Graphilla.com :: Преглед на тема - Сайта на Тотото...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сайта на Тотото...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 6:22 pm    Заглавие: Сайта на Тотото... Отговорете с цитат

Е, реших да си призная без бой - така или иначе вече работи. Вижте какво се случва на

www.toto.bg

Работата е свършена, така че и да искам, няма да мога да нанеса промени - но чуждото мнение е важно. В интерес на истината, сайта трябваше да е още по-инфантилен, но нейсе. И да - и мен ме дразни spinning logo-то, но това за тях беше нещо много catchy :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

6to sajta e takyw az li4no maj se se6tam :) ...

... vypreki, 4e po4ti uspq da otreje6 vsqkyw pyt za kritika eto malko :)

1. logoto pri vyrteneto si w edin moment ima kratko, no vidimo zadyrjane predpolagam, 4e edna faza se poftarq
2. nqma6e li da e po-got ping pong4etata ot navigaciqta da sa izrisuwani s ne6to (ne6to kato nekwa ikonka)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 9:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe zelenoto mi napomnia malko zelenia karton na zagorka! inache saita kato cialo e usabilen, vednaga namiram tova koeto me interesuva koeto e po vajno za takuv sait! nedostatucite veche gi izbroihte... not bad!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tia butoni-topki malko spleskani :-)
da ne sa i v tototo takiva, che tva ne e ubuu
:-)

i tui silienoto kragche pri mouse over ni ma radva
inache e extra saiteto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ммм, колкото до топките...може и да съм я свършил като кучето на нивата. Имаше моменти, когато бяха и по-сплескани - имаше някакъв проблем при рязането. Хубаво щеше да е топките да правят нещо при MouseOver, но дотам ми стигнаха нервите (и въображението, предполагам). Колкото до Flash логото...по-добре не можах - хич ме няма в тая област, а и това е Swift3D (Snaker после ме светна за Flax - thanx a bunch). A за usability - да, според мен това е сред най-важните неща (ако не и най-важното). Благодаря за градивната критика, колеги.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 11:48 am    Заглавие: .. Отговорете с цитат

neznam, sempul design, no na men li4no malko mi edree vsi4ko..i teq gigantski topki na butonite....neznam
na statistika..teq 4ernite tablici susto mn vadqt o4ite..nqkak si ne se vruzvat s nisto
a i stqh da zabravq...abe men..sto v seki razdel pozvash razli4en font???????? hmm interesno:))ste se syglasq s implant za Zagorskiq zelen cbvqt
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2003 11:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сайта исках да го направя около 750-760 px широк и при малкия брой menu items горе трябваше тия топки да са по-големи...знам ли. От друга страна, идеята е да ползват много хора и някой може да недовижда, та затова нещата са по-едрички :). Да, сега ако можех, бих направил някои редакции, но в интерес на истината, малко ми омръзна тоя проект. Колкото до таблиците навътре из навигацията, в един момент ги оставих сами да се оправят - HTML templates бях направил почти за всяка възможна страница, но нали знаете как в един момент сайтовете, които с повече или по-малко старание сте изградили, започват все по-малко да приличат на това, което са били в началото? Пействат там Word HTML, и така...трагедия. Колкото до шрифтовете...мисля, че горе е Century Gothic, освен това Verdana-та ми се струва малко грозна в bold & 14 px, та затова там е Arial.

За зеленото - опитах доста вариации. Освен това зеленото на Загорка сигурно е зелено и на още 6000 други неща, както и на някои растения :). Налагаше се да се ползва зелено, защото логото им е зелено....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Blake



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 38
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 12:38 pm    Заглавие: Polezno shte bade... Отговорете с цитат

kato redoven user (t.e. osnovno jenata de) mi hrumva 1 funkcia, koyato bi ulesnila mnogo hora... stava vapros za slednoto:
Poneje igraem s edni i sashti chisla - 6 kolonki, proverkata bi bila mnooogo po-lesna, ako v cookie (primerno) mi se zapazyat chislata, i kato vlyaza za proverka - da ne si igraa da markiram 36 chisla 2 pati sedmichno... dali nemoje da pomislish za takava extra?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Юни 19, 2003 7:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Idejata ti e dobra, no za syzalenie mojta chast prikluchi do designa, pictures i PHP templates- veche ne uchastvam v tozi project.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov