Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне на MepuagoK ;)))
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне на MepuagoK ;)))
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Пон Юни 23, 2003 1:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:)

smeshna rabota.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Они



Регистриран на: 29 Апр 2003
Мнения: 33
Местожителство: като че ли на края на света

МнениеПуснато на: Пон Юни 23, 2003 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

М-да много тежки думи се казаха. А аз си мислех, че ще приемете човека, защото мисля че заслужава. Може би просто не съм разбрал смисълът на форумът - това само за елита ли е що ли? Подкрепям мнението на Китин. Та нали трябва човек да се научи как да станат нещата и ми се струва, че това е мястото за подобно нещо. Ако погледнем обективно върху изложените проекти определено като дизайн има още много работа но като реализация и особенно като първи неща ми се струват доста добри. Направи ми впечатление, че се зареждат бързо има доста информация, което не е за пренебрегване. Сега аз съзнавам, че моето мнение може да бъде много лесно отхвърлено от модераторите на форума понеже аз не се занимавам с такав тип дизайн, но моля за повече обективност. Нима, когато един човек иска да учи и да се усъвършенства може така лесно да му се откаже.


Сега за М-док - ама че сложен ник - как се чете това;)))?
Като ме питаш за повече неща да ти кажа, ще го направя но да не се отчаяш.
Сега първото нещо - трябва да знаеш, че това с което си се захванал (тази тема - фентази т.н.) е доста сложно за добро реализиране. Понеже темата предполага повече художественост (разни финтифлюшки и подобни завъртяни неща), затова нещата трябва да са възможно по първосигнални. Може би когато има такива неща те трябва да са по-малко, но по-едри - да са по разбираеми. Много е лесно да се каже как не трябва да е, но е много трудно да се каже как трябва да е, затова и аз ще се спра на по-лесната част;))) Та първите 2 неща които ми направиха неприятно впечатление и другите ти казаха - шрифтовете - и този скрул по средата - никак не ми хареса. Така забелязвам и още 2 неща по определени( за вторият ти проект конкретно). Първо някакав опит да се вкара текст като художествен елемент горе - наподобява на надписът на пръстена от "Властелинът на пръстените". И аз се чудя сега това за четене ли е или за украса и между временно се напрягам да го прочета както и другите трудно четливи неща и не ми става готино от това - което предполага че това нещо не е подходящо съчетано. Второ има преливане между бутони и текс - кое какво е? Според мен трябва да са по-одчетливи нещата - кое е бутон и кое е текс, и кое е текст за украса - тоест да не се чете;))) Както казах тази тема е трудна. Има и още много неща конкретни, които ми правят впечатления но ще стане много сложно да ти ги обеснявам конкретно и подробно. Накратко: това"меню" - като залепено стои там, да си виждал по други сайтове така - защото аз не си спомням - ако е бутон може, но така - не. После тези надписи със жълто прекалено се различават от последващата информация - ами не ми стои добре. Имам чувството че за пръв път виждам да се пише Даунлоудс така на български. Моля те това трябва да го смениш веднага, пиши нещо сваляне или дърпане или нещо такова. Сега забелязах - ама "меню" е на английски май а съдържанието на български ееее. Виж какво един професионален съвет, ако можеш някой приятел дизайнер да си намериш да ти поговори известно време, да те понаучи. Или може би работа в екип, но друг да прави дизайнът а ти останалото защото с останалото струва ми се добре си се справил. Хайде мисля, че това ти е достатъчно засега, дано не съм те обезкуражил. Успех.
_________________
извинете за правописните грешки ;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пон Юни 23, 2003 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Они написа:
М-да много тежки думи се казаха. А аз си мислех, че ще приемете човека, защото мисля че заслужава. Може би просто не съм разбрал смисълът на форумът - това само за елита ли е що ли? Подкрепям мнението на Китин. Та нали трябва човек да се научи как да станат нещата и ми се струва, че това е мястото за подобно нещо. Ако погледнем обективно върху изложените проекти определено като дизайн има още много работа но като реализация и особенно като първи неща ми се струват доста добри. Направи ми впечатление, че се зареждат бързо има доста информация, което не е за пренебрегване. Сега аз съзнавам, че моето мнение може да бъде много лесно отхвърлено от модераторите на форума понеже аз не се занимавам с такав тип дизайн, но моля за повече обективност. Нима, когато един човек иска да учи и да се усъвършенства може така лесно да му се откаже.


tvyrdo `za`.
implante, man pi4 si qvno, naistina mi haresvat neshtata koito pravish, oba4e mi napravi kofti vpe4atlenie na nqkolko pyti "zanimavai se s neshto drugo'. Deba adski e zlobno i obidno. Oshte po-zle e ako go priemat ne kato zaqjdane, a naseriozno. Kakvo tolkova ako ne sa dobri neshtata, ti napravo mu nabuta petolevka v zadnika i mu pokaza vratata...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пон Юни 23, 2003 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Изявленито което правя включва личното ми мнение и се надявам да не се възприема като диалог с продължение за някои хора тук.
На въпроса защо някой би се занимавал с това в което все още не го бива мога да отговоря с абсолютен отговор "защотот обичам да правя това"
няма ли поне малко обич към процеса в който се посвещаващ се превръщаш в техничар...казвам го от гледна точка на човек, който прави субтитри на анимета(това за незапознатите е абсолютно безвъзмездно дело) и като човек , който не е взел нито лев на хората, които е научил да смесват професионално с грамофони 1210. Това че примерно не разбирам от подводен риболов или сърфинг но ме интересуват живо не трябва да бъде прекъсвано = не може да бъде прекъсвано както от крайни така и от честни мнения за моментното ми развитие/застой.
Представи си че следващият проект се окаже нещо с пъти по красиво, реакциите може да бъдат коренно различни...в този ред на мисли възприемам съответните мнения като облясъците на водата...в съответния момент са там но в следващиат никога няма да се повторят. Човек не може да се определя само от един или 10 или 100 проекта.....много ми хареса едно мнение във форума казващо че тук несе харесват не грозните не6та а не6тата за които не си положил старание(или нещо в подобен дух).Тоест може да е най грозното нещо на света , но ако си хвърлил старание поне ще знаеш защо и къде се виждат грешките ти...за разлика от грозните, защото са претупани набързо проекти.
Господа японците имат една подобна школа, подобна на казармения стрес - тоталната критика. Мисля че цялата структура във форума е по-студена от тази на другите форуми, но пак си повтарям старо изказване "който няма нерви - да не стои във форума".
Когато дойде момента да те призанват ще си някъде другаде.
което ми напомня на (анти)рекламата на Windows "Where you gonna blow today"
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 23, 2003 7:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nai tarjestveno obeshtavam sledvashtia pat kogato mi potriabvat subtitri za anime ili profesionalno smesvane s 1012 da se obarna kam teb i da ti platia. OK?
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Юни 23, 2003 8:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sega az she vi obiasnia moeto dulgosrochno "priburzano, neobmisleno..."povedenie spriamo niakoi novi useri:

1 ne obicham licemerieto.
2 ako usera koito se e predstavil e mnogo zle e po dobre da mu go kaja kolkoto i bukvalno da zvuchi ..otkolkoto da go potupvam po ramoto i da go luja .."abe super si ma mnogo rabota ti predstoi"
3 ne mislite li che po tozi nachin mu pomagam vmesto da go obezkurajavam. ami ako prizvanieto mu e niakude drugade?
4 mislia che vsichki sme na mnenie che horata s potencial si lichat oshte na vratata?
5 shte produljavam da davam "kraini" mnenia shtom ima hora na koito ne im stiska!
6 ne me interesuva koi na koi e priatel!
7 kato moderator bi triabvalo da davam primer na ostanalite mladi useri: shte vi dam primer N1 budete chestni! kakto kum sebe si, taka i kum ostanalite!
8 ne zaduljavam nikoi da se suobraziava s moite mnenia! koito e poiskal pomosht ne sum otkazal!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пон Юни 23, 2003 10:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
sega az she vi obiasnia moeto dulgosrochno "priburzano, neobmisleno..."povedenie spriamo niakoi novi useri:

1 ne obicham licemerieto.
2 ako usera koito se e predstavil e mnogo zle e po dobre da mu go kaja kolkoto i bukvalno da zvuchi ..otkolkoto da go potupvam po ramoto i da go luja .."abe super si ma mnogo rabota ti predstoi"
3 ne mislite li che po tozi nachin mu pomagam vmesto da go obezkurajavam. ami ako prizvanieto mu e niakude drugade?
4 mislia che vsichki sme na mnenie che horata s potencial si lichat oshte na vratata?
5 shte produljavam da davam "kraini" mnenia shtom ima hora na koito ne im stiska!
6 ne me interesuva koi na koi e priatel!
7 kato moderator bi triabvalo da davam primer na ostanalite mladi useri: shte vi dam primer N1 budete chestni! kakto kum sebe si, taka i kum ostanalite!
8 ne zaduljavam nikoi da se suobraziava s moite mnenia! koito e poiskal pomosht ne sum otkazal!


super, radvam se ako e taka.
Prosto pls, ima li variant pri koito syshtite neshta se slu4vat, no prosto ne zvu4i tolkova zlobno?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 23, 2003 11:03 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

С риск да налея масло в огъня...Ovendelon има ИЗВЕСТНО право, но implant е достатъчно зряла личност/както повечето хора тук!/, за да му се дава акъл как да се изразява и какви мнения да дава. В крайна сметка на когото не му стиска...Пък и кой както иска да възприема дадено мнение!
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пон Юни 23, 2003 11:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Nai tarjestveno obeshtavam sledvashtia pat kogato mi potriabvat subtitri za anime ili

а да забраеих да кажа - anime.ludost.net
chise.ludost.net
субтитрите ТАМ
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2003 8:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е хубаво,
значи след дълги години работа и опит, гледайки нещата на току що проходилите ще отсичаме - "Не става"

Ами що не си извадим своите първи неща - ония с бевалите и големите сенки. Ония дето гърмяха на РИП-а, щото бяхме нахакали всичките ефекти на Корел. Ония дето сме ги заврели надълбоко да не ги виждаме!
И като си ги разгледаме да дадем шанс на прохождащите
Че инъче ще останат няколко човека да си пишат тук.
Тия дето дизайна са го засукали с млякото още!
Аз не съм от тях - имам много да уча в областта

Ма що ли не си взема гегата, че овцете ме чакат!
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2003 10:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Снощи пуснах мнение, което бе изтрито явно от модераторите на форума. Навярно защото в него присъстваше точно цитиран израз на един от участниците на форума, което бе отправено с неговите думи към него.
Момчета, уважавам безкрайно идеята с която е направен този форум но мисля че не мерите с еднакъв аршин. Защо когато аз - непривилигирования потребител на този форум си позволям да кажа на някой от тези с права за постване (ставаше дума за Implantant) нещо което и аз съм съгласен че излиза от рамките на добрия тон възприет тука, мнението ми бива изтрито незабавно. А когато той заяви същото "че еди кой си трябва да се хване да се занимава с нещо друго" никой не му търси отговорност. Аз мисля че това е достатъчно голямо показване на неуважение към конкретния човек (мисля даже че е унижение за човека който е решил да уважи този форум и публикува свои неща). Но затова никой не му трси отговорност. Може би аз съм по-обидчив от другите, но не смятам себе си и с микрон по-долу от който и да било за да приемам безмълво такива неща които никой човек с достойнство не би приел. Едно е да те съсипят с критика - това боли но помага и е добро нещо, а съсем друго някой си да ти хвърли фраза "вземи се занимавай с нещо друго".

Разбира се модераторите могат да кажат - ами като не ти харесва недей да идваш тук. И аз разбира се ще забравя напълно за съществуването на този форум. Но мислите ли че това е верния път?
Всичко добро момчета - успех на онези от горните и на онези от долните форуми. Идеята за това място е прекрсна. Опазете я такава!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tn1



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 231

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2003 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bobo, premestili sa go http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=2033
_________________
tuka vsichki pishat neshto...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2003 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

purvo ne Implantant a implant

posle nikoi ne ti e iztril temata a e premestena kudeto i e miastoto

i nedei da preigravash tolkova tragichno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2003 10:14 am    Заглавие: Идея! Отговорете с цитат

Bobolin написа:
... (ставаше дума за Implantant)...


Когато се обръщаш към някого, поне правилно му пиши името! Виж!

И айде стига по тази тема.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Юни 24, 2003 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

прекалихте с оффтопик мненията пичове.
продължете да плачете и подсмърчате на определеното за целта място.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov