Graphilla.com :: Преглед на тема - Изчезнала тема
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Изчезнала тема

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Нед Яну 11, 2009 3:38 pm    Заглавие: Изчезнала тема Отговорете с цитат

Неделя сутрин 11.01.2009 около 8 сутринта Българско време чета нова тема именувана "Endgame by Samuel Beckett" (или нещо подобно). Та в темата става въпрос за едно филмче "Endgame" подобно на Zeitgeist и десетима души си бяха изразили мненията. На обед същия ден пак влизам за да видя няма ли нови мнения и опа темата я няма. Търся, търся и я няма.

Та въпроса ми е някой знае ли защо така мистериозно изчезна темата или дали е преместена някъде другаде и аз съм тъп и не мога да я намеря?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Яну 11, 2009 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има достатъчно форуми за политика, този не е един от тях !!!
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Нед Яну 11, 2009 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е можеше поне да се даде обяснение защо е изтрита темата.

На същия принцип трябва да се изтирят и темите с вицове - има много форуми за вицове.

Изтриването на тема без обяснения ме навежда на доста старанни мисли спрямо човека който е изтрил темата, при положение че тя може да бъде заключена и да се обясни нормално че не е желателно да се разискват подобни идеи в този форум. Въпреки че целта на форумите е хората свободно да комуникират помежду си, ако не се лъжа?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Яну 11, 2009 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предлагам анализа на скромната ми личност да го оставим на хората с подобаващо образование...

Относно темите с вицове и прочие простотии... с удоволствие бих ги изтрил... ама няма модераторско единство за това.
А тезата за свободното комуникиране... ще я отмина като несериозна... в основата на създаването и съществуването на този форум никога не е имало и намек за свобода и свободно комуникиране на злободневни теми.

Отделно... от кога, аджеба, от модовете в Graphilla се иска обяснение !?!?!

За неразбралите - теми за футбол, федербал, политика, световни конспирации и прочие простотии винаги са били трити, и ме е много яд, че тази не сам я видял още в зародиш... та да я изтрия още тогава.

Благодаря за вниманието.
Искрено и Почтително Ваш LoveHate
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ndesign



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 449
Местожителство: DE

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2009 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Отделно... от кога, аджеба, от модовете в Graphilla се иска обяснение !?!?!

Като видях този коментар, реших, че няма да мога да си замълча /пък ако трябва - банвай/

Reply: От когато са хора!!!
До колкото прочетох, човека попита съмвсем учтиво за какво става дума. Но май Ви липсват първите 7 години /ето аз за разлика от 'Mutra" не съм учтив, a и съм набрал, особено след днешните протести/.

Mutra написа:
Въпреки че целта на форумите е хората свободно да комуникират помежду си, ако не се лъжа?

Явно е теоретично, въпреки, че виж какъв субфорум имало тук:
Общи приказки
Форум за каквото му дойде на човек


Искрено и Ваш
Николай Стоянов
средностатически потребител с напреднала деменция

ПС. пуснах и една тема за политка тук: http://www.graphilla.com/viewtopic.php?p=226431#226431
/Никъде нямаше правила за форума/
_________________
Portfolio | Prints
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2009 9:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Неусетно ще минат годините, ще порастнеш и ще разбереш защо а съм правия в случая.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ndesign



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 449
Местожителство: DE

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2009 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Неусетно ще минат годините, ще порастнеш и ще разбереш защо а съм правия в случая.


Минали са... и не смятам, че си прав!
ПС. И моята тема "изчезна"...
_________________
Portfolio | Prints
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ndesign



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 449
Местожителство: DE

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2009 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ППС. На същия принцип на който беяе изтрита моята тема, тогава и тази НЕ трябва да е тук: Вривове в София - http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=18127 или за: Таксикарите - ултратъпите копелета! - http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=13234
_________________
Portfolio | Prints
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2009 4:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига сте се вживявали за маловажни, нищожни неща. Тази енергия на друго място трябва да отиде.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2009 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите уважения към модератори и поребители (сумо) ама реалността в която живеем не е маловажно, нищожно нещо!
В цялата история на цивилизацията, именно хората на изкуството са били тези, които са намирали начин да покажат къде е истината... принципа ти не ми гледай в копанката и аз няма да гледам в твойта.. е принцип на западните общества и води до живот, в който не познаваш съседите си, живееш само с работата си и можеш да говориш само на теми, свързани с нея :(
Ако наистина това ви се вижда правилно - трийте Общи приказки и да се приключва.
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ndesign



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 449
Местожителство: DE

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2009 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kekata написа:
Ако наистина това ви се вижда правилно - трийте Общи приказки и да се приключва.


Подкрепям!!!
Благодаря Keka!
_________________
Portfolio | Prints
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2009 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За какво са тия приключения дет ги организирате?

Модератор е решил че някоя тема е прекалена. Махнал я е.
Тука няма демокрация.

И да не е правилно и да е правило, пак е решение. Ако не се взимат решения форума ще потече като аморфна маса.
Работата на модераторите е това да не се случи.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2009 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен просто ми е писнало от патос и драма. Думите днешно време нямат ценност, защото има толкова много от тях. Все едно е, дали ще се вълнувате от "реалността" тук или на произволно друго място в мрежата, обаче тук в този форум други неща са по-важни. Какво, няма още 150 места, където да си оставите думите по тия въпроси, които толкова много ви вълнуват? Ето, bg-mama е зад ъгъла.
Да не говорим, че този свят не се нуждае от художници и фотографи, които да хвърлят павета по полицаи, за това си има футболни запалянковци. От вас се очаква да създавате красота, и това е важно, защото е единственото нещо, което прави човешкото същество да не е най-отвратителната твар на планетата. Но не, вие предпочитате да се занимавате със злободневки, които никога не ще изчезнат, докато има човечество.
Покажете си отношението, но нека не е с думи, а с образи. А това, че сред творците (исторически) винаги е имало бърборковци, жадни за внимание, не е аргумент в подкрепа на нищо.

Аз също коментирам по тия безумни теми, но бих се радвал да ги няма, включително и тази.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
HEA



Регистриран на: 20 Окт 2005
Мнения: 1244

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2009 10:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С всичките ми уважения, искам да споделя, че подкрепям изцяло казаното от sumo по горе.
Моля, нека не изпадаме в излишества.
_________________
Keep It Simple
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2009 10:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а мат'ряли за изложбата пратихте ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov