Graphilla.com :: Преглед на тема - I POBEDITELIAT V LOGO KONKURS v 1.0 E...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

I POBEDITELIAT V LOGO KONKURS v 1.0 E...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Лого Конкурс v1.0
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
OPREV



Регистриран на: 07 Юни 2003
Мнения: 438

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pozdravi na vsi4ki u4astnici kakto i na organizaotirte !
4estito na pobeditelite !
Dai boje za vbudeshte pove4e konkursi :)
Az li4no ne moga da opredelq pobeditel ! purvo shoto ne mu razbiram mnogo i vtoro zashtoto e pulno s logota koito mi haresvat :)
Pozdravi !!! :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gavanski az puk ti kazvam che anketa niama da ima i nagrada niama da vruchvash... konkursa e fakt. drugi nagradi niama! ako rabotata beshe do haresvane niamashe da ima juri!!!! sia she pomolia vsichki da smekchat tona za posleden put! >:(
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Naistina mnogo se izwinyawam, che pisha tuka, kudeto ne mi e myastoto.

Kato puloen lyolyowets po otnoshenie na logodesign i wsichko swurzano s nego mislya, che bih mogul da kazha kak edin obiknowen chowek bi widyal logoto-pobeditel i zashto az go hareswam. Ami mnogo prosto -- assotsiatsiyata mu ne e osobeno dulboka, i proshlyak kato mene ya wuzpriema lesno. Assotsiatsiyata e chisto textowa, no za mene mnogo hitra i originalna. Eto kakwo wizhdam az wuw towa logo -- wuw nego e izpisano imeto na firmata -- PRO. Imash Latisnkoto P, koeto e kirilskoto R, a krugcheto na tsyaloto logo ti dawa O -- PRO. Puwriyat put, wuw koyto go widyah towa logo, prosto edno PRO mi prehwurcha pred ochite kato animatsiya na 48 kadura, chestna duma! I zatowa go haresah. Znam, che zwuchi elementarno, obache sushto taka znam, che towa shte se zapomni ot obiknoweniya kupuwach i shte mu hwane okoto.

Pozdrawyawam wsichki uchastnitsi za usiliyata! Ewala pichowe i dami!

Drone
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az kat momche ot selo deto voda s led ne pia
milsya:

#1 - edin chovek beshe kazal - Bulgarite samo gledat da si pre.. at edin drugimu rabotite ...

#2 - zurito reshi - tochka

#3 - zasto ima 2, 3 , nagrada na publikata, nai dobor logo s Pantone White............... edin konkurs - edin pobeditel - edna nagrada - edno logo!!!!!

#4 - ne e chas po literatura da raznistvate koe kvo kak e izmisleno - koe ot kade i kak e prechupeno prez prizmata, piramidata i IOR-a - krainia rezultat e vazen za tova kak ste go priemat horata ot selo (provinziata) - koto ste go gledat tva logo i se si praaat asoziazii - zurito samo podbira logo koeto smyata che e razbiraemo ot drugite hora koito edvali sa vizdali komputer - kamo li se interesuvat ot graph designe :o)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Malvin



Регистриран на: 17 Мар 2003
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 4:50 pm    Заглавие: Malvin Отговорете с цитат

Chestito wse pak na Compound i LoveHate , a na wsi4ki drygi u4astnici mnogo bydeshti uspehi.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Viarvai mi che izobshto niamam nishto protiv teb i v tova che ne haresvam edno logo praveno ot teb niama nishto lichno.

Tuk ima niakolko choveka koito sa mi priateli i sam gi podlagal na dosta po jestoki kritiki, kogato sam ubeden che sam prav, kakto v sluchai.

Uspehi.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"И да паднем и да бием пак ще се изпонапием!" - стара (или не чак толкова стара) българска поговорка ! Така че: КОГА ЩЕ ПИЕМ И ПОБЕДИТЕЛЯ ЩЕ ЧЕРПИ ЖАДНИТЕ ЗА АЛКОХОЛ ДИЗАЙНЕРСКИ ГЪРЛА !!!! ??!?!?!! АААААА ПИТАМ АЗ ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a mojelo da bude civilizovana diskusia..ot kakvato dosta chesto sme lisheni...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Iska mi se samo da kaja na jurito
che v roliata si na juri to e otsudilo veche i ne triabva da ima kakvito i da bilo otmiatania ot tova mnenie...anketi chudesa i taka natatuk
az ne znam sluchai na nekoi goliam konkurs nekoi da durji smetka na jurito za tova kak e otsudilo (nagradata primerno e 10 bona zeleno)

na men ili na gosho ili na pesho i da ne mu haresva kakvo e otsudilo jurito da ne e uchastval......zashtoto na vseki konkurs v koito ima juri ne sluchaino im se pishat imenata na tia hora za da se znae "ei na - tia hora she vi oceniavat" zatova i vuprosnoto juri po princip ne sa sluchaini hora....( viziram po princip zashtoto ne poznavam dostatuchno dobre tezi ot jurito za da govoria za tiah)
taka che na koi kakvoto ne mu haresva da se naprai tema za obsujdane na mnenia po konkursa ako niakoi iska i da si obsujda
inache niama smisul da ima napadki i ala bala...
konkursite sa za tova da ima pobediteli i ne spechelili (narochno ne kazvam zagubili) zashtoto sled kato si sednal da praish neshto za toia konkurs znachi si sednal da si praish kefa...ne e zaradi nagradata....znachi nishto ne si zagubil...

i edin lek offtopic
moje li da mi kajete otkade moga da si ia kupia knigata:)))se pak si e iaka
is udovolstvie bih si ia razlistil:))

Oshte vednuj pozdravlenia na
VSICHKI UCHASTNICI I NA POBEDITELITE
HAU:)
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
a mojelo da bude civilizovana diskusia..ot kakvato dosta chesto sme lisheni...



Mi to shtom do piqchkata se stigna, nqma kak da ne se ciwilizowat neshtata i wsichko da proteche kulturno!

Chestito na pobeditelite (wsichkite) i na compound za dobroto predlozhenie!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 6:25 pm    Заглавие: Айде нещо интересно за накрая... Отговорете с цитат

Вижте какво изкара гогъла, по търсене в български страници за Marks of excellence:

Ми ей тва...

На мен ми говори много!

Успех на всички! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 8:20 pm    Заглавие: непрофесионално;-) Отговорете с цитат

Според мен до голяма степен този спор е ИЗЛИШЕН! ПРОСТО ЗАЩОТО ХОРАТА СА РАЗЛИЧНИ! Е, не че няма общовалидни критерии, но people are different! Btw, implant спомена нещо за пиячка?;-)))
[/offtopic]Яяяя, това бутончето за промени се появило пак![/offtopic]
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Пет Юли 18, 2003 9:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

RG®, e sia veche naistina se izlojihme pred chujdencite ,)))))))))) A az tolkova uporito i dulgo vi preduprejdavah. Sega spora shte pridobie intrenacionalna populiarnost i hepten shte se zagubi kontrol nad nego ,))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Юли 19, 2003 12:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хех, ми дайте да го праим запиването, че да постнем малко факти(снимки) да има ко да гледат хората ве.. :))) тука по Варна гледам има BEER FEST:))) може са съчетае :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Юли 19, 2003 12:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

plakatista...kakto veche kazah konkursa prikluchi! mislia che biah iasen! nagradata e tam kadeto triabva, zaslujeno! niama da ima nikakvi anketi!
niama da se dava nikakva nagrada na publikata! tova koeto e otsudeno ne podleji na objalvane puk da ne govorim na promiana!!! smiatam temata po tozi vapros za izcherpana!

oshte edin put blagodaria na uchastnicite!
uspeh na konkurs v 2.0

i obrushtaite textovete v krivi!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Юли 19, 2003 12:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

btw plakatista :)
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/0714838381/104-8120120-4847921?v=glance

tuka e na cena koiato e za US dokato doide she se pokachi s 10 do 15$
no knigata e zaduljitelna za vsiaka designerska biblioteka! poruchai ia na gavanski toi shte se pribira skoro!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
turnteibl



Регистриран на: 23 Май 2003
Мнения: 256
Местожителство: tzitznitza

МнениеПуснато на: Съб Юли 19, 2003 1:20 am    Заглавие: ??? Отговорете с цитат

poglednete v knigata za oplakvaniq kakvo napisah ... ):

http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=2342
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Юли 19, 2003 1:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

heh hubavo de
toq azbu4en red otna4alo me razsipa dokato razbera zakvo to4no ide re4 :)

sq kvo vikate?
6te se pie li?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Юли 19, 2003 11:20 pm    Заглавие: !!! Отговорете с цитат

Не знам дали тук му е мястото, но вместо да си чешем езиците, посетете сайта на моето мило радио/мое в смисъл, че работя там;-)))/ и вижте банера за конкурса за лого! Успех! Дерзайте:-)
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Нед Юли 20, 2003 12:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

borkataboy, nqma she da e losho i link da slojish zashtoto tvoeto radio bulgaria ne mojem da mu izrovim URL-a ,)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Лого Конкурс v1.0 Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov