Graphilla.com :: Преглед на тема - 30" Dell UltraSharp 3008WFP LCD - мнения?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

30" Dell UltraSharp 3008WFP LCD - мнения?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 12:23 pm    Заглавие: 30" Dell UltraSharp 3008WFP LCD - мнения? Отговорете с цитат

абе някой да има впечатления за този монитор?
http://bulcom2000.com/productbg.php?R=10&SR=524&p=53645
http://www.computers.bg/statia.php?mysid=1515&t=25
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам какви журналисти пишат в тези ревюта, но на места искренно се смях. Особенно в частат, където монитора подържал и Адобе RGB стандарта;-)
Това да не интерфейс някакъв;-)

малко по сериозно. Никъде не пише до каква стойност може да се свали осветенотта. Не пише и каква е матрицата. Мен лично огромния контраст само ме плаши. Мониторите за предпечат са с ниска стойност на контраста.
За тия пари ще си вземеш едно хубаво Еизо - 24" и ще се родиш;-)
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dx



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 335

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно поддържам мнението на ValBo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

До колкото знам монитора е изтеглен от пазара до отстраняване на някакви дефекти, макар новия модел да е факт от около половин година,.... може и повече. Аз съм със стария модел и съм доволен, тъй като не ми трябва чак толкова голяма акуратност при цветовете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе честно казано и на мен няма да ми трябва за предпечат - 3д макс, кад програмки, фотошоп за рисуване, корел за някое лого - общо взето така, нищо критично откъм цветове... 24" видях, този в момента мога да го взема за към 2500 лв. та затова питам :)
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
martisimo



Регистриран на: 22 Яну 2006
Мнения: 32
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2008 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://accessories.us.dell.com/sna/products/Monitors/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=320-6272

и цената....

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=532872

за парите на 30 инчовия копуваш 2 такива първо е с по добра матрица и второ стопати по голяма работна площ ще имаш на 2 монитора по 24 инча има всякакви конектори картина в картината картина до картина ротация на 90 градуса на екрана каквото се сетиш. най-доброто и най-ефтиното дори ще ти останат пари а за 3Д аз лично съм фен на 2 монитора на единия си бачкаш на 3д-то на другия си гледаш референса или обработваш текстурата и тн. 24 инча е огромен с огромна работна площ особено както казах ако вземеш два!!!
_________________
The life itself is a 3D experiance but with better resolution :) so lets play more LIFE less GAMES
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov