Graphilla.com :: Преглед на тема - гномски рисунки
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

гномски рисунки
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
the GNOME



Регистриран на: 09 Мар 2006
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Пет Юли 24, 2009 2:28 pm    Заглавие: гномски рисунки Отговорете с цитат





Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
AndonastY



Регистриран на: 23 Юли 2008
Мнения: 1105

МнениеПуснато на: Пет Юли 24, 2009 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, време беше за предтсвяне! Дай още нещица, с тези само няма да минеш ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Юли 24, 2009 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пускай директни линкове! Пропусни момента с тъмбнейлите! Нито е интересно, нито помага за по-доброто ти представяне.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
the GNOME



Регистриран на: 09 Мар 2006
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Пет Юли 24, 2009 3:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)(; съжалявам ако съм нарушил правилата някак

тази я цъкам бавничко и на пресекулки с различна продължителност... не е завършена съответно

ето и моливчета:

жажда
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kristina Iovcheva



Регистриран на: 07 Яну 2009
Мнения: 283

МнениеПуснато на: Пет Юли 24, 2009 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стисльо! :)
Дай още де!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
the GNOME



Регистриран на: 09 Мар 2006
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Съб Юли 25, 2009 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

количество или качество :Р

ако е до количеството -
в "Информация за новите юзъри! Важно!" се написа:
1. Подбирате няколко /между 3 и 10/ свои творби. Само най-доброто! Не избирайте неща, които не харесвате и неща, които са обезобразени от клиентски прищявки. Интересува ни само най-доброто на което сте способни.


ако е до качеството - надявам се, че няма да спра да рисувам... :)

ето още една (вероятно последна)...
спрях я до тук защото възнамерявам да се пробвам да я оцветя с таблета по-нататък...

вярвам, че тук има хора които са в състояние и от една скица дори да предценят дали автора е за тук или не... :)
ще се радвам да стана един от вас...
но и да не стана не мисля, че някой ще изгуби каквото и да било от това! желая успех и непресъхващо вдъхновение на всички! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Cmacu



Регистриран на: 17 Апр 2009
Мнения: 2
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Юли 25, 2009 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти не си човек... Респект!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Юли 25, 2009 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Cmacu - Редуцирай подобни коментари! Ако не ти е възможно да го направиш, по-добре не коментирай, особенно когато става въпрос за мнение дадено за работа на човек, който очаква обективна и градивна критика по отношение на работата си. Такива мнения се дават от вече приетите членове на форума, без чието одобрение никой нов потребител не може да се сдобие с права! От единственото ти мнение във форума съдя, че ти такива все още нямаш, така че ограничи постовете си до личното ти представяне във форума, ако си решил да имаш такова.

the GNOME - От първия ти пост единственото нещо което ми хареса е последната работа, но това е защото успешно е кадрирана, а декоративните елементи са атрактивни и почти винаги гарантират благоразположението на зрителя. Спиралките рулз!

В жабока си се опитал да вкараш деформация, но за съжаление си личи слабата ти подготовка по анатомия. Затова и не стои убедително. Трябва да наблегнеш на рисуването от натура, вечерен акт и специализираните книжки по темата.

Последната ти работа е интересна, но си личи, че ти трябва време да килтивираш и обиграеш рисунака си.

Продължавай в същия дух и нещата ще се получат!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
the GNOME



Регистриран на: 09 Мар 2006
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Вто Юли 28, 2009 6:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@ Cmacu - меча услуга му се вика на това, но се радвам ако са ти харесали нещата ми :) ...

@ velinov - знаех си аз че все някой ще се закачи на спиралките :D
Искрено Благодаря за отделеното време и внимание! Доколкото разбрах трябват ми упражнения с цел култивация на рисунъка. Анатомия съм изучавал предимно по себе си и сигурно затова така...
Жабока е правен на стики листче с 0,5 моливче докато слаквах от работа :) Опитах да гугълна понятието "вечерен акт" - но за съжаление се оказа че има някаква постановка театрална със същото има та се вкарах в баси филма.... Викам си г-н Велинов или ми казва завоалирано да хода да се образовам или да хода друго да правя... :P
шегувам се (но наистина нямам идея това с вечерния акт какво ще рече)

оки ето полувектори за пари:


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Вто Юли 28, 2009 8:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ауууу, не са зелени. И нямат люспи. Не текат лиги и кървища, нямат препасан меч! ;)
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 29, 2009 9:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

вечерен акт в случая означава рисуване на голо тяло под зоркото наблюдение и напътствие на преподавател
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
AndonastY



Регистриран на: 23 Юли 2008
Мнения: 1105

МнениеПуснато на: Сря Юли 29, 2009 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дай още от твоите неща, тия вектори не ми се вписват нещо! И не се прави на скромен-знам, че имаш още рисунки! Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
the GNOME



Регистриран на: 09 Мар 2006
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Сря Юли 29, 2009 6:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

намекваш че не са мои слончетата или какво?!?

вечерния акт ако това е в случая наистина едва ли ще се случи - нямам време...

колкото до броя на рисунките не бих го нарекъл скромност, но ето житкайте наволя:
http://s81.photobucket.com/albums/j232/gnomut/pucyhku/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Юли 29, 2009 6:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

те слоновете, че са за пари - за пари са...ама означава ли това, че не може с малко старание да се подходи? Сега стоят като насъбран клипарт...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
high crime



Регистриран на: 22 Окт 2005
Мнения: 341

МнениеПуснато на: Сря Юли 29, 2009 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

слончетата са ужасни, ужасни...
виждал съм ги по твто и не успях да се сдържа да не го кажа. наистина много ме дразнят всеки път като ги видя. трябваше да ги направиш по-добре.ако си бързал и си нямал време мога да те разбера, защото и на мен ми се е случвало да стават някви шитни когато са ме притискали срокове
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
the GNOME



Регистриран на: 09 Мар 2006
Мнения: 18

МнениеПуснато на: Чет Юли 30, 2009 1:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

концепта на рекламата не ми се коментира въобще...
срокът беше два дни и половина и за това време мисля че доста прилично се получи... за ужасни чак.. по тв-то предполагам, но според мен каквато и картинка статична да забиеш измежду останалите реклами ефекта ще е същия - уви такава беше идеята на поръчителите искаха нещо бързо и със слончета и то не рисувани...
от благоприличие и лоялност към клиента не бих пуснал примерчетата които бяха подготвили... представляваха снимани слонове неуспешно монтирани върху други снимки аз ги убедих да са рисувани особено след като разбрах че искат да акцентират върху безплатното летуване на деца... та така
повечето хора ги намират за свежи м/у др.
а иначе не използвам по принцип с цветове - далтонист съм
какво му е лошо на клипарта ако си е твой а и въобще?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
AndonastY



Регистриран на: 23 Юли 2008
Мнения: 1105

МнениеПуснато на: Чет Юли 30, 2009 9:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

the GNOME написа:
намекваш че не са мои слончетата или какво?!?



Не! Просто в началото си показал една линия и тези вектори на мен специално ми развалят впечатлението от по-горните. Графиките според мен са за тук .....клиентите със слоновете ги остави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Юли 30, 2009 9:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Слончетата найстина развалят представянето ти. Ще ти се наложи да почнеш отначало.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Юли 30, 2009 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен нищо не ми грабна окото... като стилизация не ми харсват не за друго...
Слончетата с тея прекалено надробени бликове в светлината са все едно пласмасови... Контура изобщо не е добре. В пъти по-добре щеше да е равен контур и в цвят... като цветове станя ясно... прекалено са сурови на места. Очите им са направо покъртителни... Слаба стилизация. Ако беше спестил/а всички тея неща и бяха доста по-семпли и изчистени щяха да станат доста по-добре. Да не говорим че във времето щяло да станат по-бързо и лесно!

Успех!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Чет Юли 30, 2009 10:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, Мута, повечето хора ги намират за свежи и за два дни, така че колкото - толкова... Не може да бутаме рахата на някой, който прави равнис по "Вирус Холидейс" :)
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov