Graphilla.com :: Преглед на тема - Sait za pregled i mdaa - mnenie :)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Sait za pregled i mdaa - mnenie :)

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
miracle_bg



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 42
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 17, 2003 11:24 pm    Заглавие: Sait za pregled i mdaa - mnenie :) Отговорете с цитат

Eiii kolko otdavna ne sum se viasval v graphilkata :))
ni6to 6te navaksam

mejduvremenno niakoi 6te hvurli li edno dve o4i na slednoto novo proekt4e i da podade edno mnenie :)))

mersi predvaritelno :)

http://ww2.dikea.com:3000/zone/plovdiv_invest/bg/

p.s. o6te se konstruira ama ei taka za purvata vizia nekolko prikazki :)
_________________
Everything comes with a price
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
OPREV



Регистриран на: 07 Юни 2003
Мнения: 438

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 12:03 am    Заглавие: . Отговорете с цитат

Mi na tozi etap da ti kaja nqma kakvo da se komentira ( pone spored men )Dai ponapravi oshte neshto i togava da go komentirame tva v momenta ne e nishto !Samo edin zapo4nat proekti ponapravi go i sha go obsudim!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 12:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Засега бива. Аз бих махнал тия стрелки отляво на менюто - дразнят. Обаче нещо не мога да схвана цялата визия, така че се въздържам от коментари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
miracle_bg



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 42
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 12:51 am    Заглавие: axam axam Отговорете с цитат

mi ako znaete 4e se draznia kato za svetovno to4no zaradi tova - firmata na koiato go pravia tova mi bavi ve4e vtora sedmica materialite i me izkarvat izvun relsi

ako zavise6e ot men da e gotovo do sega ama.... life sweet life :))


mersi opredeleno za mnenieto de - 6te vidim kvo shte gi pravim teia strelki :)
_________________
Everything comes with a price
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 12:07 pm    Заглавие: Re: axam axam Отговорете с цитат

miracle_bg написа:

mersi opredeleno za mnenieto de - 6te vidim kvo shte gi pravim teia strelki :)

mi mahni gi :-)
i horizontalnoto menu go napravi visoko, kolkoto sa visoki buttonite na vertikalnoto
sega malko e pritisnat texta

logoto e ujasno :-)
no si ima ideia v nego
ama fonta ne mi dopada




mai ti si go pravil, zashtoto vijdam, che si polzval fonta i za ime na rubrikata
tui ne e dobre

logoto si e logo
polzvai obiknovenni chetimi fontove za taz rabota

kartinkata koiato si slojil pod logoto ne mi govori za investicii
tui moje i da e chast ot plovdivskata karta, ma ne i e miastoto tam


a ako lopsata na info ot strana na klientite te spava po-dobre izchakai i ne pravi nishto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a
i znamencata :-)
BG | EN e dostatachno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
miracle_bg



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 42
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:(( znam be fox znam za logoto - promenih go o6te kato go vidiah ama oneia vednaga pisnaga i vse pak sa si pravi vse pak firmata im su6testvuvala ot 5* i niakoia si godina s tva logo :)

za menuto...ufff mnogo kofti 4ast maina super mnogo vreme mu otdelih prosto ne mojah da go izmislia kade po diavolite da go pozicioniram v liavo ili v diasno ... ii ... nakraia go parkirah naposoki :)

a ideiata na kartata be6e suvsem druga samo 4e edin divnal selski pensioner :) na 65 godini (zabejeli na vratata mu pi6e6e 'Neno niakoi si' i s udebelen 6rift - programist) me nakara da stesnia cialoto lilavo otgore 4e mu bilo mnogo niakvo si....goliamo razbira6 li (skivai staria im sait i se zadavi ot smiah :) http://www.plovdivinvest-bg.com/ ) ... i vze da mi obiasniava s edin takuv nadmenen uj priatelski ton kak navremeto si spomnial kak perforirali oneia mi ti karti i programirali na pravec ... tctctc.... malko mi pisna se zanimavam s teia ama kvo da se pravi .. :))

aaa da ... i mersi za komentarite :))
_________________
Everything comes with a price
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 12:27 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Да, доста незавършено е все още, за да бъде по-цялостно оценявано;-) Но знаменцата верно-махни ги/те пък дори и се roll over-ват!/
<<<Ей, фокс, ама pixel fonts rule, а?;-)))>>>
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 1:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe ia togaz vobshte ne si davai zor :-)
iavno nema da badesh ocenen ot tiah, a tuk oshte po-malko sled tiahnata namesa :-)

shtom iska klienta da tvori drugo ne ti ostava osven da se primirish, che niama da ti sedi v portfolioto tozi proekt :-)
mainata im

dano pone da plashtat nekakvi normalni pari

i oshte neshto se setih, no to pak ne zavisi ot teb ami ot onia s perfo kartite

saita da e centriran i da ne e resizeible

uspeh
:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zi



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

само някой бледи щрихи гдет загледнах:

1. текстовете партньори, за нас и али бали хич не са за там - изглеждат доста по голями дори от Пловдив инвест тъй като са по тъмни - да оставим настрана че шрифта хич не ми харесва, а и кому е нужно да се зареждат на две части - щот излизат на парче
2. е ли е необходимо толкоз .gif парчета горе - да оставим настрана че с тези преливания май ако са да речеме в .jpg формат по добре ще е и като обем и кат визия ...
3. какво ще го правиш туй голямото поле гдет не е запълнено засега ако тъй се разширява в зависимост от големината на прозореца
4. графиките които са под същита за нас и али бали са направо толкова разнообразни и като вид и като цветове че ...
5. отгоре синята лента е бая притисната и тясна
6. запълването на лентата с менютата е с градиент в едната посока с едни цветове а всичко останало е с градиент в другата посока, може би затова си бухнал тез стрелки в ляво ама по-добре ще е ако нещо друго се направи като връзка
7. щрифтовете на менютата /всичките/ са си бая размазани и още повече ще си се откроява това ако сложиш текст на мястото гдто има "text"
8. ми логото щом си им харесва нек да е такова, но има един нюанс - синкав в него гдето хич не ми е присърце...

ми да не се увличам аз бих почнал на ново - не е отчайващо де к'во сега ...

ай че се улях :)
===============================================
:) GDGB :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
miracle_bg



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 42
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 18, 2003 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

heheeh :)) mersi za suvetite 4ove4e :)) 6te gledam da gi opravia :)

hehehe ama 4esno mnoo veselo mi stana sled toia poslednia komentar :)
_________________
Everything comes with a price
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov