Graphilla.com :: Преглед на тема - dvd cover
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

dvd cover
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
nachi az ne sum vijdal da ima audio album na dvd... ti moe si vijdal! estestvenno che she ima info koeto oshte ne sum slojil v ogromnite beli poleta (vupreki che az beli poleta nevijdam). za imeto, absurd freehand mnogo si prav za klisheto! za razpuvaneto na paltoto.. napravih malko prouchvane tochno na tazi chast s razpuvaneto..ta subrah az moite hora shtoto ne biah siguren kak mi haresva poveche edinia variant e kakto e v momenta a drugia niamashe razpuvane vsichko beshe chistichko i gladko... okaza se che vsichki predpochetoha lentite! taka i go ostavih... sega dali e edna ot nai-slabite mi raboti she opredeli pazara.. az lichno ne moga da si pravia samoocenka! a za prikazkata... more work :))) imam predstava kade shte e nai-polezna!


епа - чай сиа...
нъл си кааме мненията тука :)

тва сичкото дет изписа по-горе, па и дет изписах аз е яко субективно

ако беше дал маркировка на информацията която ще има още на тоя диск щеше да си спестиш подони коментари...

за лентите... еми сори - ама мене яко ме дразнят - даже си цепнах само задната страна - да не ми се бърка окото, че са от палтото .. и па си ми седят като плеснат безцелно моушън блър...

а тва за "слабата работа и мор уърк" - ми тъй си мисля - повече сме виждали от тебе - дет са вика комплимент беше...

а - ся се сетих... тия забележки за аудио ДВД мое си спестиш - щот иаз не съм виждал - ама съм сигурен, че имайки предвид аудиторията ще има доста въпроси в магазина - "ама тва цеде що не ми фърфи на вефа" - ама тва така или иначе не мож избегна...

такива ми ти работи, драги ми смехурко...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mdam kazvame si mnenieto niakoi neshto da e kazal? otnovo za lentite mi ne e motion blur i samo na teb ti sediat bezcelno. mersi za komplimenta.. a i ne izkarvai konsumatorite tolkova maloumni de (tia deto she si kupiat dvd-to znaiat kak adjeba da go polzvat)... ta taka baba cocolano!
_________________
asenpetrov.com


Последната промяна е направена от P E T R O V на Пет Юни 06, 2003 12:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
mdam kazvame si mnenieto niakoi neshto da e kazal? otnovo za lentite mi ne e motion blir i samo na teb ti sediat bezcelno. mersi za komplimenta.. a i ne izkarvai konsumatorite tolkova maloumni de (tia deto she si kupiat dvd-to znaiat kak adjeba da go polzvat)... ta taka baba cocolano!


ооки... явно не съм ти бил полезен :)
нейсе
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mno iz4isteno, swetlina ima sazdawa konfort hareswa mi .
implant wreme e da smenias tableta s skalpela, ili az dapo4na da slusam 4alga:))))
Върнете се в началото
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 11:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
simpli eto tuk otnovo se izduni bez da znaesh :)))... steni v deistvitelnost niama sichko e praveno na ruchica :))) puk i taka sedi dosta po dobre ot ..bialo. a i po tvoita logika kfo s goliamata badanarka li da vzema da mina? m? :P


ето защо не ми стоеше убедително тоз ъгъл - много отворен нещо
... и само тва ли са алтернативите бяло и горното.

а за баданарката ... ми не се ли сещаш къде бачкам бе - то ми е втора природа ;-)

и се да те питам ... абе преди не ги ли правиха наобратно - голямата картинка отпред, а малката - отзад
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Юни 07, 2003 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

otvoren??? ne te razbiram...
sega moje da ti e vtora priroda ma ne i na men :))) az sus badanarkata odavna prikluchih (osven kogato im pravia golemi cicite i maham 10 kg ot zadnicite)! taka sedi po fashion, ima poveche svetlina...mnogo po svejo e... ne mi razpraviate neshta ot sorta .."ili go ima ili go niama" tfa moe da go kaje neseriozen chovek! i kato te drazni, kartinkata e nalice durpash i probvash i vijdash kfo stava :)... a sega kak sa gi pravili predi,..neznam,... az go pravia taka :) nubzi...ako trebe she hvana skalpea az, samo da ne zemesh da slushash takava musica.... :))))))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Съб Юни 07, 2003 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе бачкам в една бояджийска фирма, та за тва така за баданарката - много лошо боядисано бе, ква е тая боя ... ;-)))

... добро си е ковърчето, айде да мирясаш
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Imp, домързя ме да прочета нсички коментс - щотооо, те много де, ама понеже ми НЕясно за таргет групата - би ли споделил, ква възрастова група се очаква да слуша Малинка? Защото, аз лично се съмнявам, че таз кака с този STYLING е интересна за младежта, а?
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 1:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EIiiiiiiiiii ... OOOOOooo OO UHHHHHH ...
mdam ... ghm ...
abe ... q nqkoi da ma izvestqva za podobni postove !

mm ... iskam da znam ... taz rabuta ... deto trugva ot toz divan li e ko e tam i minava pod finite ruchichki na taz devoika krushna ... tva edin UBAV Tile na 1Pxl li e ili ne e ...!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

add :) mi i fuckin' teens she ia slushat... inache e priceleno v borcheskia segment :))))
snaki kaji be brat, :))) nikoi ne ti kazva nali?..ot sega natatuk she poluchavash ot mene prv. msg. kato puskam goli kaki da im se radvash :)))))) inache tfa e tochno edin pixel systema, deto pitash :)))))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
inache tfa e tochno edin pixel systema, deto pitash :)))))


ami dalech si mi da doida i da ti nabiq edin shut da ta izkaram ot kitaiskite ti djapanki ... moe li sa tai marzelivata beeeeee ... eni ... kak im vikahte - "FASHI" - ne moja li da pusnesh i da gi sleesh s tui neshto deto i e pod guza na taq ... eiii stefan mai nea net, toi shti obqsni na tebe :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ae special edition.


_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааабе тия вени защо не ги ъъъ.. махнеш малко, направо ми изкарват акъла :) Или е някакъв символ за буйно течащата кръв на госпожицата? ;))
Иначе повече ми харесваше като беше разтегнал оня един пиксел да ти кажа...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kaji za pixela be morgi.... kaji i na tia deto gi drazni....ei tuka veche she praia po dva varianta na workovete za vkusovete na vsichki..phhhhh mislish li? mha. btw tia veni sa kato na donor kruvodaritel bre :)))) inache sa retushirani chinno!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 2:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az sum 100 procenta za razmazanoto sega me drazni 10 puti poveche.....
osobeno kato go gledam razgurnato...shtoto to inache shte se vuzpriema siaka strana otdelno
no po dobre s chertite!!!!
mislia che moje da se pomisli za tova che zaglavieto na sichki pesni e s golemi bukvi ...a imeto neinoto e s redovni....chisto vizualno ne mi sedi dobre moesh da probvash..
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rrorrorr



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 2:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i na men mi lipsva razteglenia pixel !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 3:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spoko texta e slojen za da se vijda kade ima kontent shtoto im bilo prazno :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rrorrorr znam, znam :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

problema ne e w ediniqt pixel tile, az pa da wi obadq, a w twa che web-adzhiite sa se nagleali na takiwa raboti. Nai-chesto pri nekadurno izrqzani kartinki.... Ta zatwa na Sneky mu e naprawilo wpechatlenie, a na plakatista, da rechem - ne.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami da predpolojim che konsumatorite ne sa web designeri na tiah mai shte im stoi dobre shareniikata? a i kakto kaza plakatista vie gledate covera kato cialo kakto toi niama da bude gledan... vsiaka strana e za sebe si...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov