Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstavjane2 na SWEETY, Veche kakto trjabva:)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstavjane2 na SWEETY, Veche kakto trjabva:)

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sweety



Регистриран на: 29 Май 2003
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 4:49 am    Заглавие: Predstavjane2 na SWEETY, Veche kakto trjabva:) Отговорете с цитат

Zdraveite na vsichki ot foruma, Az sum zavurshila Promishlen Dizain, a ot suvsem skoro se zanimavam s Grafichen Dizain! Mozhe bi ot 1 Godina se zanimavam profesionalno t.e. rabotja kato Grafichen Dizainer! Bih mogla da kazha che sum suvsem nova v tazi oblast i doasta neshta ne sa mi jasni i sum sigurna che tozi forum shte mi pomogne mnogo v tova otnoshenie :) Za koeto blagodarja za suzdatelite ;) Za suzhalenie v debelite knigi ne pishe za vsichki problemi s koito chovek mozhe da se zbluska po vreme na rabotata si, zatova praktikata si ostava nezaminima!
I vruskata s hora v tazi oblast, koito sa se zbluskali s dosta problemi,koito predstojat na takiva novaci kato men:)
http://yoana.hit.bg

Dostup za predpechat i web design bih jelala da imam i ako smetnete che moje da me pusnete i v nyakoya druga kategoriya nyamam nishto protiv:)))

Sweety
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
roje



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

xm fontovete na pove4eto ne6ta kre6tqt za smqna
probvaj da raboti6 bez tolkova samocelni PS filtri
i po-dobre bez tova "graphic designer" gore vdqsno na portfolioto
ne mu e tam mqstoto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
emil_ivanov



Регистриран на: 14 Фев 2003
Мнения: 70
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Napravi mi vpechatlenie, che vsichko e kartinki...
Obiknoveno v edin sait kartinkite ne sa 100% ot vsichko...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bravo bravo




Последната промяна е направена от fox на Чет Юни 26, 2003 2:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fox napisa:

bravo bravo
mnogo si gotina

kade si uchila?


,)))) Forum za socialni kontakti ,)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

compound ™ написа:
fox napisa:

bravo bravo
mnogo si gotina

kade si uchila?


,)))) Forum za socialni kontakti ,)))


mi interesno mi e
liubopiten sam
i az uchih izvestno vreme in/exterior
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мда... не е зле :) за правописните грешки няма говорим :))) само десигна - разпънатите надписи дразнят... иначе има неща от композициите ти които ми харесват... идейни са.. дипломната работа е любителска за мен... ама като знам нивото на обучението във Варна .. справила си се добре:) та добре дошла!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sweety



Регистриран на: 29 Май 2003
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2003 5:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodarja za mnenijata :)
Az sum suglasna s kritikata na roje che fontovete sa za smjana,a sushto i s kekata che draznjat!
Pone v moite predstavi portfolioto se sustoi poveche ot vizualen material, a po malko ot tekst. Pone az njamam koi znae kakvo da pisha za sebe si ili rabotite si.
Chesтно kazano naistina obrazovanieto vuv Varna v tazi oblast e na nisko nivo, mozhe i da se e podobrilio za njakolko godini, bjah chula polozhitelni otzivi naskoro.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov