Graphilla.com :: Преглед на тема - bgproekti
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

bgproekti
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Hof



Регистриран на: 04 Яну 2005
Мнения: 684
Местожителство: с.Скрът

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 6:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Иначе пък от друга страна защо пък всеки трябва да взима много пари )? защо именно личната оценка на качествата си е свързана с пари ? Нали имаше добродетели като -скромност и така нататък ))
Какво общо има това с самоуважението ?
ТОва е пагубна и извратена логика на която се нанизват като бръмбари на въженце повечето хора.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има ресторанти с ястия за по 100-200 лева в менюто, а има и будки с хот-дог и пица на парче за по 1,50. Продавача на хот-дог и gourmet готвача на практика нямат конкурентни бизнес-отношения, защото макар и да обсужват една и съща човешка потребност - продуктите генерирани от тях са предназначени за коренно различен тип хора.

Не виждам защо в БГ да няма сайт за дизайн на ниво "хот-дог". В крайна сметка е пълно с дизайнери, чиито умения и самочувствие ги позиционират точно в тази ниша.
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 7:06 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Точно за това говорим, n1x0n.

ГРПХЛЛА ли е мястото за тях?!

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 8:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох, тази тема :)
Пак ли за пари си говорим? Аз явно спадам към по-ниско качествените художници :D Защото не малко пъти ми се е случвало на големи поръчители като кажа нормални цени и да се отказват и търсят евтиното. Неискам да споменавам марки! Същевременно са ми плащали по-високи хонорари хора с лични проекти. Така че всичко е относително ;) А за фриленсарите не е толкова лесно по някога и се налага да работят какво ли не... Особено, ако като мен предпочитат да рисуват дестки книжки - все от нещо друго трябва да се издържат (щото от книжки в бг не може да се живее, а от тук за чужбинско не е толкова лесно да се намира работа).
А за качеството - да си кажа - както обичам да хапвам фхренски манджи за кусур пари, така обичам много и фалафелите на Мимас-а за по 2 лв :) Много е относително ;)
_________________
Отрежеш ли крилата на жената, тя ще полети на метла !

http://wickyhouse.com

http://wickywelcome.blogspot.com/

http://this-and-that.eu/

http://tui-onui.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 10:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тва явну си е баш евъргрийн тема, туку мини са не мини време и са присетим ... ма лошо няма ... няма лошо и в таквъзи ситета и хора/"фирми", работещи за евтинийка ...

... има лошо (и то ногу) когат се зимат яките кинти а резИлтата е като от гореспоменатите, през годините съм се нагледал (а и вие самите) на сумати такива случаи - е те тва вече е лошо, щото ... сещате са нали ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 11:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нали сме СССР сателити, да се поучим от другарите
http://www.free-lance.ru
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TchudO



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 1175

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а пък при мен е обратното ние сме толкова зле пък кви пари дерем, кат гледам добре съм се ориентирал тез другари там им липсва лош мениджмънт
_________________
Кой е най-високо летящия бозайник?

КАТЕРИЧКАТА НА СТЮАРДЕСАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
HEA



Регистриран на: 20 Окт 2005
Мнения: 1244

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 11:56 pm    Заглавие: Re: :-) Отговорете с цитат

RG® написа:
На някого от ГРПХЛЛА ли, Хеа?!

:-)


Че Грапхилци да не са богопомазани, RG?
_________________
Keep It Simple
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 12:02 am    Заглавие: Re: :-) Отговорете с цитат

HEA написа:

Че Грапхилци да не са богопомазани, RG?


Започне ли някой по-едър от теб, да те маже с масло....
..не отиват на добре нещата...
;-)
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov