Graphilla.com :: Преглед на тема - I POBEDITELIAT V LOGO KONKURS v 1.0 E...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

I POBEDITELIAT V LOGO KONKURS v 1.0 E...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Лого Конкурс v1.0
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 1:53 pm    Заглавие: ;-))) Отговорете с цитат

Хайде и аз да нелея малко масло в огъня;-) Въпреки, че както по-горе споменах проектите на compound rule и ми допадат в най-голяма степен, НЕ мисля, че класираният на второ място негов проект е най-добрият от тези, които е представил! Харесва ми, че много хора са участвали:-)
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 1:54 pm    Заглавие: Posledno ot men. Отговорете с цитат

Posledno !

Eto tova sa neshtata, deto spored men, sa pone niakolko pati nad nagradenia uchastnik. Moje da ne sa varha v logotype-a, ama...

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=tumbi_01.gif

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=tara_02.gif

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=tara_01.gif

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=sweet_01.gif

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=plakatista_02.gif

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=plamen_simeonov_01.gif

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=plamen_simeonov_02.gif

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=rrorrorr_03.gif

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=mucho_01.gif

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=ad_01.gif

Ne sam slagal na compound neshtat vatre shtoto nali sega sme na edna strana. Btw, tochno pak tva negovoto deto e na 2-ro mesto e za mene nai-slabata mu rabota ot dosra vreme nasam.

N.B. Lichnia mi favorit e aD_01
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
::лого::тип::



Регистриран на: 10 Юни 2003
Мнения: 444
Местожителство: Offline

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито на победителите! :))))

Естествено е подбора да е субективен :) Който плаща пиенето той поръчва музиката. Гавански обясни много добре избора от неговата гледна точка. Да се обади и Импланта, сигурно още не може да се събуди...:), да чуем и неговите обосновки. Важното е не наградата, а дискусия да стаа...
Нека който иска да направи и покаже тук своята си класация. Ако иска с, ако иска без обяснения. Ето моята:

1. compound (4)
2. nevil (1)
3. plakatista (1)

Става въпрос за логата сами по себе си без да взимам предвид представяне, аксесоари и пр. Става въпрос и за лога по конкретната задача (музикален лейбъл), а не за "хубаво лого по принцип за нещо си там..."

Айде със здраве :))) И повече конкурси, да стаа... оживление

П.С. Тва лого на TUI e доста гадно, нищо че може би работи... ;)))
_________________
В интернете много психов, каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо, может я один из них...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

.... съжалявам гавански че мнението ми не съвпада с мнението на журито ....... освен това, според мен е трябвало да се дисквалифицират всички които не отговарят на условията без никакви компромиси та дори да остане само един човек ..... иначе конкурса става безмислен .... не може някои неща да се правят професионално и това да не се оценява, а да се толерират неща които са станали случайно, но журито е открило в тях невероятен творчески заряд ....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде и аз, НО не са подредени-random!;-)
LoveHate-без 4
compound-без награденото
rrorrorr(така ли се пише?;-)))-доста приятни неща
плакатиста-по-скоро графичната част, отколкото като colors
Харесва ми и награденото в интерес на истината, но чак пък толкова...
КРАЙНАТА ДУМА ИМАТ Gavanski i implant, така че...:-)))
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

taka sega e moi red!

purvo zashto logoto se poiavi sus color shema! ami vchera imashe mnogo rev po Q-to mi i men me glojdeshe misulta che naistina malvin niama color shema no toi vsuchnost ima...prosto v burzinata da obiavia vsichko da spretna saita sum slojil starite mu filove ... proverih estestvenno, zashtoto toi imashe cvetna shema a tia ne se vijda preoburnah otnovo vsichki zipove i se okza che ima takava shema i az promenih fila s novia! ako imate neshto protiv pratete mi msg! propuska e moi..kakto i tova che na kekata imeto beshe smeneno...

vijdam che niakoi profesionalisti zeha da revat kato malki deca i da mi se cupiat dori obiaviha konkursa za proval!!! mnogo skoro shte napisha kratko resume zashto be takuv izbora ni! s konkreten analiz na logosite izbrani na purvite tri mesta, plusove i minusi za vsiako edno ot tiah!!!

shte vi pomolia da prestanete da pluete shtoto az tova go moga nai-dobre! imahte vuzmojnost da napravite po dobri neshta...ne vijdam kvo zeete mi ne si biahte sednali na zadnicite i da porabotite po seriozno!

lichno blagodaria na vsichki uchastnice!
chestito na pobeditelite !
dogodina v 2.0 s po golemi nagaradi!
shte pomolia vseki koito ne e addnat v logo grupata a e uchastval v konkursa da mi prati msg.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az i compound revem i mislia che dostatachno iasno kazahme zashto !!!
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i propusnah da dobavia...che nai-oshtetenia v konkursa e TARA... no prosto ima samo edno purvo miasto! lichni pozdravi!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Malvin



Регистриран на: 17 Мар 2003
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 2:38 pm    Заглавие: Zdraweite Отговорете с цитат

Zdraweite i ot men mnogo se radwam na towa 4e ste ocenili rabotite mi. Razgledah i ostanalite Logota - ima mnogo dobri neshta brawo. ( mucho , compound, )

Sega qwno ne se poznawame s powe4eto ta da obqsnq:

Zanimawam se glawno s web design i 3D modelirane / video compositing , Pechatniq design ne mi e silnata strana.

Cwetowa shema ima , shriftowete i za 3-te logota sa opisani w pismoto koeto sym izpratil.Ne znam zashto ne sa pokazani.

Spored men edno logo trqbwa da e ideino , i ne winagi slojnoto logo natypkano s mnogo elementi e nai dobroto.
Edno logo trqbwa da se pomni, da otraqwa deinostta na firmata, da stoi dobre na produktite kudeto shte se pe4ata / pisma , vizitki, letterhead i t.n./

Towa koeto iskah da pokaja w konkursa e dali edno logo bi bilo izglejdalo dobre ako to e prosto i syshtewremenno doblijawashto se do ideqta i deisnotta na frimata.

U4astwah prosto ot liubopitstwo , ta za taq nagrada az nqmam pretencii , qwno drygi hora imat, ako smqtat 4e q zaslujawat nqmam nishto protiw da im q wry4a sam :) neka samo mi se obadqt.

Sega spec.za LoveHate - ne te poznawam pi4 oba4e to4no puk ti da goworish za bezideinost s towa logo koeto absolutno nishto ne kazwa ili moje bi e bilo praweno za nqkoq firma izrabotwashta RadioTo4ki i si go preprawil samo leko za toq konkurs.

Za drygoto ti logo s taq riba w sredata naprawo takawa wrazka moje da se naprawi s muzikalna kompaniq 4e naprawo ot kum idei si jestok.
Spored men daje i 3toto mqsto ti e mnogo , ima kude kude po krasiwi raboti ot twoite i towa 4e si 3ti e sigurno zaradi bezboinite ti mrynkaniq po forumite.

Za twoe uspokoenie w sledwashtiq konkurs nqma da u4astwam taka 4e imash wroqtnost da stignesh 2ro mqsto.

No kakto i da e ( compound , mucho, F - brawo ), Morgoth - blagodarq za mnenieto.
Na wsi4ki drygi uspeh w bydeshte s wsi4ko koeto prawite.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i propusnah da dobavia...che nai-oshtetenia v konkursa e TARA... no prosto ima samo edno purvo miasto! lichni pozdravi!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
::лого::тип::



Регистриран на: 10 Юни 2003
Мнения: 444
Местожителство: Offline

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 2:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A защо не ТАРА на второ място тогава аааа???? ;))
_________________
В интернете много психов, каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо, может я один из них...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
f



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 41
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

breh ima nekakva prilika mejdu tova ...

http://logocontest.7floor.net/contest/index.php?work=compound_01.gif

i tova ...




ama ne sam mnooo siguren :-)))
_________________
peace !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kakto veche kazah tia e nai-oshtetena...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pobeditelia:
Sega spec.za LoveHate - ne te poznawam pi4 oba4e to4no puk ti da goworish za bezideinost s towa logo koeto absolutno nishto ne kazwa ili moje bi e bilo praweno za nqkoq firma izrabotwashta RadioTo4ki i si go preprawil samo leko za toq konkurs.

Za drygoto ti logo s taq riba w sredata naprawo takawa wrazka moje da se naprawi s muzikalna kompaniq 4e naprawo ot kum idei si jestok.
Spored men daje i 3toto mqsto ti e mnogo , ima kude kude po krasiwi raboti ot twoite i towa 4e si 3ti e sigurno zaradi bezboinite ti mrynkaniq po forumite.


OK tai da bade, sha go obiasnia.

v. 1 - volume button - tova beshe edin malak eksperiment, koito iavno proraboti - logo koeto ne e v moi stil, debeli konturi, prosti forni i t.n., tochno tova koeto implant haresva i pravi. Edin vid igrane po svirkata na klienta.

v. 2 - "ribata" - mi to hubavo si vidial riba, ma ne sa li zamisli, che moje tva vsashnost da ne e riba. Ma ot de da gi znash ti teia neshta, sled kato prilicha na riba, znachi e riba.
Tova e simvol dosta star i s dvoino znachenie:
1.Znak ot notopisa, ako beh slojil edin kluch SOL shteshe da e iasno, ama shteshe i da e klishe sashto akto kragche s bukva.
2.Relogiozen znak, ama haide da ne navlizame v lekcia za istoriata na hristianstvoto i neinata rolia v nashto obshtestvo.

Seshtash li se music > religion ?

Predpolagam pone za simvolikata na lachite ponaznaivash neshto ?

V karaina smetka stigame do neshto deto vizualno ot kilometri mu lichi che az sam go pravil, shtoto tova veche si e moi stil i vervai mi e mnogo mislen moi stil.

btw, pravish li razlikata m/u nachina po koito az govoreh i po koeto ti podhvana, ednoto e nachin da komentirash rabota, drugoto e prosto da napadnesh choveka koito stoi zad rabotata.

Az beh do tuka, knagata deto nema da ti triabva tai ili inache ia imam i 2 broiki shteha da sa mi v poveche.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 3:13 pm    Заглавие: ihaaaaaaaaaaaaa ... Отговорете с цитат

heh ... nai-interesnoto e che zapochnah da sajelqvam che ne uchastvah ... az prava logota taka. imam predvid kato parvoto mesto ... i posle kat neznam kav font da polzvam mu slagam nekuv deto me kefi ... e toi nema nishto obshto s belata mechka ama tva sa selski izdrebnqvaniq sa ;)) - A AZ DRAGI KOLEGI SAM EDIN TITAN NA LOGO DESIGNA !!! NEOSPORIM FAKT !!!
btw. nekoi spomena che trebelo da se zapomni logoto ... e az na LH ne mu aresvam mnogo neshtata ... ama az na nikoi print dude ne aresvam rabotite ... ;))) prosto ne sam dobur tam i ne sam zapoznat sas havata ... ama 1-to mesto ne se zapomnq no pak tva detu e na LH go zapomnih ot raz ... izvodi kolkoto shtesh ...
BTW. - edno vreme - jiveeh v bratched si ... i toi slushashe samo srabsko ... e sled 1 godina savmesten jivot i az zapochnah da si peq Vesna mesna i t.n. - ako se razbira kvo iskam da kaja ... tuka v graphilla ne trebeshe da e tai ...

btw. LH tva deto mi govori che nekoi hora bili mnogo pro ... zapochvam da ne ti vervam i she sa vrashtam pri "hudijnitsite" ;))

ade chestito na pobeditelite ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo mi e kofti da gledam podobni povedenia...

konkursa beshe napraven da nauchim horata na neshto koeto ne sa pravili, da se zabavliavat i nai-dobria da specheli skromna nagrada koiato da mu pomogne zavbudeshte..... a ne profesinalisti da se zaiajdat s po neopitnite useri shtoto ne sa spechelili!...


karate me da sajaliavam che organizirah s brat gavanski konkursa... naistina she si pomislia za vtori!

pravi chest na borkataboy che se durji dostoino vupreki disklalifikaciata!

sled malko shte me prinudite da lockna temata!!!!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zna4i sakaza i az tuka edno mnenie moze da ne wi haresa:)))
LOGOTO e LOGO .da opredeleno triabwa da ima specifikacia, tipo i sekwi drugi nesta. Izrabotkata na LOGOTO OBA4e SUDURZA PROCESI
ANALIZ I SINTEZ .triabwa da se wazpriema lesno . i da sazdawa usestane.200 procenta podkepiam IMPLANTA I GAWANSKI.
TWA LOGO E edinstwenoto koeto ne me podrazni s niakwi grafi4ni samocelni manier4eta. mno sorry.ma w toia slu4ai niama zna4enie koi e staro ku4e , koi e w 4as s pe4ata, koi e dal nai dobre argumentiran proekt i sekwi gluposti. I D E I K A T A e nai iz4istena.DA WINAGI MOZE POWE4e.
twa e logoto./twa e mnenie. ne sta da spora s nikoi.nemam zelanie da si digam nekwi to4ki.za mene twae prwia konkurs w GRAFILA KADETO IZBORA E OBEKTIWEN /.4estito na pobeditelia.:)))
Върнете се в началото
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I na men mi e mnogo kofti batka, ma mnogo mi e kofti, ama ako ia biah ostavil taia rabota taka shteshe da e kofti za nashto si mestence. Pak i tova che niakakav parashutist se opita da ia prevarne v mahlenska svada rabutata .... mi kvo da ti kaja, priemame che az sam vinoven, priemame che vashia lider e lider i na vsichki nas, samo mir da ima v designerskite sredi.

Za obshto uspokoenie priemame, che az sam jalak chekedjia, deto edno logo ne e prodal v jivota si i nishto ne razbira ot branding i kak adjeba toi se pravi. :)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 3:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:

Za obshto uspokoenie priemame, che az sam jalak chekedjia, deto edno logo ne e prodal v jivota si i nishto ne razbira ot branding i kak adjeba toi se pravi. :)))


lh twa e bisnes toi nema nisto obsto s slu4aia.seki im prao na mnenie.
MA DEBA NE STANALI TUKA HAWATA MNO SERIOZNA.TEZKA.SVETLIN BRAND.RASHID MURAFETLA.BAH AMI AKO SE DAWAHA EDNI 10 000
kwo stese da stane.NE MI SE MISLI.
Върнете се в началото
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 3:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moite favoriti ot konkursa



za parveneca niama da komentiram, no shte go sloja i nego tuk


Последната промяна е направена от fox на Пет Юли 18, 2003 4:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Лого Конкурс v1.0 Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov