Graphilla.com :: Преглед на тема - Нови конкурси
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Нови конкурси
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
darkstarbg



Регистриран на: 03 Апр 2008
Мнения: 124
Местожителство: Лондон

МнениеПуснато на: Нед Авг 31, 2008 11:32 pm    Заглавие: Нови конкурси Отговорете с цитат

Здравейте,
Аз отскоро имам права, но иначе посещавам Graphilla от малко повече от година и се чудех има ли някаква история зад това, че не се провеждат нови конкурси? Повечето хора тук са врели и кипели в индустриите, в които работят и в различни комюнитита през годините, но според мен подобни конкурсчета карат отделните раздели доста да живват. 2D раздела сякаш е несравнимо по-активен от другите, а следва 3D-то, което ме интересува най-живо :)
Graphilla ще си е Graphilla и без това де :) Просто се чудех дали един challenge на няколко месеца нама да освежи обстановката и да кара хората да пускат повече неща. Трудно се намира свободно време де... знам как е :)
Извинявам се на модераторите ако не пускам темата в правилния раздел, но се надявам да се получи дискусия, ако вече не е дискутирано преди :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 12:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересно, мислех си за абсолютно същата тема преди 2 часа... за кой ли път де. Факт обаче, че подобно начинание изисква ентусиазъм и работа, с която не всеки би се нагърбил - Джоуви може да сподели опит от последния път, предполагам болезнен.

Инак аз съм ЗА и за фото-челендж бих ударил рамо в организацията, ако има глобален конкурс.
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
martisimo



Регистриран на: 22 Яну 2006
Мнения: 32
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 1:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

сутринта си мислех за същото :) преглеждах старите конкурси тук и определено би било готино пак да стане нещо такова. за предния конкурс за фантастично ездидно животно не успях да участвм точно заради работата но мосля че от тогава до сега маи доста хора са задобрели и ще има още по-голяма конкуренция а и по-бързо ще работят след като са имали толкова време да трупат опит от последния конкурс :)) така че по малко време ще им трябва да осаществяват идеите си било в почивните дни или след работа :))) логика! :)
_________________
The life itself is a 3D experiance but with better resolution :) so lets play more LIFE less GAMES
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 1:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ах ,какво съвпадение :)))) и аз си мислех за същото (преди една година) :)))))))
_________________
Metro 2033
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Deskov



Регистриран на: 26 Юни 2006
Мнения: 423

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хах и аз :p аз съм за уеб конкурс ама това мисля е нормално за мен :p И не са важни наградите ,а самото начинание. Наградата може да е символична ,но победителя със сигурност ше е доволен ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
darkstarbg



Регистриран на: 03 Апр 2008
Мнения: 124
Местожителство: Лондон

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 1:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е, не мисля, че наградите имат някакво значение. Може да е просто подреждане от 1во до 10то място примерно. Аз не знам какво са представлявали миналите конкурси като организация, но виждам, че е имало церемония по награждаване и разпознах аулата на НБУ, но като пуснах темата въобще не се целех толкова високо :) Просто да се измислят теми за отделните раздели, да се направят thread-ове и хората да започнат да работят. Всички тук са прота и не се надявам някой да има достатъчно време да организира глезотии :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 3:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

разбирасе ,че наградите имат значение - без награди много малко от хората , които нарекохте прота биха отделили от ценното си свободно време само за да си мерят пат...те със съфорумниците си :) или ци..те :))))
_________________
Metro 2033
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
darkstarbg



Регистриран на: 03 Апр 2008
Мнения: 124
Местожителство: Лондон

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 3:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами може и да е така. За това се надявам повече хора да си кажат мнението. Не е нужно да е мерене на п...и и ц..и :) Но ако това е по-мотивиращо за хората нека така да бъде и да кажат хората с повече опит в организацията на подобни неща как е най-добре да се направи. Гледам разни подобни конкурси в cgtalk и gameartisans примерно и виждам какво оживление настава там. При толкова талантливи хора събрани тук ще е много интересно какво може да се получи :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dekster



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 9:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам награден фонд от 3000 евро.
_________________
"Да имахме жени..."
"Зверове"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Soul)S(urvivor



Регистриран на: 25 Мар 2003
Мнения: 1384
Местожителство: The Edge

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 9:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dekster написа:
Искам награден фонд от 3000 евро.


Много ти е!! :D:D
_________________
'Success is 90 percent perspiration and 10 percent inspiration.'
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Deskov



Регистриран на: 26 Юни 2006
Мнения: 423

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 11:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига де ... по-сериозно моля ( и аз не се отказвам от 3те бона де :p ) :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

имаше конкурс за секси мадами за календара на графила, поради слабото участие така и не беше отпечатан този календар, освен тази година Импланта от сега да го подкара, барем до декември сколасаме. Освен да направим секси мадама върху яздитно животно..... но може да стане и многозначително това.......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SNUFF



Регистриран на: 22 Май 2007
Мнения: 525
Местожителство: Munich

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

като под секси мадама да се има предвид и фотографии, 3Д или 2Д
така ще има най-много ентрита според мен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

стига с тия секси мадами бе даите някаква интересна тема .. или ок нека е секси мадама ама не няква кифла по бански а да има нещо история фентъзи ала бала да вложим въображение малко - да сме подтикнати да творим ,вземете някой герой от книга или случка ..... но да не е темата : секси мадама, зелен орк ,пич с голяма базука ....
_________________
Metro 2033
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
darkstarbg



Регистриран на: 03 Апр 2008
Мнения: 124
Местожителство: Лондон

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен съм че ни трябва по-дълбока тема от някоя куха, полугола лейка :) Може да е полугола, но нека наистина да има някаква интересна история. Аз също мисля по въпроса де, няма да чакам на готово ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
martisimo



Регистриран на: 22 Яну 2006
Мнения: 32
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много забивате в една насока.... идеята е по скоро е да се даде тема която да провокира да се дават различни идеи и творби. най малкото на CGTalk всеки който е заинтересуван от тази материя е виждал какви теми дават за техните конкурси. забихте по някакви мацки и край :) дайте тема пък всеки който го кефи да върже мацка в творбата си да си я слага :) тоест по обширна тема. не всеки може да прави мацки все пак а идеята е да се включат повече хора и всеки да даде най доброто от себеси. ето ви идеи за тема на конкурс за 3д или 2д: Битка, Раждане, Приказка, Атлантида, Марс :))))) във всяка една от темите може всеки да си вкара мацка :) достатъчно обширни са за да може всеки да направи нещо което да е хем по темата и хем по възможностите му.
_________________
The life itself is a 3D experiance but with better resolution :) so lets play more LIFE less GAMES
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
darkstarbg



Регистриран на: 03 Апр 2008
Мнения: 124
Местожителство: Лондон

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно така martisimo, а това с мацката беше по-скоро шега май. Може темата да е България и пак да има пълна свобода. Ще е хубаво някой мод да си каже мнението, защото ние може много неща да измислим като тема, но някой трябва да го организира и да направи теми в раделите :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

квото и да си говориме - идеята ви няма будеще - без награди :) - трябва да се печели нещо - малка купа до аватара ти или допълнителен текст под името ти (победител) или нещо от тоя сорт
една звездичка някаде си закачена при името от модератори или тн .... помня имаше една картинка с (изби рибата) дето мейс я слагаше от време на време беше добра идея но - се загубваше из темите и никой не помни кой е имал такава малка наградка или отличие ....

- измислете някаква награда или няма будеще
_________________
Metro 2033
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
darkstarbg



Регистриран на: 03 Апр 2008
Мнения: 124
Местожителство: Лондон

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

D3im05, това, което предлагаш е доста лесно за осъществяване и няма да коства повече от няколко мнути на модераторите. Не знам дали този форум подържа възможност за картинка с купа като в cgtalk под аватарите, но сигурно е лесно да се добави в кода. Аз не споменавам материални награди, защото тогава всичко става много по-сложно...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
martisimo



Регистриран на: 22 Яну 2006
Мнения: 32
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за наградите работата е лесна :) просто всеки участник за да участва киха примерно по 10 лева :) и се сабира един награден фонд и готово :)))) това е най-лесния начин иначе друго може да се полафи с фирми пак за PC награди... таблети видео карти или примерно ваучер за плесио или мултирама на стойност едиколко си лева да ходи да си копува кото го кефи саответно в плесио или мултирама ще си слагат рекламите по плаката за конкурса и тн. ще се вартолят 3д произведенията из мониторите им в магазина и тн. това е като идея примерно не сам го обмислял повече просто вапрос на връзки и контакти кой каде има връзки че да пита дали такова нещо е възможно. все пак не е първи конкурс това де има се някаква историа предните конкурси наградите как са осъществени? има ли желание има начин а акто гледам май има желание... но мисля че тук сме доста забутани и малко хора влизат в тази графа и затова малко коментари има :) а и е лято всеки е на някаде си :) да разработим темата още седмица две да стои на челните места и ще я гледат повече хора :)
_________________
The life itself is a 3D experiance but with better resolution :) so lets play more LIFE less GAMES
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov