Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstavjane na www.evimage.com
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstavjane na www.evimage.com

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
TurboAnimator



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 118
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 5:19 pm    Заглавие: Predstavjane na www.evimage.com Отговорете с цитат

Towa e mojta stranica,ne e dovarshena funkcionalno no mogat da se razgledat moite neshta tam-stava vapros za 3D animacii i BG (background)ocvetiavane.Imam i neshta dt sam gi potulil i neshta det pravia v momenta.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

brei che interesno! :))))) Tiq neshta da ne sa chasti ot filmche....?



-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ha... sa prochetoh i komentarite kym sekciite. Brei kwi raboti praweli horata! :))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zi



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

само не разбрах всичко това що трябва да е Flash ???

===============================================
:) GDGB :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
TurboAnimator



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 118
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 7:42 pm    Заглавие: Specialno poqsnenie za Zi ! Отговорете с цитат

Imah 2 meseca vreme da se pozanimavam s sas stranicata si,predi beshe na html i poneje obicham raznoobrazieto,reshih da razucha flash.Vav flash-a naj mi haresvat preloaderite vav vsichkite im raznovidnosti.. :). Zanimavam se s web design tolkoz kolkoto da moga da si pokaja neshtata v i-net.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 7:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

na men mi haresa tozi animacionen stil... nemashe da se setia che e 3D
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Draken-Korin



Регистриран на: 08 Юли 2003
Мнения: 107
Местожителство: Varna/Novi pazar

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 10:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

na mene mnoo mi aresva.... ama s 3D-to sum mnogo neadekvaten, poneje ne sum sedal oshte da go u4a seriozno.Taka 4e vzemi reshenieto mi kato na liubitel....Mnogo e qko.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"www.sokerov.com - The greatest 3D artist in Bulgaria"
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

razkaji ni nesto poweche za "Studio Hill Ltd., the largest animation studio in Bulgaria."

please ... na men mi e interesno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TurboAnimator



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 118
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет Юли 24, 2003 12:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

www.studio-hill.com ,towa e adresa na vaprosnoto studio. Largest e zashtoto imashe naj golemiq i naj dobre platen animacionen film praven v BG.Kadrite v moiti site sa ot "Tim Taler"-produkcia rabotena i v oshte niakolko studia v sveta.Imashe nad 70 choveka postoyanno angajirani,animatori,pochistvachi compositori i t.n.Az se zanimavah s montaj,s 3d animaciq,s compositing,s ocvetiavane na BG-ta s photoshop i rabota s BETACAM SP.
V momenta v STUDIO HILL niama proekt,ochakva se podnoviavane na dogowori(kakto e pochti navsiakade v bransha).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Чет Юли 24, 2003 8:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chudesa naprawo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юли 24, 2003 11:10 am    Заглавие: Re: Specialno poqsnenie za Zi ! Отговорете с цитат

TurboAnimator написа:
Imah 2 meseca vreme da se pozanimavam s sas stranicata si,predi beshe na html i poneje obicham raznoobrazieto,reshih da razucha flash.Vav flash-a naj mi haresvat preloaderite vav vsichkite im raznovidnosti.. :). Zanimavam se s web design tolkoz kolkoto da moga da si pokaja neshtata v i-net.



Pich, web saita ti nikoi ne go komentira. direktoriq s kartinki da beshe postnal e wse taq. I gospodin zi da zeme da se zamisli po wyprosa!


sa za kartinkite i filmchetata deto si postnal. Kakto weche kazah - interesno!

Shte se radwam (predpolagam nqma da sam edinstwen), da wizhdam oshte takiwa raboti ot tebe.


Sa, po princip ima neshta deto mogat da stanat i po-dobre pri towa bez mnogo usiliq. Primerno wsqkakwite widowe pushilki. Zabelqzal sam che po raznite manga animacii, mnogo dobre se sprawqt horata. Dim, obache s 2-3 cwqta s rezki konturi i bez prozrachnosti. Ne znam kakyw ti e rendera, ama probwai go nqkak. I az po-kysno shte go probwam. I shti kazha po-konkretno.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TurboAnimator



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 118
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет Юли 24, 2003 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Spacer,imash v predvid After Burn - toon shader.Triabvashe da napravia neshtata v kusi srokove i niamah vreme da testvam i razuchavam AftBurn-a.Pushacite sa praveni s ProOptics suite.V 3DS Max toon istoriite sa s Ilustrate 5.2.Compositinga s DFusion.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov