Graphilla.com :: Преглед на тема - edno logo...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

edno logo...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tn1



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 231

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 7:56 pm    Заглавие: edno logo... Отговорете с цитат

parvoto, koeto mi se nalaga da pravia. puskam go tuk, zashtoto sam izpadnal ot logo i shrift design ;))


pozdravi :)


Последната промяна е направена от tn1 на Съб Юни 07, 2003 6:56 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rrorrorr



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i maj silueta na chepik ne e mnogo jasen
i mi e dosta mrachno, no moze bi zashtoto naposledak se
zanimavam predimno s sharenii:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 11:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

каква е тази фирма - скъпа, евтина, масова, бутикова?

тогава ще говорим за чепика.. иначе си увеличи леко междубуквеното разстояние на баш надписа..в момента е прекалено тясно


Последната промяна е направена от Гавански на Нед Юни 08, 2003 10:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2003 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубав чепика, ма или стилизирай още малко или дай още детайли .. така е по средата... а иначе ми харесва... идеята хубава :)
постни и финала...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tn1



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 231

МнениеПуснато на: Съб Юни 07, 2003 1:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ami... produkciata bih opredelil kato masova i evtina. asortimenta e ot eleganten do po-skoro ejedneven, no ne sporten. made in bulgaria
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Юни 07, 2003 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Очертанията на обувката трябва да са по-плавни, иначе идеята е добра. Кефи ме.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Юни 07, 2003 2:15 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Аз гласувам за втория вариант, но наистина на силуета му липсва завършеност! И да-малко да пооправиш kerning-a:-))
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 10:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Напоследък се "радвам" на т.нар. генерични наименования - много близките до силни марки - castle - CASTELE /известна италианска марка/...)
tn1, не е зле, като ще е лого - да е правилно написано - shoes factory is correct...), мен ме радва v.1
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov