Graphilla.com :: Преглед на тема - whiterat
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

whiterat

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 3:54 pm    Заглавие: whiterat Отговорете с цитат

Predsataviam vi edna moia rabota.Chte se radvam da se vklu4ite sas vachite mnenia.Vsiaka kritika chte bade s blagodarnost priaeta ot men.



Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пич, преди време аватара ти беше по-голям!
аз нищо не виждам, защото съм на висока резолюция
Но тук повечето са на такава
Хайде пусни го по-голямо
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 4:07 pm    Заглавие: :-| Отговорете с цитат

Ееее, семличко бе! Само с един lens effect, два-три филтъра и селекции...;-)
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 9:28 am    Заглавие: otgovor Отговорете с цитат

Blagodaria za iskrennosta vi! Po povodna komentara zatova ,4e ima samo niakolko efekta i nichto pove4e! Chte kaja ,4e ne se opredelia poniakoga stoinosta na rabotat ot tova kolko efekta ima ,a tova ,kakvo enapraveno . Ako ne si 4uval imat rabotite osven stoinost opredeliachta se ot na4ina na sazdavane ,no i xudojestvena stoinost. No vsepak blagodaria zasaveta !!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 9:47 am    Заглавие: Re: otgovor Отговорете с цитат

whiterat написа:
Blagodaria za iskrennosta vi! Po povodna komentara zatova ,4e ima samo niakolko efekta i nichto pove4e! Chte kaja ,4e ne se opredelia poniakoga stoinosta na rabotat ot tova kolko efekta ima ,a tova ,kakvo enapraveno . Ako ne si 4uval imat rabotite osven stoinost opredeliachta se ot na4ina na sazdavane ,no i xudojestvena stoinost. No vsepak blagodaria zasaveta !!



whiterat.... :))) twa zwuchi dobre. Twa ti e pyrwoto predstawqne nali? Az neshto wzeh da im izpuskam broq.... kakto i da e.


Ta az lichno ne moga da ne se syglasq s towa koeto kazwash... shtoto to si e fakt. Nqkoi tuka razprawqshe che istinata e w prostotata. Predpolagam, che prosotata na ideite e imal predwid. A na mene, specialno w twoq sluchai, tq (ideqta) neshto mi ubqgwa...

i powqrwai mi, dori towa, che e prosto, ne mozhe da go otyrwe.


Ako risunkata /ako e risunka/ na zhenata e twoe delo, wzemi q dorisuwai! Mahni sinioto, zhyltoto i lens flare-a i shte stane naistina dobra rabota. Mozhesh da i slozhish etiketche portret i da q postnesh w grafiki i illustracii. Predpolagam che s radost shte ti bydat predostaweni prawa..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 10:07 am    Заглавие: прав си, но... Отговорете с цитат

Абсолютно си прав, whiterat! Просто си мисля, че в конкретния случай някои от използваните от теб ефекти са неподходящи, това е. А иначе това май е снимка. И ако искаш си оправи аватара, че бат` LoveHate или Valbo пак ще те смъмрят;-)))
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Georgieva



Регистриран на: 23 Май 2003
Мнения: 50
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 9:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mi 4estno kazano, ako ti si pravil snimkata-ok, ama ako ne si...
_________________
"Vsi4ko, koeto si struva da se napravi, si e struvalo v4era"
lema na Grosman
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 3:31 pm    Заглавие: otgovor Отговорете с цитат

Blagodaria na vseki ot vas!Chte si vzema poluka ot vsiako ot mneniata vi.zna4at mnogo za men ,taka mi podavate dobro ramo.A i istinata e v kritikata ,a ne v xvalbata.S xvalbi nichto ne se u4i!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 6:38 pm    Заглавие: otgovor Отговорете с цитат

Do tuk li vi biaxa kritikite! Niama li da me poopluete malko ochte !:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Жената ти ли си я рисувал, снимал или там каквото си правил? Ако не си, просто няма смисъл да говорим повече. Но дори да си я правил, тези шарении стоят ГАДНО. Lens flare-а нямаше да е толкова зле, ако в комбинация с това гадно жълто и синьо в селектираните зони не правеше ШАРЕНИЯ. Не знам какво си искал да покажеш, но аз не виждам смисъл. Според мен трябва да работиш повечко, защото специално тази твоя работа не ми харесва, а също и онази с tweening-а на плъха в някакъв бързо скриващ се текст, като плъха беше трасирано растерно изображение. Надявам се това да не са възможностите ти! Предполагам, че можеш повече.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
OPREV



Регистриран на: 07 Юни 2003
Мнения: 438

МнениеПуснато на: Пет Юни 13, 2003 2:19 am    Заглавие: . Отговорете с цитат

Ami tazi rabota za mene nqma sustoqnie (smisul ne kato $ ) ne moga da razbera kakvo iskash da kajesh.Sedi mi malko ki4!Po dobre mojebi shte edi ako go beshe napravil v cvetova gama a ne taka haoti4ni cvetove.A za efektite 4e si izpolzval malko tva e vidno no znaesh li kakuv e problema ne 4e sa malko efektite a 4e ne sa pravilnite.Ina4e moje da se razrabotva oshte tva neshto!Deistvai napravi nqkolko varianta!
Tva ot mene :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 7:36 pm    Заглавие: otgovor Отговорете с цитат

Blagodaria ! Uvajavam mnenieto vi.No naistina moje bi triabva da sprem do tuk s komentara.Razbrax si grechkite i chte rabotia varxu tova da ne se povtariat .Chte pusna nechto novo skoro.Niamam vreme sega !Chte se radvam da polu4a pak vacheto mnenie.Nikoga 4ujdia pogled ne e ot izlichek!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov