Graphilla.com :: Преглед на тема - Некъф вълк, за Globul
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Некъф вълк, за Globul
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Съб Мар 01, 2008 8:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

>>> ок, ... ако вълкът, който говори седеше на задника си...
по този начин нямаше ли да е по-лесно и по-бързо да се аниммира?...искам да кажа... минус 2 задни крака все пак :Р
И все си мисля, че един по-разработен и интересен фон би направил цялото филмче доста по-приказно и приятно за гледане...
_________________
>>> " Time is mana " <<<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Съб Мар 01, 2008 11:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dr2 продължаваш със злост. Тва кой ти е приятел и кой не въобще не ме интересува. И тука се гледа кой какво прави а не кой на кого е приятел. Не съм толкова жалък че да пускам приятели да ме "защитават" имам себе си за тази работа. все пак тва е специализиран форум за СЪДЪРЖАНИЕ не за отношения, приятели и други. Имам много приятели по различни секции и никой няма да тръгне да скача тук в моя полза, просто щото е ясно че няма нужда. Ние срещу ония ми е много East side vs West side. Пуберско. Плюс тва толкова ли съм страшен че уплашените ти приятели имат нужда от адвокат и охранител?

1. за режисура HTFRU ? учил ли си режисура, знаеш ли за какво върши работа разкадровката в кинетично произведение? Наясно ли си че целта на разкадровката е да служи? Всеки може да пусне камери в 3дто ако щеш и от POV на некоя бълха или некой ултра ракурс.
Някои от най-добрите режисьори могат да разкажат невероятни неща в един единствен кадър. Ма трябва култура и учене.
А и тва кво ти е скучно и какво не ме брига особено. Клиентите искат акценти върху определни визуални елементи, искат определени визуални елементи да не напускат кадъра и определени крупности. Тва което прави професионалиста такъв е че се вслушва в това което намери за добре и изпълнява заданието си. Не неясни критерии за скучност.

2. никой не е искал модела на вълка да е истински. търсена е определена приказност. малко стилистика близард филмчета. нито така нито иначе. тва че на някой му е изрязан мозъчния дял разрешаващ нещо средно между снимка и кау ен'чикин не е мой проблем. визията е въпрос на свобода.
И казано за последен път. Харесва ми точно по този начин по който са и скалите и вълка и цветовете. Ко ша праим ся?
Има един проблем с хора в този форум. Толкова високо самочувствие имат че ако някой защити нещо и не е съгласен с някоя критика вадят ножовете. Меки ножове.
Само мижитурка може да не защити това което харесва. С мен трудно ш'се случи. Пробуем?
Не значи че няма вариант който да е по-добър. И да си кажа да тва е по-добро. Тва не значи че другото е зле.

3. Анимацията действително има нужда от доста работа. Обикновено анимацията изисква да се погледне нещото отстрани след някво време, да се работи, после пак да се даде почивка, и пак работа. Щото очите привикват към това което се прави и се губи критерий.
Но пък който за да не го е "срам" :))) в графила изпусне проект е леймър. Щото "не праим ли рататуи не праим нищо" води до нишата от хора които могат всичко но не правят нищо. Познавам доста такива дето "ехххх да имахме компютрите които те имат... ех да имахме толкова време" мале....

4. Луната ти бърка в здравето? Много си крехък. Какво по дяволите ти бръкна толкова в тази приказна снимка на просто ЛУНА? Къфф и е толкова проблема? Ето сега я гледам и.... та казваше?
А и що реши че луна която на мен ми харесва е по-лоша от тази която на тебе ти харесва? Тежи ти мнението повече, или? Пробвай с някой в представяне, може да стане. Ако си много обиден обади се на приятел.
Аз не съм.

Тва btw. ми е последния отговор към тебе щот ми писна от глупости. Вярвай ми никъв начин няма да прочета и една буква от бъдещите ти мъдрост. И да решиш нещо да се обясняваш приемам че ще го правиш заради някой друг. Btw щяхме да си спестим всички глупости ако ти и обидените ти приятели бяхте скипнали темата като толкова ви дразни. И по-добре скипвайте коментс и в други мои теми, или още по-добре да се праим че не существуват темите на "лошите". Че стана баси флейма.



Както каза Джовката би могло и да се харесаме с доста хора ма много бясни лиги фърчат тука. А и някой хора обичат да им се ляга по гръб.

Между другото, който иска да вземе пример за нормално отношение (не е щото има и по някоя добра дума): Nixon, Dinya, Mace, Jovi сума ти други дето не се задъхват над клавиатурата.

@ Dinya - както каза никсъна, картууна да се направят 750 фрейма за толкова малко време вече не става въпрос да изглежда на прима виста ами ми се вижда съвсем невъзможно.
поне аз не мога, а ако някой може е труден за откриване за кратко време. а и хората за заети. Не върви на някой да кажеш в петък вечер, трябват ми 30 сек за понеделник. :)

@ Hicks - вълкът да си седи на задника не беше опция, трябваше да изглежда нервен и напрегнат от "месечните вноски" , съгласи се че седнал не е най-добрата опция. Може би трябваше да ходи и нервно да прави кръгчета. Мда.

По-разработен фон-да . Може би. стига да не е бъбрив. Всяко нещо застрашаващо моментално "фиксиране" в погледа на вълка и луната не би било от полза за рекламата. Човек трябва да я прави с нагласата че да е добре като комуникация дори да се гледа само веднаж.

Който иска да е конструктивен и ако на някой му се занимава да драсне върху картинката, първата. Интересно ми е кво повече според вас би могло да се направи.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Мар 03, 2008 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това което се опитах да ти кажа е че не сте направили съвършения продук по който нищо негативно не може да се каже.

ако ще ми се засягаш на проект за какво въобще пускаш тема?

пак ще кажа не коментирам времето и отхвърлената работа по проекта защото се вижда че сте отхвърлили много работа за тоя кратък срок.

Коментарът ми е за краиния продукт. А той за мен не е издържан.

Да пускаш "приятели".. Мислиш ли че съм изпаднал до там да защитавам някой който и да е било! Взе ми се осъзнай Симо или си затънал прекалено в интрижките на "рекламния бизнес". Айде успех... аз съм в позицията на страник в графила.. минавам заминавам.. ще мина някой ден живот и здраве да поразгледам, да понапиша едно друго...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Пон Мар 03, 2008 8:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тая тема на никаде не отива. Био за какво продължаваш да спориш на лична основа с разните хора ? Съгласен си с това което каза Джоуви, но нищо не си разбрал от думите му. Всяка критика към проекта я парираш с обиди и нападки, за какво ??? Каквото и да ти кажат винаги другите са некадърни, не разбират, идиоти са, нападат .... хаха.

Цитат:
4. Луната ти бърка в здравето? Много си крехък. Какво по дяволите ти бръкна толкова в тази приказна снимка на просто ЛУНА? Къфф и е толкова проблема? Ето сега я гледам и.... та казваше?
А и що реши че луна която на мен ми харесва е по-лоша от тази която на тебе ти харесва? Тежи ти мнението повече, или? Пробвай с някой в представяне, може да стане. Ако си много обиден обади се на приятел.
Аз не съм.


За това те питах защо си постнал темата тук? Много не я харесват рекламата и това теб те дразни на лична основа и ти си основното лице, което напада на "ти". Супер много се засягаш и на всяко нещо казано имаш оправдание или нападка??? мега безмислено е .....

извода е - ако моето мнение е ( ито е ) че рекламата не е нищо особено - ти ще ме изкараш некадърен / надут / със самочувствие / знам ли още какво ..... хаха.

От толкова отдавна го следя тоя форум, преди няколко месеца отново стана дума за държанието, преди 3 поста отново се казаха същите думи, обаче нямат и няма да имат никога ефект ...
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Мар 03, 2008 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ш-ш-ш-ш-ш-ш-ш-ш-ш-т..... тихо... тихо. (шептейки) нека оставим темата да затихне....
знам си хората тук кой кви мотивации има. света е малък. тихо. да не я будим.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Мар 03, 2008 11:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

към ауторизираните органи lock моля.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 04, 2008 12:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gledam i nevqrvam na ushite si!
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Мар 04, 2008 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zdrasti, kyde se gubish? ochakvah po-ranno vkliuchvane.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 04, 2008 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bachkam i nqmam mnogo vreme da pisha, no priznavam si reklamata mi napravi neveroqtno vpechatlenie i ne se sdyrjah
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov