Graphilla.com :: Преглед на тема - Soup bar
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Soup bar

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  

Koe ?
1
23%
 23%  [ 3 ]
2
30%
 30%  [ 4 ]
3
7%
 7%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
38%
 38%  [ 5 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 13

Автор Съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 4:41 pm    Заглавие: Soup bar Отговорете с цитат

За съжаление нямам много информация за самия ресторант, и за това което търсят като визия собствениците което си личи и от различните варианти. Доколото знам обстановката е стилна и ресторанта ще е уж луксозен .. от друга страна ще се предлагат ястия от различни краища на света, като и традиционна бг кухня.

Повечето от логотата не са в напълно завършен вариант така че има място за критика, конкретно ме интересува къде е проблема около N4 че ми отнеха много време буквичките, а пък не съм много доволен от резултата.

Горе долу съм избрал логото за което ще притискам клиента, въпроса е дали това наистина е най-подходящото лого.


_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Archimboldo



Регистриран на: 18 Май 2003
Мнения: 50

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami problema na No4 e 4e Z se 4ete po-skoro kato E /ima takova izpisvane na E/ a U-to ne se 4ete. Spored men tr. da raboti6 po No 1 no da stane po-art, za6toto sega e malko plaho, ili No6 - v nego opitaj da promeni6 formata na tova otgore, para ili kakvoto e.
_________________
Archimboldo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

#2 и #5, ##6 & 9 също донякъде, на мааалко ми приличат на купа с чай или кафе;-)
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 6:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе импланта ми е отрязал възможността да гласувам в анкети - ама аз па да ти кажа, че след гоооре - долу задълбочено преглеждане съм склонен да се спра на вариант 1...
даже си представям едно голямо текстилно пано в тоя десен - и представата определено ми допада...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

какво ли ще стане ако се появи лъжичка на супничетата
... само подхвърлям идейка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spored men kat za luksozen restorant po-prilqgat #5 i donqkyde #3 - hareswa mi twa 4e te ne sa 4ak tolkoz direktni (makar 4e twa w dosta slu4aj pomaga) ...

... tiq s kupi4kite (ne znam 6to) mi se struwat kat zawedenie s tipi4no bg kuhnq i nikwa druga ...

... pyk drugite ne6to hi4 ne mqzat kat za restorant
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

PARVO MIASTO OT DNESHNITE UCHASTNICI - #2

Drugite:
1. To sashtoto kato 2, ama na 2 fonta po mi haresva.
3. Kak vikash che se kazvalo miastoto ? PUOOC ?
5,6,9. Adi sia...teia panici i pari-dimiashti, spriah da gi haresvam kogato za prav pat sa sblaskah s java programiraneto.
4. Miiiii... neshtu ne mu e nared, ma....
7. Ma tva nali takova... supen restorant, ne takova... party na Sven Wait... ili kato tam mu se pishe imeto na toia
8. .................... ?

Ama 2 naistina si mi haresva i ako probvash nekvo razdbijvane na cvetnite elementi, ama po krotichko, ne kato na 4, moe da stane, napravu: nujnoto logo :)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 9:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

avi na nikoi ne mu e zabraneno da glasuva v anketi be.. hmmm
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 9:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
avi na nikoi ne mu e zabraneno da glasuva v anketi be.. hmmm


implante nema lyje6 ej :) i az ni moa :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

verno li be..??? mmm sia she vidim ko staaaa...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за коментарите, съгласен съм с почти всичко казано .. та да да обобщя.

1. Моя фаворит за който бях решил да притискам клиента
2. Много му се чудех на тоя по квадратния фонт .. като че ли по-добре пасваше на правоъгълната графична част отгоре... почти ме убедихте.
3. Въпреки че графично стои много добре .. проблема с четливоста не можах да го реша
4. Мноо директно тва Z .. по стилизираните варианти на Z-то от 1 и 2 последваха след това и определено ме кефят повече
5. Първото лого с което започнах .. custom font, ама Z-то така и не го харесах нещо .. но все пак фаворит #2
6 и 9. Абе аD мани са с тия измислени супи.. уж луксозен ресторант пък супа .. ше си ги запазя като зема да прая лого на кварталната кръчма "При Бат Стойко"
7. Както ЛХ каза .. за рейв парти добре за ресторант sux .. тва е най-бързото от всички (2-3 мин Илюстратор)
8. уфф нещо има не наред .. ама .. се пак ... абе харесва си ми и тва е

Та .. клиентите харесаха 1, 2 и 4, в края на седмицата ще се видим да обсъдим, кое ще е .. колебая се още между 1 и 2.. повечето харесахте 2 .. ще видим.
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov