Graphilla.com :: Преглед на тема - open'em up ...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

open'em up ...

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vnnikolov



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 731
Местожителство: Sofiа

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 11:14 am    Заглавие: open'em up ... Отговорете с цитат

http://www.openemup.hit.bg
priemam kritiki vsqkakvi - imaite predvid che sym nachinaesht i toq site mi e "sefte-to" :)))
naposledyk nqmah mnogo vreme da update-vam sydyrjanieto poradi obektivni prichini...
eto i edin flash -
http://www.vnnikolov.hit.bg/estel
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

portalche za kakvo iskash da pravish ne razbrah
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vnnikolov



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 731
Местожителство: Sofiа

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

predstavqne na site-ta, praveno "zadyljitelno i samo" ot BG design-eri..
stiga sme zqpali samo po chujdite sitove, pri polojenie che imame adski mnogo kadyrni designers..
zasega nqma mnogo info i links, no kakto kazah prichinite sa obektivni (tykmo pochnah da go pravq site-to i me privikaha v kazarmata:)
smqtam za napred da dorazviq ideqta i da ima vse poveche polezni neshta - statii po temata, mnooogo links kym interesni BG sites, moje bi shte vkaram i free cyr fonts.. shte vidim kak shte stane
iska mi se nqkoi kato poseti saita, sled cql den visene v "chujdozemni" sites da si kaje "q deeba, i bylgarchetata mogli be.."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:-)
ami churesno
deistvai :-)
napravi go taka, kakto e da kajem v http://coolwebsites.dk
submitvash si site i posle ako im haresa go slagat v portala

za cyr fonts ideiata sashto mi dopada
no parvo izmisli strukturata na zaita i togava deistvai s dizaina

inache sega kakto e saiteto ne e losho, no shte triabva da go promeniash sas sigurnost ako osashtestvish planovete si :-)
uspeh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 11:54 am    Заглавие: Re: open'em up ... Отговорете с цитат

[quote="vnnikolov]eto i edin flash - http://www.vnnikolov.hit.bg/estel[/quote]

twa mi se struwa malko powliano ot 2advanced :)
a, gornoto nesto ne se otwaria...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 11:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

aa, sega se otwori.. ma she e hubawo da si slozish backgrounda na "white" :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vnnikolov



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 731
Местожителство: Sofiа

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bckgrnd color problem fixed:)
10x za podseshtaneto..:)
znachi otnosno site-to
tova e samo experimental - pyrvi stypki v web design-a (opoznavane s macromedia DW, che syvsem v nachaloto se gledahme na kryv:)))
shte ima drastichni promeni v sydyrjanieto i vyv vynshniq vid
obryshtam se kym vas tochno za tova - syveti kak da se strukturira cqlata divotiq..
imam neshto naum i shte gledam skoro da napravq neshto po vyprosa
interesuva me dopada li vi ideqta da ima takova jivotno i ne se stesnqvaite da "bylvate" kritiki - chovek se uchi ot greshkite si vse pak:)
P.S.ne bih se razsyrdil ako mi dadat nqkakvi prava v web-a, za da moga da komunikiram s vas:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 12:34 pm    Заглавие: Re: open'em up ... Отговорете с цитат

vnnikolov написа:
http://www.openemup.hit.bg
priemam kritiki vsqkakvi - imaite predvid che sym nachinaesht i toq site mi e "sefte-to" :)))
naposledyk nqmah mnogo vreme da update-vam sydyrjanieto poradi obektivni prichini...
eto i edin flash -
http://www.vnnikolov.hit.bg/estel


ami...lichno mene me drazni che e diasno orientiran i che e mnogo cherven...daje mislai ko mu slojish edna petoluchka i she zaspi tam. posle kato otvorish Statii veche se otvariat v now window i sa na 100% ??? shto tva?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vnnikolov



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 731
Местожителство: Sofiа

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

shtot gi dobavqh za pol. chas dokato si sybirah partakeshite za kazarmata:)
mislq da gi mahna dokato ne mi se "izbistri" ideqta kak da izglejda zavyrsheniq variant na proekta..
tochno sega nqmam vyzmojnost i vreme za tova obache..
zasega sym go "otebal" malko ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

porazgledai sashtestvuvashti po temata saitove i sam shte stignesh do ideiata kakvo da ima v saita i kak da e strukturiran

http://www.cwd.dk

porazgledai podobni portali

eto oshte edin
http://www.4efx.com

triabva na 1va stranica da ima niakolko ot nai-novite vkliucheni v spisaka saitove
news
statii
login niakakav
i takiva neshta
ma kakvi saitove shte ima tam?
bg?
za bg na balgarski firmi ili drugi, koito sa praveni ot balgarski firmi za zapadni kompanii
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vnnikolov



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 731
Местожителство: Sofiа

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi vajnoto e da sa praveni ot nashi momcheta/momicheta..
nqma znachenie za BG ili chujdi klienti, ako shte txt-a da e i na hebrew:))
znachi:
- "da" - shte ima na pyrvata stranica nqkoi ot novopomestenite siteta, fonts, statii i prochie..
(mislq vyrhu tova kak da sa razpolojeni otdelnite tabs)
smqtam da se otyrva ot horizontalniq scroll i vyobshte da napravq izcqlo nov layout na site-to..
shte ima da rechem thumbnails na nai-novite 4 ili 6 popylneniq(kato celiq spisyk s predlojeniq shte byde v otdelna sekciq), nqkolko font-a, nqkolko zaglaviq na statii(koito vse pak mislq che trqbva da se otvarqt v nov window, za da se izbegne izlishnoto navigirane iz siteto - lichno az kato ima neshto po-dylgo za chetene polzvam shift+left click, izchitam kakvoto me vylnuva i sledva alt+f4), illustrations i kakvoto shte ima oshte (no mislq da spra dotam i da ne dotqgam na negovo velichestvo user-a s izlishna informaciq:)
- "ne" - ne mislq che ima nqkakyv smisyl ot log-in (ako mojesh logichno da me ubedish v obratnoto - davai:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vnnikolov



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 731
Местожителство: Sofiа

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 1:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aa, i ..
submit URL - zadyljitelno..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami shte triabva da ima registracia na tezi koito predlagat site
moje i bez, no po-dobre da ima takova neshto
moje da e kato v http://www.cwd.dk
tam mojesh da si slagash saiteta vav neshto kato favorites
ama ako si lognat
i mojesh i da oceniavash saitovete
taka moje da ima reiting za vseki sait

inache ako niama si ostava edna galeriika i nishto poveche

tai
znachi triabva da pomislish dali vseki sait, koito sa ti izpratili shte slagash ili samo tezi deto ti dopadat
shtoto nali se seshtash kakvi bozi shte ima

ima i neshto drugo
triabva da pravish screenshot na vseki site koito shte vkarvash v bibliotekata
drugia variant e vseki koito puska site da si slaga sam screenshot, ama tva e gadno i tapo

za fontovete sashto go napravi taka che da se logvash predi da teglish
shte si pravish statistika koi, kakvo, koga i tn.

ma ako reshish moje i bez login
a i abonament za novinki
subscribe
i takiva neshta

derzai
ideikata e dobra
i shte ti otnema mnogo vreme za poddrajka
uspeh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vnnikolov



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 731
Местожителство: Sofiа

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne smqtam da go pravq chak tolkova izdyrjano, pyk i ne sym siguren che shte uspeq da se spravq sys skromnite mi poznaniq:)
- ne mislq, che log-ina e zadyljitelen..
vse pak taka edin vid "ogranichavam" broq na userite, ne mislish li..
ne vseki e gotov da otdeli vreme, za da se reg-va kato user, pyk i celta mi e tochno obratnata - da se vidqt rabotite na dobri BG designers ot poveche navalica, taka che po priemlivo mi se struva da si byde "samo edna galeriika"
a i kolko pyti si vote-val za nqkoi site..
ne mi trqbva statistika i rating za predlovenite proekti - nomera e da gi vidqt poveche hora, a ne da pravq klasaciq:)
- otnosno fonts - vsichki shte sa free za dyrpane i nqma smisyl da se log-vash, za da gy drypnesh..

- submit-natite sitove shte si gi dobavqm az, nqma da angajiram nikoi user da se zanimava s neshto poveche ot copy/paste na URL-to i send:)

kato mi hrumne kak da stane havata shte postna veche cqlosten variant, a ne samo nqkakva nedovyrshena ideq, kakto si e v momenta.. che mai se poizsilih s tove predstavqne:))
vsyshtnost celta mi beshe ne predstavqne, a po-skoro obsyjdane na ideqta..

10x za komentarite Fox, shte gi imam predvid, pyk shte vidime kakvo shte izleze ot tova..
I appreciate it:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov