Graphilla.com :: Преглед на тема - Смях.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Смях.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 98, 99, 100  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Мар 08, 2009 7:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@mequable - попринцип не харесвам котките ама тази направо ме разби, много е готина :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
HEA



Регистриран на: 20 Окт 2005
Мнения: 1244

МнениеПуснато на: Пон Мар 09, 2009 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Скъпи съпруже,

Пиша ти това писмо, за да ти кажа, че те напускам.

Бях добра съпруга 7 години, но няма с какво да се похваля. Последните две седмици бяха пълен ад.
Шефът ти се обади, за да ми каже, че си
напуснал работа и това беше последната капка.

Миналата седмица, когато се прибра от работа не забелязала, че си бях
направила прическа и маникюр, че сготвих любимото ти ядене и дори носех
секси бельо. Прибра се, нахрани се за две минути, гледа телевизия и
легна да спиш. Дори не ми каза, че ме обичаш и не мо докосна. Или ми
инзеверяваш, или не ме обичаш, което и да е от двете няма значение.

П.С. Ако се опитваш да ме намериш, недей. С БРАТ ти се преместихме в
Западна Вирджиния. Приятен живот!

Подпис: Бившата ти жена

Отговорът:

Скъпа бивша съпруго

Твоето писмо е най-хубавото нещо, което ми се е случвало през последните
години. Наистина бях женен за теб седем години, въпреки че може да
поспорим колко добра съпруга си била.

Гледам телевизия, за да заглуша постоянното ти мрънкане (но не помага).

Наистина забелзах, че си се постригала миналата седмица. Първата ми
мисъл обаче беше, че приличаш на мъж, а майка ми ме учила “когато не
мога да кажа нещо добро, да замълча”. Когато сготви любимото ми ядене,
явно си ме объркала с БРАТ ми, защото не ям агнешко от седем години.

Отидох да спя, защото етикета $49,99 на новото ти бельо още стоеше.
Молех се да е съвпадение, че брат ми ми взе $50 назаем същата сутрин.

Въпреки всичко това, аз още те обичах и смятах, че може да го
преодолеем. Затова, когато разбрах, че съм спечелил 10 милиона долара от
тотото, напуснах работа и купих два билета до Ямайка. Когато се прибрах
обаче, теб вече те нямаше.

Предполагам, че всичко си има причина. Надявам се да получиш това, което
винаги си искала. Адвокатът ми каза, че благодарение на твоето писмо
няма да получиш и стотинка от мен.

П.С. Не знам дали съм ти казвал, но брат ми Карл, всъщност е роден
Карла. Надявам се това да не е проблем.

Подпис: Червив с пари и Свободен!
_________________
Keep It Simple
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ndesign



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 449
Местожителство: DE

МнениеПуснато на: Вто Мар 10, 2009 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hahah HEA, това беше добро ;D
_________________
Portfolio | Prints
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mira



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 992

МнениеПуснато на: Вто Мар 10, 2009 7:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

velinov написа:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=11208


http://www.youtube.com/watch?v=SOru8yq83TE ;)
_________________
Жить - хорошо!
А хорошо жить - еще лучше!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Вто Мар 10, 2009 7:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mira написа:
velinov написа:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=11208


http://www.youtube.com/watch?v=SOru8yq83TE ;)


АХАХАХАХХАХАХАХАХААААА! YES!!
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 10, 2009 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

snooper написа:
mira написа:
velinov написа:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=11208


http://www.youtube.com/watch?v=SOru8yq83TE ;)


АХАХАХАХХАХАХАХАХААААА! YES!!


xaaxaaxaax изроди :)))))))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Вто Мар 10, 2009 11:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не е истина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mira



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 992

МнениеПуснато на: Вто Мар 10, 2009 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а най-итересното е, че и 2те си текат по телевизията в момента. ;)
_________________
Жить - хорошо!
А хорошо жить - еще лучше!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Мар 11, 2009 11:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много хитра реклама :)))) Страхотна идея!
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
McLaren



Регистриран на: 16 Фев 2005
Мнения: 241
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.deep.co.uk/games/font_game/


айде да ви вида с фонтовете как сте :) ... аз се изложих доста :/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
McLaren



Регистриран на: 16 Фев 2005
Мнения: 241
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

опа сега видях, че е пуснато вече в "лого" сори...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
xaerial



Регистриран на: 12 Сеп 2003
Мнения: 172

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=12444
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Автобиография
Лични данни
Име: Дуцко Дудев Каракочев
Дата и място на раждане: не знам около 40-50 годишен съм.
Постоянен адрес: София, ж.к. “Факултето” на втория етаж
Семейно положение: женен с 18 деца и 26 внуци
Образование
3-ти клас до голямото междучасие
Трудов стаж
Пазарджишки окръжен затвор – 1985 – 1990
Бобовдолски окръжен затвор – 1992 – 1999
Поправителен дом – Кремиковци – 2001-2003
Назначенията в тези предприятия бяха в следствие на това, че често намирах парите на хората още преди да са ги загубили.
В Бобовдолския затвор съм завършил курсове по макраме, а в Пазарджишкия се научих да свиря на акордеон. Там свикнах и на работа в екип.
Чужди езици
сперанто
Ромски - майчин
Допълнителни курсове, обучения и интереси
15.11.2004 – Столипиново, Семинарно обучение на тема “По жицата”. Анализ на творбата от Йордан Йовков и обучение как да не ни хваща тока, когато крадем кабели
обичам черната музика – Кондьо, Софи Маринова, Бони (но не Бони М) и др.

Личностни качества
Тих, скромен и мързелив
Рядко идвам на работа, но не закъснявам
Работа малко, но с желание
Желая да се кандидатирам при вас за длъжността “ Гладен касиер” в клон Централен или като “ Консултант по кражби “ в някой от новите офиси на Банката . Много съм добър и се надявам да се видим скоро, ако не почна работа преди това в Софийския централен затвор, щото и оттам яко ме канят.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vlad74



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 865

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hahahahahaha




implant написа:
Автобиография
Лични данни
Име: Дуцко Дудев Каракочев
Дата и място на раждане: не знам около 40-50 годишен съм.
Постоянен адрес: София, ж.к. “Факултето” на втория етаж
Семейно положение: женен с 18 деца и 26 внуци
Образование
3-ти клас до голямото междучасие
Трудов стаж
Пазарджишки окръжен затвор – 1985 – 1990
Бобовдолски окръжен затвор – 1992 – 1999
Поправителен дом – Кремиковци – 2001-2003
Назначенията в тези предприятия бяха в следствие на това, че често намирах парите на хората още преди да са ги загубили.
В Бобовдолския затвор съм завършил курсове по макраме, а в Пазарджишкия се научих да свиря на акордеон. Там свикнах и на работа в екип.
Чужди езици
сперанто
Ромски - майчин
Допълнителни курсове, обучения и интереси
15.11.2004 – Столипиново, Семинарно обучение на тема “По жицата”. Анализ на творбата от Йордан Йовков и обучение как да не ни хваща тока, когато крадем кабели
обичам черната музика – Кондьо, Софи Маринова, Бони (но не Бони М) и др.

Личностни качества
Тих, скромен и мързелив
Рядко идвам на работа, но не закъснявам
Работа малко, но с желание
Желая да се кандидатирам при вас за длъжността “ Гладен касиер” в клон Централен или като “ Консултант по кражби “ в някой от новите офиси на Банката . Много съм добър и се надявам да се видим скоро, ако не почна работа преди това в Софийския централен затвор, щото и оттам яко ме канят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Споделих го с всичко живо в Q-то и Skype-то ми, ма не издържах на изкушението да го плясна и тука:

Прибира се мъж от командировка и гледа много обувки в коридора... Поглежда в хола - 5-6 голи мъже се излегнали по дивана, кой пие биричка, кой гледа телевизия, кой си лафи... Отива в кухнята, гледа и там още 7-8 човека, кой хапва, 4 на каре белот, другите зяпат и пийват... В банята същото, 4-ма в джакузито, 3-ма под душа... Изведнъж се дочуват стонове от спалнята. Нахлува там и опулен гледа как 4-5 мъжа са се накачулили върху жена му и кой където могъл нали... Горкия със сетни сили попитал:
- Жена, какво става тука бе?!?!
А тя, едвам едвам избутала единия лекичко и вика:
- Бе мани, днес е някаква лудница...


:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Три жени - омъжена (от 10 години), любовница и неомъжена (с гадже) решили да направят експеримент- да се облекат с кожено бельо, ботуши, бикини, сутиен и кожена маска и да видят реакциите на партньорите си.
След една седмица се срещат да споделят резултатите.
Неомъжената:
Сложих си аз коженото бельо и изчаках гаджето да дойде - като ме видя падна на колене, каза че аз съм неговата сбъдната мечта, помоли ме да се омъжа за него и после цяла нощ правихме бурен секс.
Любовницата:
Облякох аз коженото бельо, наметнах отгоре един шлифер и отидох при моя в офиса му- там влязох в кабинета, разтворих шлифера и му показах какво има отдолу. Без дума той отиде до вратата, заключи я, после извади кабела на телефона и правихме секс върху бюрото му в продължение на 5 часа.
Омъжената:
Сложих аз коженото бельо и застанах в коридора да изненадам мъжа си. Когато се върна от работа, затвори входната врата, погледна ме и каза: "Здрасти Батман, какво има за ядене?"
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bile написа:
Три жени - омъжена (от 10 години), любовница и неомъжена (с гадже) решили да направят експеримент- да се облекат с кожено бельо, ботуши, бикини, сутиен и кожена маска и да видят реакциите на партньорите си.
След една седмица се срещат да споделят резултатите.
Неомъжената:
Сложих си аз коженото бельо и изчаках гаджето да дойде - като ме видя падна на колене, каза че аз съм неговата сбъдната мечта, помоли ме да се омъжа за него и после цяла нощ правихме бурен секс.
Любовницата:
Облякох аз коженото бельо, наметнах отгоре един шлифер и отидох при моя в офиса му- там влязох в кабинета, разтворих шлифера и му показах какво има отдолу. Без дума той отиде до вратата, заключи я, после извади кабела на телефона и правихме секс върху бюрото му в продължение на 5 часа.
Омъжената:
Сложих аз коженото бельо и застанах в коридора да изненадам мъжа си. Когато се върна от работа, затвори входната врата, погледна ме и каза: "Здрасти Батман, какво има за ядене?"



xaaxaxaxaxa е това ме разби :D:D:D:D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 13, 2009 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Инструкции за даване на хапче на котка
1. Вземете котката и я сложете да легне върху лявата си ръка, както се държи бебе. Поставете десният си палец и показалец от двете страни на устата на котката и притиснете бузите й докато държите хапчето в дясната си ръка. Когато котката отвори уста, хвърлете хапчето вътре. Позволете на котката да затвори уста и да преглътне.

2. Приберете хапчето от пода и котката иззад дивана. Сложете котката върху лявата си ръка и повторете процедурата.

3. Измъкнете котката от спалнята, и изхвърлете олигавеното хапче. Вземете ново хапче от опаковката, и сложете котката да легне върху лявата си ръка, държейки здваво задните й лапи с нея. Отворете челюстите й и натъпчете хапчето в гърлото й с десния показалец. Дръжте устата на котката затворена поне 10 секунди.


4. Извадете хапчето от аквариума и свалете котката от гардероба. Извикайте съпруга/съпругата си от двора.


5. Клекнете на пода така, че котката да е приклещена между коленете ви, и дръжте здваво предните и задни й лапи. Не обръщайте внимание на гърленото ръмжене. Накарайте съпруга/съпругата да хване здраво главата на котката с едната ръка и да напъха дървена линийка в устата й с другата. Пуснете хапчето по линийката и разтъркайте енергично гърлото на котката.


6. Свалете котката от корниза, и вземете ново хапче от опаковката. Отбележете си да купите нов корниз и пердета. Внимателно съберете парчетата от вазата и ги отделете настрана, за да ги залепите по-късно.


7. Увийте котката в пешкир, и накарайте съпруга/съпругата си да притисне котката така, че единствено главата на котката да се показва изпод мишницата му/й. Вкарайте хапчето в единия край на сламка, отворете устата на котката с молив и духнете хапчето в устата й от сламката.


8. Прочетете листовката на хапчето, за да се уверите, че не е вредно за хора, и изпийте чаша вода или сок, за да си подобрите вкуса. Превържете ръката на съпруга/съпругата си с лейкопласт, и почистете кръвта от килима със студена вода и сапун.


9. Приберете си котката от бараката на съседа. Вземете друго хапче. Вкарайте котката в долапа и затворете вратата върху врата й така, че главата й да остане отвън. Отворете устата на котката с лъжичка. Изстреляйте хапчето в гърлото й с ластик.


10. Вземете инструменти и монтирайте обратно вратата на долапа. Сложете студен компрес на бузата си, като междувременно проверите актуалността на ваксинацията си против тетанус в медицинския си картон. Изхвърлете съсипаната фанелка и си вземете нова от спалнята.


11. Повикайте пожарната да свали котката от дървото от другата страна на пътя. Извинете се на съседа си, който се блъсна с колата в оградата в опит да избегне търчащата котка. Вземете последното хапче от опаковката.


12. Вържете предните лапи на котката за задните с помощта на “свинска опашка”, след което я вържете за кухненската маса по същият начин. Вземете работните ръкавици от бараката.
Отворете устата на котката с клещите за зегерки. Натъпчете хапчето в устата на котката, след което и половин пържола. След това, държейки главата й вертикално, излейте поне 100 грама вода в гърлото и, за да сте сигурни, че е преглътнала хапчето.


13. Накарайте съпруга/съпругата си да ви закара до Пирогов. Стойте мирно, докато докторите ви зашият пръстите и извадят остатъците от хапчето от дясното ви око. На връщане към къщи
минете през магазин за мебели и си поръчайте нова маса.


14. Обадете се на ветеринаря, и си запишете час за домашно посещение.
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RoT



Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 1360
Местожителство: София / Разлог

МнениеПуснато на: Пет Мар 13, 2009 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Три жени - омъжена (от 10 години), любовница и неомъжена (с гадже) решили да направят експеримент- да се облекат с кожено бельо, ботуши, бикини, сутиен и кожена маска и да видят реакциите на партньорите си.
След една седмица се срещат да споделят резултатите.

Неомъжената:
Сложих си аз коженото бельо и изчаках гаджето да дойде - като ме видя падна на колене, каза че аз съм неговата сбъдната мечта, помоли ме да се омъжа за него и после цяла нощ правихме бурен секс.

Любовницата:
Облякох аз коженото бельо, наметнах отгоре един шлифер и отидох при моя в офиса му- там влязох в кабинета, разтворих шлифера и му показах какво има отдолу. Без дума той отиде до вратата, заключи я, после извади кабела на телефона и правихме секс върху бюрото му в продължение на 5 часа.

Омъжената:
Сложих аз коженото бельо и застанах в коридора да изненадам мъжа си. Когато се върна от работа, затвори входната врата, погледна ме и каза “Здрасти Батман, какво има за ядене?”
_________________
[19:44:08] Morgoth: mda, predupredil me e LoveHate, che ot tebe spasenie nema
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RoT



Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 1360
Местожителство: София / Разлог

МнениеПуснато на: Пет Мар 13, 2009 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
[19:44:08] Morgoth: mda, predupredil me e LoveHate, che ot tebe spasenie nema
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 98, 99, 100  Следваща
Страница 52 от 100

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov