Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstavqne
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstavqne

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
OPREV



Регистриран на: 07 Юни 2003
Мнения: 438

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 11:34 am    Заглавие: Predstavqne Отговорете с цитат

Zdraveite na vsi4ki :)
Eto i az da predstavq nqkoi moi raboti :)
Nadqvam se da vi haresat.Shte o4akvam s neturpenie vasheto mnenie :)

www.studio-design.hit.bg

www.op-design.hit.bg

www.bg-oriflame.hit.bg

http://rousse-gallery.hit.bg

www.netgroup.dynup.net

tova e :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 11:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nemoga da kaja che sum vizhiten ot vidianoto. tochno kato nachinaesht. edinstvenoto neshto koeto shte te posuvetvam zasega e da rabotish po izchisteno, semplo, bez izlishni elementi i pretrupvania, po- finno i s cvetovete i s fontovete. mnogo rabota za self improvement imash momche!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
indus



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 160
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Da implant e prav. Men lichno fontovete nai me podrazniha. Trqbva da poizchistish designeto i da poopravish cvetovete.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 4:57 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Приятни неща, допадат ми специално първите 2 сайта, но с риск да стана досаден ще кажа и аз-the FONTS! More work с шрифтовете! Желая ти успех:-)))
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
OPREV



Регистриран на: 07 Юни 2003
Мнения: 438

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 7:03 pm    Заглавие: . Отговорете с цитат

Blagodarq vi.Za v budeshte shte znam na kakvo da nablegna :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 10:12 am    Заглавие: Re: :-) Отговорете с цитат

borkataboy написа:
Приятни неща, допадат ми специално първите 2 сайта, но с риск да стана досаден ще кажа и аз-the FONTS! More work с шрифтовете! Желая ти успех:-)))


Dragi ... imaiki predvid che si uchastnik v foruma za web design ... i imaiki predvid che ne e imalo i edin smotan design koito ti da ne si haresal ...

1. 1-vo sazdavash titanichno pogreshno vpechatlenie za foruma i uchastnitsite mu - lipsa na vsqkavi kriterii ...
2. sledvaiki misulta ot t.1 svalqsh kriteriite mnogo a nqma nujda ot podobni personi tuka ...
3. mnogo skoro ako ne vlezesh v chas shte obsudim s kolegata mod prestoq ti spetsialno v web design ... ne sam naqsno v grafikite kav e vaprosa i za tam shte se dopitam i utochnim s drugiq kolega ...

nishto lichno ... prosto mi pisna da cheta ploski gluposti ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 4:00 pm    Заглавие: mnenie Отговорете с цитат

Poradi tova ,4e v tazi oblast sam na4inaech chte kaja ,4e mi dopadat produktite ti! A za kritikata i nedovolstvoto chte go srechtach vinagi poniakoga neosnovatelno. Osnovno ti chte presinich koe ot kazanite nechta e osnovatelno.Raboti ! V tova e istinata!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 11:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мдаа...има нещо в сайтовете ти, ама като цяло звученето е хаос... непремерени размери, шрифтове...цветовете са ок, поне за мен... не виждам нищо лошо, но и не виждам нещо върховно... и наистина, що си се лепнал на тоя шрифт??? мн дразни:)) все пак... според мен имаш умения и визия, тряа ти школовка - имаш да работиш, а и не си специализирал май още :))
засега - успех с инженерния дизайн :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov