ли, защо ли, много често взеха да се виждат в примерни дизайни тука сиви и светлосиви градиенти до бяло... Погледнете сега горе вляво на вашите монитори - какво виждаме : "ЛОГО КОНКУРС!" Погледнете сега и последния дизайн...не знам, на мен малко ми омръзна... а иначе и тъмнозеленото, и тъмночервеното са подходящи за адвокатски сайтове. Макар че в първия вариан избрания за навигацията шрифт е просто чудовищен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

d-phrag написа:
Последния вариант наистина е най-добър. Но... не знам, от много писане в Graphilla ли, защо ли, много често взеха да се виждат в примерни дизайни тука сиви и светлосиви градиенти до бяло... Погледнете сега горе вляво на вашите монитори - какво виждаме : "ЛОГО КОНКУРС!" Погледнете сега и последния дизайн...не знам, на мен малко ми омръзна... а иначе и тъмнозеленото, и тъмночервеното са подходящи за адвокатски сайтове. Макар че в първия вариан избрания за навигацията шрифт е просто чудовищен


Napulno si prav za chudovishtnia shrift na purvia variant. Togava sednah da go pravq v 4 sutrinta, i naistina bqh izkliuchil. Malko se bqh vpregnal togava... no posledniq variant stana naj-uspeshen.
Ne razbrah kakvo ne haresvash na gradientite. Spored men, tova che se polzvat chesto ne e merilo za kachestvo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov