Graphilla.com :: Преглед на тема - Кегир Отровител(дребна, подла и мазна бойна единица)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кегир Отровител(дребна, подла и мазна бойна единица)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Чет Ное 21, 2002 4:59 pm    Заглавие: Кегир Отровител(дребна, подла и мазна бойна единица) Отговорете с цитат

Тъъъй, това е едно от първите ми що годе по-завършени и свястни неща на Пхотосхоп(тъй да се каже), коет ще рече че датира от поне около 2 горини.
Та таз твар е Кегир, тез са дребен сравнително първобитен и пропаднал народ изключително развит в отглеждането и преработката на най разно образни блатни треви, и забъркването на най различни силно токсични отвари и напитки от тяк(да не пропуснеме и големия дял заеман от производителите на най разнообразни треви и смеси за пушене)...и таквиз ми ти работи с няколко думи това са твари на които никой порок или болесt не са чужди...(sigurno ti televiziq i PC igri shtqha da gledat i igraqt ako imaha)...



пс. питайте за повече инфо ако ви интересува...по късно мога да постна и други неща по темата...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Ное 21, 2002 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

picha e mnou gotin:))

ama asociatiwno:
otrowa > kolbichki> suha sinkawo siwa koja >brychki > prahcheta> tynki dylgi prysti> niama kosa> senki po ochite> oryjie - pryska otrowa> etc.

ta ako si gledal da izbiagash ot gore izbroenite tipichni asociacii si uspial:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Чет Ное 21, 2002 5:11 pm    Заглавие: ami takava woman? Отговорете с цитат

Мен това много ме накефи и исках за питам за жена от тези твари? Как изглежда?
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Чет Ное 21, 2002 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ahum..znam che hich ne q presuzdava purvonachelnata ideq shtoti tui ne ne go dowurshih...ama vijdash maskata na mutrata, i onez golemi kolci na gurba koit vsushtnost sa streli nakisnati w nqkwa toksichna gadost :P...libzwa simwolichno zelenikawiq dim izdigasht se ot kolchana i lokwite ot neizwestna substanciq naokolo i tn...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Чет Ное 21, 2002 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ei na i edna devoika aktiwno praktikuwashta bilkarstwo...towa e drasnato s moliwche mnooou otdavna tui che da ne ste smeli da kritikuvate :P (az si znam che e pod sqkwa kritika)



eti i edin po harakteren za wida voinstwen ti drasnat po sushtoto wreme(i na sushtiq list mai daje)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Ное 21, 2002 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Lele Calcho, tia molivi sa ujasni prosto :)
E po tiah shte vijdash kolko PYTI si naprednal ot onova vreme...
Aide puskai po-skoro novite neshta!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Съб Ное 30, 2002 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

btw...vijte drugo kakvo namerih po temata...tova sa nqkolko populqrni kegirski orujiq, paint-nati predi okolo 3 godini(nai-malko) mislq che na "Corel Photo-Paint 6" ;)...tova e deistvitelno e edin ot nai-drevnite mi digital paintove(ako moje da se nareche taka) koito e ocelql do dneshni dni, i mislq che zaslujava nqkvo vnimanie :P...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 2:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe neshto ne moga da proumeq kak tochno gi "paintwash" tiq raboti.....

gotino e!

:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kruchmar



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 180
Местожителство: i otnovo Sofia Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mackata moje da stane mnogo gotina ;-) stiga da ya napravish i da i smekchish pogleda da stane po-harkomanski blujdaesht :-) Kefi me strashno:-)
_________________
hayde dnes po-edno ot zavedenieto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov