Graphilla.com :: Преглед на тема - SPA Idea
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

SPA Idea
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В интерес на истината пък и да поддържам огъня жив и аз подкрепям Chono

Също като него смятам че да определено сте добри и да поне нещата които съм Ви гледал досега си приличат, ма много си приличат....
и тва е

Са клиента Ви като е доволен, начи сичко е ОК, ние тука просто споделяме съвсем приятелски...

Дет се вика можем да ви го кажем в очите, ма можем и да си го премълчим и само да ръкопляскаме възторжено.... сметам и вие бихте избрали първия вариант :)

Са и от мене ли се очаква да моа готва висша кулинария че да кажа тва е вкусно тва не е :)

Щот от тук пишещите ако кандидатсвам официално немаа ме земете посмъртно :)
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dalibg



Регистриран на: 15 Юни 2005
Мнения: 528

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обяснението в любов си го биваше да.

святкам в бяло като сменям категориите
категориите на ховър аз лично бих ги направил да святкат изотдоле за да нямам грижи (грижно изглежда)
когато съм в статия някаква ми е трудна навигацията ... текста и без това странно е ограничен в едната колона защо не сложиш да се листват другите хави от категорията в дясно.

пипната работа за разлика от всичко, което се показа скоро ... за липсата на "лайфстайл кърмъзъ" и за еднаквото няма да пиша ... ама орнаментите да не са тези

може пък и да съм бил полезен ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chono



Регистриран на: 19 Апр 2005
Мнения: 705
Местожителство: Wien, AT

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Morty написа:
chono написа:
Ааа.. луд ли си, просто ви се радвам :)


добре де, защо просто не покажеш нещо твое, което да ги тръшне в земята и да се приключи?


А да бе... за кво ми е? Само да им развалям идилийката. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chono написа:
Morty написа:
chono написа:
Ааа.. луд ли си, просто ви се радвам :)


добре де, защо просто не покажеш нещо твое, което да ги тръшне в земята и да се приключи?


А да бе... за кво ми е? Само да им развалям идилийката. :)


Защото според мен трябва да се учиш от тях, не да се заяждаш ... без да се обиждаш
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 6:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chono написа:
zaheto написа:
....


WOW!. Честно... пророних една сълза докато го четох това. Този коментар заслужава да спечели наградата на GRAPHILLA за най-добро обяснение в любов!


Ако искаш и циври все ми е тая ;) На никой не се обяснявам в любов. Като ми харесва ми харесва и въобще не ме интересуват другите без да се обиждаш ;)

Човек да не каже една добра дума... тука освен да се заяждате друго не знаете, явно има някаква завист ли.... незнам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Greenhorn



Регистриран на: 10 Мар 2006
Мнения: 767

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 7:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

... на Viren-a темите все са по 10 страници... Ето и поредната ретроспекция... за тези които смятат да пишат от тук натам, и нямат време да четат...

- това е СПА!
- това не е СПА!
- ама аз съм по мастер, ти да мълчиш...
- ах не ти к'ъв мастер си, само едно и също си правиш от години...
[жълт картон от публиката]
- обичам те!...
- ти да мълчиш!...
- не ти да мълчиш!...
- вие и двамата да мълчите и да се учите!
- пък аз ще ходя за пуканки...

Сайта е пипнат има як детайл, нещо което определено не се забелязва напоследък и за което определено завиждам. Ще ми се и аз да имах времето или skills-a да ги пипам така нещата. Евала!

//OFFFFFF
И Стаю, понеже знам, че четеш, ама не можеш да пишеш (и така ми е много гот), престани да натрапваш хейтърското си присъствие тук. Няма по вързан в пикеслите от тебе, така че престани да се изживяваш като някакъв уеб доайен и да раздаваш категоризации на хора, които може и да са по-лоши графици от Цецо, но сравнени с теб са на светлинни години от безидейните ти опити в уеб дизайна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VirenEngel



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 227
Местожителство: Creative Director

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 7:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chono написа:
Morty написа:
chono написа:
Ааа.. луд ли си, просто ви се радвам :)


добре де, защо просто не покажеш нещо твое, което да ги тръшне в земята и да се приключи?


А да бе... за кво ми е? Само да им развалям идилийката. :)


защото все едно можеш да направиш нещо - нали :)

ако беше поне малко ... ама малко - наясно какво се случва с проектите в БГ нямаше да се правиш на пълен тъпанар какъвто си ами щеше да си кристално наясно че такива дразнещи "отвратителни" лоши хора като мене развалят идилиите тук.

Такава злобна крайпътна буца си че сам не можеш да се контролираш кога и как да се включиш в някакъв диспут :)

твоя принос за форума аз не го виждам ...

виж каква интрига правя всеки път. има каране ... обсъждане ... зеления пак е майка тереза ... всичко е супер - както едно време.
ти какво показа бе Ръцедупев ? :)
аз съм винаги Ъп за съровнование - спор ... покавам веднага с нещо което съм правил ... ти ми кажи и всичките дето нон стоп само обсъждате Стилове - Течения - Водопади и други Отходни канали на сбърканата ви представа за уеб, с какво блесна че да си изкарваш и без това малкия ... фенер. :)
_________________
CREOZON
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VirenEngel



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 227
Местожителство: Creative Director

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Greenhorn написа:
... на Viren-a темите все са по 10 страници... Ето и поредната ретроспекция... за тези които смятат да пишат от тук натам, и нямат време да четат...

- това е СПА!
- това не е СПА!
- ама аз съм по мастер, ти да мълчиш...
- ах не ти к'ъв мастер си, само едно и също си правиш от години...
[жълт картон от публиката]
- обичам те!...
- ти да мълчиш!...
- не ти да мълчиш!...
- вие и двамата да мълчите и да се учите!
- пък аз ще ходя за пуканки...

Сайта е пипнат има як детайл, нещо което определено не се забелязва напоследък и за което определено завиждам. Ще ми се и аз да имах времето или skills-a да ги пипам така нещата. Евала!

//OFFFFFF
И Стаю, понеже знам, че четеш, ама не можеш да пишеш (и така ми е много гот), престани да натрапваш хейтърското си присъствие тук. Няма по вързан в пикеслите от тебе, така че престани да се изживяваш като някакъв уеб доайен и да раздаваш категоризации на хора, които може и да са по-лоши графици от Цецо, но сравнени с теб са на светлинни години от безидейните ти опити в уеб дизайна.


купил съм ти пръстен да знаеш :)
_________________
CREOZON
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Greenhorn



Регистриран на: 10 Мар 2006
Мнения: 767

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 7:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

VirenEngel написа:
купил съм ти пръстен да знаеш :)


С диамант ли е?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ъъъ... баси... човек да не излезне отпуска бе :)
хубав сайт :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз събирам матрал за осмисляне... щото ще ходя на море и освен да мисля то друго няма кво да правя няколко дена...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sabev



Регистриран на: 17 Май 2006
Мнения: 197
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2009 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ем нз аз лаик ма сичко с италик Съкс и не ми говори спа, сичко ми спира очето и нз к`во да гледам. Иначе пипнато ма за друга тема.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chono



Регистриран на: 19 Апр 2005
Мнения: 705
Местожителство: Wien, AT

МнениеПуснато на: Пет Авг 21, 2009 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

VirenEngel написа:
chono написа:
Morty написа:
chono написа:
Ааа.. луд ли си, просто ви се радвам :)


добре де, защо просто не покажеш нещо твое, което да ги тръшне в земята и да се приключи?


А да бе... за кво ми е? Само да им развалям идилийката. :)


защото все едно можеш да направиш нещо - нали :)

ако беше поне малко ... ама малко - наясно какво се случва с проектите в БГ нямаше да се правиш на пълен тъпанар какъвто си ами щеше да си кристално наясно че такива дразнещи "отвратителни" лоши хора като мене развалят идилиите тук.

Такава злобна крайпътна буца си че сам не можеш да се контролираш кога и как да се включиш в някакъв диспут :)

твоя принос за форума аз не го виждам ...

виж каква интрига правя всеки път. има каране ... обсъждане ... зеления пак е майка тереза ... всичко е супер - както едно време.
ти какво показа бе Ръцедупев ? :)
аз съм винаги Ъп за съровнование - спор ... покавам веднага с нещо което съм правил ... ти ми кажи и всичките дето нон стоп само обсъждате Стилове - Течения - Водопади и други Отходни канали на сбърканата ви представа за уеб, с какво блесна че да си изкарваш и без това малкия ... фенер. :)


О, сладък, недей да се обиждаш така и да ставаш бързо агресивен и циничен. Недей така от рано да си тровиш нервичките, животът е пред теб (по начина, по който пишеш, не ти давам повече от 19). Но, тъй като нямам повече намерение да казвам каквото и да било, тъй като не съм на толкова високо интелектуално ниво като теб, че когато не мога вече да кажа нищо, да наричам другия "тъпанар", "Ръцедупев" и "крайпътна буца", ще ти кажа едно последно нещо (вече сериозно): Дизайните са ти добри, няма спор. Всичко е пипнато и трябва да си пълен идиот, за да не го признаеш това. За България си топ, което малко ме плаши. Достатъчно е да видя, коментарите на другите и да видя как реагират за да ми стане ясно какво е нивото там. Но огледай се малко и виж какво правят хората по света, щото нещата са дръпнали доста от 2005 насам...

Успех,
:*
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 21, 2009 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"не ти давам повече от 19)" - :)))))))))))))))))))))) сега вече си изкара почерпката
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пет Авг 21, 2009 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз сериозно почвам да се дразня.... взимайте се в ръце докато е време...
заприличали сте на стари баби коя от коя по сладкодумна...

.. наистина ли мислите че това което се пише в тая тема е в полза както на вас лично така и на комюнитито доколкото го има въобще...

имате ли си и най-малка идея защо как и поради кви причини имате права в тоя форум.. дръжте се "човешки" мамка му!!!!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VirenEngel



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 227
Местожителство: Creative Director

МнениеПуснато на: Пет Авг 21, 2009 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chono написа:
бла бла

Успех,
:*


къде е тоя сайт от 2005 който е като спаидея.
покажи го ...
или по-добре - покажи твой сайт от 2005 защото пишейки така ерудирано си личи че от "оглеждане" си ъп ту дейт.

оп - забравих - нямаш!
е ... с оглеждане само не става. от другата страна на света да отидеш - пак български каскет ще си останеш. само философстване и завист.
_________________
CREOZON
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Авг 21, 2009 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

//ОФФ

аз се чудя дали да поствам в тоя раздел вече, като знам какво ще се изпише по темата:

"Неставаш брат", "Зле си", "Ходи продавай на женския пазар" и нито една градивна критика като гледам какво става тук.... Тогава се питам аз какъв е смисъла да се поства тук, SEO?

ОФФ//
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov