Graphilla.com :: Преглед на тема - Cайт на NEX Architecture nex-architecture.com от Despark
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Cайт на NEX Architecture nex-architecture.com от Despark

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Malvin



Регистриран на: 17 Мар 2003
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Пон Май 11, 2009 7:18 pm    Заглавие: Cайт на NEX Architecture nex-architecture.com от Despark Отговорете с цитат

http://www.nex-architecture.com

Сайтът е разработен за една интересна Английска архитектурна фирма която има доста интересн подход към професята. Във дизайните им постоянно тръсят "логика", "интелигентност", "връзки" и използват доста съвременни начини на дизайн и реализация на проектите си - CAD/CAM разработка, скриптинг на форми и тн.

Нашата концепция има за цел да остане "вярна" към тяхнят начин на работа и тяхната естетика. Сайтът е направен така, че да могат да се разкриват връзките между различните items. Визуално сме се опитали да постигнем изчистен стил, прозрачност и използвахме елегантни анимации за да може един потребител да се фокусира върхо проектите.

Надяваме се, че ще ви хареса!

Екип:

Тихомир Ганчев
Стоян Илчев
Стоян Дипчиков
Нутфие Исмаилова
Гено Генов
Адел Закут
Лъчезар Цачев
Томас Малъри
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Май 11, 2009 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко ме заболяват очите ама иначе е яко.
_________________
www.skachkov.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Пон Май 11, 2009 8:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Те харесват ли си го?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Malvin



Регистриран на: 17 Мар 2003
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Пон Май 11, 2009 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

emi nashqt concept beshe dosta po razlichen no tyi kato te sa arhitekti pochnaha da si go dizainvat obshto vzeto.. :) Te sa mnogo dovolni, no az mislia che rezultata mojeshe da e po gotin - makar che i tova mi haresva de :) Ei tova beshe nashqt concept koito za syjalenie ne beshe udobren .. Sledvashtqt pyt :) : http://www.despark.com/nex_big.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Пон Май 11, 2009 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз бих си го харесал :) За очите вярно е малко разсейващо на 1680x1050 при transition, но иначе, да. Абсолютно това е подходът към подобни сайтове.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dalibg



Регистриран на: 15 Юни 2005
Мнения: 528

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 9:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък виждам един черен екран ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 10:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В повечето случай е доста нечетимо. Липсва контраст на отделните елементи. А тия точки дето се сурват наляво-надясно накрая почват да досаждат. :))

Това "да могат да се разкриват връзките между различните items." аз не го разбирам и не го виждам.

А това "Визуално сме се опитали да постигнем изчистен стил, прозрачност и използвахме елегантни анимации за да може един потребител да се фокусира върхо проектите." според мен не се е получило.

Вашият концепт е започнат по-добре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 10:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мен много ме заболяха очите :( гледам го с 23-ка и ти казвам че направо сълзи ми потекоха, може би ако се намали малко тоя ефект по добре ще е а може би и аз да съм с прецакани очи нз :)

Иначе ми харесва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Greenhorn



Регистриран на: 10 Мар 2006
Мнения: 767

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 11:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

То аз вече го казах вече де, но според мен поднесена по този начин визията създава напрежение и е трудна за гледане. Текстовете са нечетими.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov