Graphilla.com :: Преглед на тема - Педофилия.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Педофилия.
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2008 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами идеята за "и другите имат такива неща" също е супер лансирана и не мисля, че трябва да ни прави спокойни за нашата пумия.. Това е един вид извинение някакво, че сме такива. Не искам да наранявам на никой патриотичните чувства и няма повече да се обаждам.. И да тази тема е поредната, която показва какви извратеняци има навсякъде, но също показва и че на нас не ни пука
_________________
Funko POP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2008 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kekata написа:
Без самосъзнание за произход и култура, която те е изградила и оформила като личност, си като дърво без корен..


Извинявай, Кека, но това са някакви празни думи. Звучат като заучени от телевизията. Културата, на която ти придаваш такава голяма роля, ти дава единствето цвят, за подправка е един вид. Личността се оформя от съвсееем други неща.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2008 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами никак не са празни пич, съжалявам ако за теб те са лишени от смисъл. Точно тия "празни" думи те изграждат като личност, когато още не знаеш кой си и откъде си. Проблема ни е, че са ни скъсани връзките :(
Колкото до личността като личност - да съвсем други неща я определят и оформят, но една личност сама за себе си е заникъде. Принципа "всеки за себе си" който е особено популярен напоследък лично аз не подкрепям. Сори, ама да си затваряш очите, когато - примерно - пребиват непознат човек пред теб, не мога да приема :(
А не казах че "и другите имат такива неща" за оправдание, а само го посочих, защото не мисля, че е локален проблем, нито причина да псуваме наред хората в БГ.

Остане ли един народ без добро образование, без чувство за принадлежност и националност, без добри примери за култура, изкуство, спорт и т.н. - води до сегашното ни състояние. Затова казах и горните "празни думи". Жалко, ако за някой са празни.
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mel



Регистриран на: 13 Авг 2004
Мнения: 461
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 30, 2008 7:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за самосъзнанието няма граници и принадлежност. обаче за корените има. няма да коментирам защо и как ебаха майката на корените на цяло едно поколение щото не съм толкова умен, но мамка му тва работи работи. ако някой не вярва-работи. по едно стечение на обстоятеслтвата съм виждал как 17 годишно момиче посинява като бито куче при чуването на случаен разговор как вчера друго момиче едвам се е довлачило до тролея полугола с избити зъби жисяща челюст и счупени ребра, щото не е пуснала доброволно. за разлика от много други. що ли пък някой ще посинява при положение че са и се радвали трима веселяка срещу малко по-малко бой пак на плиска. мда. на плиска. случайно тва посинялото момиче го обичам по един или друг начин. ма свикнах. свикнах и с тва че ми показаха един пикльо с думите "местния изнасилвач" и с допълнението че те повечето си траели щото на първата и разлепил снимките в училището и допълнението че е курва и тя просто така си духа. ми сигурно е така. тия разкази са си нещо нормално. вече ми се струва някак детинско дето съм се ядосвал че 7 пъти разбиха апартамента от които единия път счупиха ръката на баба ми на излизане, но пък после официално лице и кресна че щели насила да я водят до съда понеже е имала глупостта да пусне жалба. ми да ако не отидеш в съда като свидетел те водят. а да...забравих. в съда те пазят. за тва 2 момичета които имаха глупостта да се оплачат че малко с ножове и зели телефона на едната...после в съда едната и се наложило да си каче 3 пъти имената и адреса пред обвиняемите, щото си го била сменила пък за съда било важно сичко да е точно. вече ми е смешно че на времето един като ми скачаше трупешката на главата татко му от убо му купи после гоме нож с думите"ку некой те дразни пилни го ше му еба маиката" ма тва са само приказки -не съм бил там. аз съм късметлията да съм единствения от победната поредица без комоциум понеже съм пич. е малко ми е странно като чуя глас от съседната маса"ма...не знаех че той е жив" еми да жив съм:) въпреки 9те човека които гледаха тъпо, докато оня скачаше а един приятел от време на време го дърпаче да побие малко него за да не пукна докато му мине. ммм забравих-тва са лични преживявания и аз съм си го заслужил по някъв начин. така е. като всички вас. както съм виновен че бях на витошка докато един уби няква жена на тротоара с колата си. е той избяга. пищящата и дъщеря беше малко шумна. но пък нахокаха единия от охраната на заведението че кво пък толкова се връзвал. кво било станало. ми да кво пък. дори не помня кое беше заведението. и пряката. беше отдавна. всъщност си живеем добре. къде другаде можеш да чуеш звънкия глас на хижаря питайки съседа по чашка "помниш ли на кво я напраихме оная в заслона...ма така е.. оня ако не ме беше гледал лошо...хахаха" ми да. тва са нормални неща. вероятно е било и само слух тва за съседа навремето дето забравил да си сложи презерватив и за по сигурно и пръснал матката с отвертка. някак нереално звучи. ма по ме кефи пернишката история за сваляне на скалп с нокторезачка щото гледал лошо.
малко се отнесох
сигурно гледам лошо
а тези които не ме познават сигурно вече са решили че съм фрик:)
ми фрик съм
харесвам красиви неща
както и вие
и вие сте фрикове
а може би съм в коледна депресия и ви искам при мене:)
ми не
смятам догодина да продължавам да харесвам неща които дори не съм знаел че харесвам. и знам че и много хора от тоя форум ще го направят. което много харесвам:)
вероятно съм ви понатоварил, но така или иначе всички си ги мислим тези неща, само примерите са различни.
истината е че в бг добродетели и човечност са мръсни думи
но също така има и страхотни хора
така че наздраве на всички които изтъпяха монолога и ви пожелавам "
НОВА ГОДИНА - НОВ КЪСМЕТ:)
_________________
смехът е здраве, освен ако някой се смее на гроба ти:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 12:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами дано не ти се случи пак да ти скачат по главата.
Изверги е имало и ще има. Проблемът не е в корените и никога не е бил. Проблема е в слабата полиция и още по-слабите съдилища. А това е политическа постановка. Създадена е от бащите, майките, дядовците и чичовците на приятни млади хора, като вас, които си пишат по форумите, когато имат свободна минутка.
А вие си бълнувайте за корени, етническо и национално самосъзнание и гордост - това винаги са били едни празни приказки, нищо че и винаги е имало луди за умират за тия неща.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mel



Регистриран на: 13 Авг 2004
Мнения: 461
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

сумо извинявай, но не съм съгласен че е възможно в полицейска държава да има слаба полиция. а за корените си прав. имах предвид под корени нещо друго-преди "демокрацията" си мисля че не беше нещо нормално да знаеш че бабаитите звънят в районното да кажат къде ще работят. или може би просто не беше толкова явна мечта на сички да са изроди. не беше въпрос на чест да переш ддс, нито беше възприето всеки който отиде на място по далече от 2 метра от родния град или квартал да се възползва непрекъснато от тва че няма да го познаят. имах предвид това че сега малките нямат никаква представа на чии мерцедеси се радват, а и бая от големите позабравиха. на повечето хора им е по-важно да зяпкат с бири реалити вместо да свършат нещо. навсякъде стадното чусво си е стадно чувство, ама тук всичко работи добре само с отрицателен знак. нормална човешка реакция е да почнеш да харесваш нещата които биха те смачкали ако се замислиш. а в бг това определено работи и то по някъв обидно лесен начин. иначе навсякъде го има. както казва една позната "финансовата криза е толкова тежка, че чак жените почнаха да се женят по любов":))))))))))))
_________________
смехът е здраве, освен ако някой се смее на гроба ти:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

е-е-е много мрачец набълвахте, що тъй?
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mel



Регистриран на: 13 Авг 2004
Мнения: 461
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 2:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм виновен-нещо ми изби.
всъщност съм в чудесно настроение и обмислям дали мога за изям още ено кило шоколад до утре без да умра:) междувременно доста успешно се самопоканих на печени картофки с екстри:) просто няма как да си проличи по интернет апетита в погледа ми. затварям си калната уста-не му беше времето и мястото за сичко тва дето изсипах. никога няма да се науча на такт:)
_________________
смехът е здраве, освен ако някой се смее на гроба ти:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Чет Яну 28, 2010 8:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо като хепи енд:
http://www.dnes.bg/crime/2010/01/27/5-godini-v-zatvora-za-pedofil-iznasilil-momiche.84953
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sabev



Регистриран на: 17 Май 2006
Мнения: 197
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 28, 2010 9:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sumo написа:
Ами дано не ти се случи пак да ти скачат по главата.
Изверги е имало и ще има. Проблемът не е в корените и никога не е бил. Проблема е в слабата полиция и още по-слабите съдилища. А това е политическа постановка. Създадена е от бащите, майките, дядовците и чичовците на приятни млади хора, като вас, които си пишат по форумите, когато имат свободна минутка.
А вие си бълнувайте за корени, етническо и национално самосъзнание и гордост - това винаги са били едни празни приказки, нищо че и винаги е имало луди за умират за тия неща.

Културата нищо не давала най-малкото с това с което се занимаваш е повлияно от една или друга култура.
Пресен пример:
http://www.smashingmagazine.com/2010/01/26/showcase-of-web-design-in-germany/
И моля без шибана България, шибани българи и тем подобни епитети, като не ти харесва Чао! Заминавай в чужбина и забрави, че си българин и аз неискам да се наричаш така. Ай със здраве в новия ти по-хубав дом (САЩ, Австрия, Англия, Канада, Франция, Германия или където поискаш).
_________________
http://www.nikolaisabev.info
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
savages



Регистриран на: 21 Яну 2007
Мнения: 108
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 28, 2010 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз искам само да вметна: всичките гадории тук са си гадории, спор за това няма. Пълно е с боклук и всеки ден е въпрос на оцеляване, но нека сме оптимисти. На тоя свят има кръгло към 7 милиарда души, гаранция че в момента около 5, 6 от тях живеят много по зле от нас. Имаме щастието да сме се родили в тоя един милиард, който може да си позволи да се бори(и да яде шоколад :] ). Разбира се това не означава, че трябва да се задоволим със сегашното положение. Нека сме доволни, но никога задоволени. :]
_________________
Manipulative truths
Victoriusly twisting intelligence
A tornadoes tasteful sarcasm
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
daysleeper



Регистриран на: 27 Юни 2003
Мнения: 734

МнениеПуснато на: Чет Яну 28, 2010 11:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sabev написа:
sumo написа:
...

Културата нищо не давала най-малкото с това с което се занимаваш е повлияно от една или друга култура.
Пресен пример:
http://www.smashingmagazine.com/2010/01/26/showcase-of-web-design-in-germany/
И моля без шибана България, шибани българи и тем подобни епитети, като не ти харесва Чао! Заминавай в чужбина и забрави, че си българин и аз неискам да се наричаш така. Ай със здраве в новия ти по-хубав дом (САЩ, Австрия, Англия, Канада, Франция, Германия или където поискаш).



нещо си се напрегнал .. кризата ще да е виновна ...
по-спокойно го давай, ще си докараш някой инфаркт ...
_________________
daysleeper.postfolio.org

cinemotion.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Пет Яну 29, 2010 9:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да вметна че темата е на годинка.
Просто делото се забави много :)
Така че всички стегнати са се разпуснали досега :)
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sabev



Регистриран на: 17 Май 2006
Мнения: 197
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 29, 2010 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ники михайлов написа:
Само да вметна че темата е на годинка.
Просто делото се забави много :)
Така че всички стегнати са се разпуснали досега :)

хм... не е баш така ;)
_________________
http://www.nikolaisabev.info
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov