Graphilla.com :: Преглед на тема - Blagodarya za vuzmojnostta da postvam i tuk
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Blagodarya za vuzmojnostta da postvam i tuk
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NURBS



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 124

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 1:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Камиончето е много готино! :-)
А ремарке има ли си?
Много ми хареса идеята btw, ще хвана и аз да си измоделирам някоя лего играчка, ей-така за кеф... :-)
_________________
Tongue-tied, twisted, just an earth-bound misfit, I
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kruchmar



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 180
Местожителство: i otnovo Sofia Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 4:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NURBS, ami iztegli si LeoCad, programkata e free i ima exporter kum 3ds; obj i drugi formati. Modelirash si i posle myatash v 3d programkata s koyato bachkash i rendvash.
Ima si remarke orginalnia model, ama me domarzya da go modeliram :-)
_________________
hayde dnes po-edno ot zavedenieto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hehe,adski e gotino verno kamioncheto.Mnogo gotini neshta man,koraba e mnogo gotino izmodeliran,obache ako zavisi ot mene bih edintal malko scenata i lightinga...Nachi tva za vujetata otstrani na platnata - sedi kato bug.Jultiq nos na koraba nekak si mnoo plastmasovo julto takova...Moreto svurshva mnogo rano:)nemash horizont.Lightinga- ne moga da ti dam konkretni idei,obache v sluchaq ne me kefi osobeno,ima nekoi gotini momenti po palubata.Nachi nadiavam se da ne sum bil mnogo kritichen,mislia che mnogo gotin image moje da izleze ot tova ako mu hvurlish oshte malko work:)
regards
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NURBS



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 124

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

10x a lot, Алекс, отивам да търся програмката. Ма вярно ще е голям кеф :-))
_________________
Tongue-tied, twisted, just an earth-bound misfit, I
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NURBS, не беше в теб вината, имаше малко пробс между 11-13 днес :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kruchmar



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 180
Местожителство: i otnovo Sofia Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jovy, mersi za kritikite, no kakto sum napisal i v profila si az sum modeler, ne me biva mnogo v rendera, a i nyamam vreme i jelanie da se zanimavam. Za texturite obache si prav, moje mnogo da se iska oshte ot tah, no celta e da sa s yarko oteleni cvetove za da moje koyto si go kupi da gi selectne lesno i da zameni selektirania cvyat s kakvoto si iska, sushtoto e i sus zacapvaneto, prosto nyama takova po sushtata prichina. Vyarno e obache i tova che ne mi se zanimavashe mnogo s texturite sled celia modeling, prosto mi se iskashe da go svursha i da pochna neshto drugo. Celta mi e da pravya modelite si dobre optimiziran mesh s kolkoto se moje po-malko izlishni triugalnici, zashtoto pri detayla koyto se opitvam da dokaram i pri zabranata da polzvam rendereble line i plane, toest vsichko da e zatvoren mesh, a sushto taka reference obekti,stavat mnogo tejki modelchetata. Taka che kat dode vreme za texturirane i veche mi e do bolka pisnalo, ta gledam da gi pretupam texturkite, to te i bez tova ne digat mnogo cenata na modela shtoto toz det kupuva vinagi ima konkretna ideya za texturite za da moje da si gi vurje kum gamata na scenata si.
_________________
hayde dnes po-edno ot zavedenieto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 7:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaa,sorry,az prosto ne prochetoh celia thread...:)nachi nemam crits togava,well done:)Kupuvat li se modelite?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kruchmar



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 180
Местожителство: i otnovo Sofia Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет Дек 05, 2002 12:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Jouvy, ako ti kaja che sa se iztrepali da gi kupuvat shte te izluja strashno, no az ne se oplakvam. Tova koeto me kefi e che imam vuzmojnost da pravya tova koeto mi haresva, kogato iskam i po kolkoto vreme iskam. E vse pak se nadyavam skoro da pochnat da idvat i po-normalni kinti, ama vsichko e vapros i na broy modeli v cataloga, i na pazarna strategiya. Vtoroto ne zavisi ot men :-)))
_________________
hayde dnes po-edno ot zavedenieto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Чет Дек 05, 2002 1:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Naskoro mi pratiha reklama na http://3dvim.com/
Mozhe puk da probvash da pusnesh za prodazhba neshto i tam...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov