Graphilla.com :: Преглед на тема - predstaviane na edin realiziran proekt
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

predstaviane na edin realiziran proekt

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2003 6:20 pm    Заглавие: predstaviane na edin realiziran proekt Отговорете с цитат

Zdraveite bix jelal da si kajete mnenieto za tova ,koeto sam napravil .Viarvam vav vachata obektivnost.I vi blagodaria predvaritelno!http://rafe.hit.bg/Images/Movie1.swf
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 10:26 am    Заглавие: Re: predstaviane na edin realiziran proekt Отговорете с цитат

whiterat написа:
Zdraveite bix jelal da si kajete mnenieto za tova ,koeto sam napravil .Viarvam vav vachata obektivnost.I vi blagodaria predvaritelno!http://rafe.hit.bg/Images/Movie1.swf


tween-a mezdu 2 kartinki ne vinagi e spoluchliw... kakto w toz sluchaj...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 12:35 pm    Заглавие: Re: predstaviane na edin realiziran proekt Отговорете с цитат

Аватарче написа:
tween-a mezdu 2 kartinki ne vinagi e spoluchliw... kakto w toz sluchaj...


както и автоматичното векторизиране.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 3:42 pm    Заглавие: otgovor Отговорете с цитат

tween-a mezdu 2 kartinki ne vinagi e spoluchliw... kakto w toz sluchaj...


както и автоматичното векторизиране.


Blagodaria za mnenieto vi! No interesno mi e v kakvo se sastoi nespolukata , i kakv e varianta za spolu4livia variant.A kakvo mu e lochoto na avtomati4noto vektorizirane? Nadiavam se da mi pomognete da popravia grechkite si.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2003 9:03 pm    Заглавие: Re: otgovor Отговорете с цитат

whiterat написа:
tween-a mezdu 2 kartinki ne vinagi e spoluchliw... kakto w toz sluchaj...


както и автоматичното векторизиране.


Blagodaria za mnenieto vi! No interesno mi e v kakvo se sastoi nespolukata , i kakv e varianta za spolu4livia variant.A kakvo mu e lochoto na avtomati4noto vektorizirane? Nadiavam se da mi pomognete da popravia grechkite si.


Az lichno ne vijdam ideqta na rabotta ti. Dobre e kato pravish flash animacii i kakvoto ida bilo da sledvash nqkakva ideq. Tuka vijdam samo opititi s morf.

Za avtomatichnata vektorizaciq sa pravi horata. Nai dobre zapochni sam da si vektorizirash gotovite kartinki, za da se nauchish na tunkostite.Zashtoto ako si reshil da se zahvashtash s flash naj-dobre e da si naqsno s tehnikite.
Edin suvet za uprajnenie.
Zaredi si edna kartinka vuv flash ili coreldraw(kakuvto vektoren soft polzvash) i se opitai da narisuvash mishkata
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2003 3:35 pm    Заглавие: Re: otgovor Отговорете с цитат

whiterat написа:
A kakvo mu e lochoto na avtomati4noto vektorizirane?


Лошото му е че е така:


а най-вероятно трябва да бъде така:


Освен това, както вече ти казаха няма никаква идея в това, което си направил. Техническото изпълнение е на ниво "Преди десет минути си турих флаш. Как ли бачка тоя tween и тва автоматично векторизиране?" Едва ли ти е отнело повече от две минути да го направиш.

whiterat написа:
Zatova chte ti kaja samo edno nechto tvardo.I to e da prodaljavach da rabotich.Zachtoto s rabota se u4i nai dobre!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Они



Регистриран на: 29 Апр 2003
Мнения: 33
Местожителство: като че ли на края на света

МнениеПуснато на: Сря Юни 11, 2003 3:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересно е (движи се там нещо) - ама какво е???;))) Надписът бързо се сменя - не може да се разбере какъв е. Наблегни на идеята и също така на надписът - ако се сменя толкова бързо да е по-четлив. Това патка ли е, плъх ли е - ни рак ни щука;)))) Като се правят подобни неща трябва да грабнат вниманието много бързо, затова трябва да са по конкретни (първосигнални).
_________________
извинете за правописните грешки ;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 7:52 pm    Заглавие: otgovor Отговорете с цитат

Chte porabotia varxu vektorizasiata i taka natatak ,no me podrazni nechto ot komentara na vsi4ki vi.Ne e li4no taka ,4e ne mi se sardete ,4e go kazvam. Tava e ,4e ne vijdate smisal v napravenoto . ne vinagi tova ,koeto se pravi triabva da ima smlana ideia.Taka 4e samo da ia preglatne zriatela. A i sigorno ne ste 4uvali togava za simvolika,vizualna manipolasia i .......... . No vapreki tova vi blagodaria za komentarite i pomochta vi ,kato mi kazvate kade barkam. Zatova sme se sabrali za da se u4im edin drug ,a poniakoga niakoi samo da u4at ,dokato natrupat informasia dostat4no. No istinata e ,4e sial jivot u4im i vse nemojem da znaem vsi4ko. :) Blagodaria vi ! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Нед Юни 15, 2003 9:22 pm    Заглавие: Re: otgovor Отговорете с цитат

whiterat написа:
Tava e ,4e ne vijdate smisal v napravenoto . ne vinagi tova ,koeto se pravi triabva da ima smlana ideia.Taka 4e samo da ia preglatne zriatela. A i sigorno ne ste 4uvali togava za simvolika,vizualna manipolasia i .......... . :)

Според мен да не търсиш смисъл и да правиш нещо без смисъл е като да се луташ в тъмното без лампа - безсмислено е:) ОК, щом си решил да правиш каквото и да е без смисъл - твоя си работа, но ЗАЩО пък да няма някакъв смисъл, ще стане доста по-интересно, ще има внушение! Не сме чували за символика, визуална "manipolasia"? Тук вече не си прав... Не смятам да ти обяснявам защо, защото думите ти са кажи-речи чиста обида, просто не са верни:) Тук има чудесни дизайнери, за които не е хубаво да говориш така...най-добре е да се учиш от тях, каквато е и целта на този форум - да се поучиш от другите и да подобиш уменията си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Вто Юни 17, 2003 8:58 am    Заглавие: otgovor Отговорете с цитат

Izviniavam se na vsi4ki,koito sa vazprieli tova ,koeto sam kazal ,kato obida.Ne sam iskal da obidia niakoi .Podrazni me tova,4e ne otkrivate smisal v tova, koeto sam napravil.I mi obiasniavate ,4e nevlagam niakkav smisal.Viarvam ,4e ste naiasno s vizualnata manipolasia,i 4e moga da u4a ot vseki ot vas.No me naraniava tova,4e mi kazvate ne vlagach nikakav smisal.Smiatam ,4e tova e obidnoto za edin tvores,kakvito sme vsi4ki nie v tezi forumi! No pak chte kaja edno blagodaria.Zachtoto 4ovek se u4i nai ve4e ot greckite si.A e vazmojno da sam zgrechl nechto az.A vie ,tezi koito sa po dobri v niakakva posoka ot men im blagodaria,zachtoto te mi kazvat grechkite i sa moi u4iteli.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Юни 17, 2003 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

бял плъх: факта че никой не намира смисъл в работа ти означава само 2 неща:
1. наистина не влагаш смисъл
2. толково дълбоко е скрит този смисъл, че ми е над интелектуалните възможности.
..и тва не трябва да те обижда, грешката в случая си е само твоя..ти си твореца дето не го е показал тоя смисъл... нали?

както и да е. каквото имаше да се казва - каза се вече.
надявам се да е било полезно за белия плъх.

п. аз поне не съм творец...а и съм сигурен че не познаваш "ВСИЧКИ" в "тези форуми"...тва само в случай че съм схванал кои сте "вие".
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Съб Юни 21, 2003 6:25 pm    Заглавие: otogovor Отговорете с цитат

Blagodaria za priklu4vaneto na tazi tema ,koiato biax otvoril.Smiatam ,4e tova e prili4en krai ,no bez ve4e komentari koi e prav i koi ne .Vseki ima pravo na li4no mnenie i tvor4estvo.Tuk si kazvame grechkite i obsajdame texni4eskite vazmojnosti. Blagodaria vi za sega. I iskam da sloja krai na tazi tema .Niama smisal ve4e da govorim tuk .Chte smenim oblika skoro i chte si namerim nova tema za razgovori.I taka slagam poslednata to4ka tuk i kazvam KRAI.I otnovo BALAGODARIA!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Нед Юни 22, 2003 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pi4 osnowno kredo na tworeca e
da se opita da wazdeistwa no taka 4e da ima efekt
nau4i osnowite na wizualnia ezik za da mozes bezkompromisno da se izraziaash.
ima slu4ai w koito dori da ne te razberat ako si swrsil rabotata dobre horata ste USETIAT 4e si dal si4ko ot sbe si.
i sawet NIKOGA NE SE OSTAWIAI N AMISLATA $E PRAWIS UNIKALNI NESTA.takiwa nesta niama.IMA SAMO spolu4liwi kombinacii.tazi tuk e nespolu4liwa .prodalzawai da kopas.
Върнете се в началото
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Нед Юни 22, 2003 6:53 pm    Заглавие: otgovor Отговорете с цитат

Blagodaria za saveta vi!Chte se pou4a ot grechkite si i chte poslucham savetite vi!Blagodaria !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov