Предишната тема :: Следващата тема |
Автор |
Съобщение |
RG®
Регистриран на: 07 Дек 2002 Мнения: 5656
|
Пуснато на: Пон Ное 09, 2009 4:21 pm Заглавие: Кесар |
|
|
Два клипа за Бг колбаси.
Тук можете да прочетете подробности и да видите двата клипа.
Извинете, че публикувам чрез линк към друг форум! |
|
Върнете се в началото |
|
 |
M0
Регистриран на: 13 Дек 2005 Мнения: 680 Местожителство: Paris
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 2:37 pm Заглавие: |
|
|
jalka rabota _________________ "...Най-добрата околна среда за човека е свободата. ..." - Вацлав Клаус |
|
Върнете се в началото |
|
 |
labtoon

Регистриран на: 11 Мар 2008 Мнения: 345 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 3:17 pm Заглавие: |
|
|
Най ме кефи във втория клип (пълната версия) накрая, как се нахвърлят всички върху месото,като невидели:) Типична българска тъпа тв реклама - без никакъв "криейтив" (за какъвто претендират ,че притежават много рекламни агенции).
Eто креативно мислене ,на което винаги съм се възхищавал.Страшни професионалисти,чиято работа буди възторг и удоволствие ,и наслада!
http://www.beam.tv/beamreel/xzPKHmqtYD _________________ http://victordelchevart.blogspot.com/ |
|
Върнете се в началото |
|
 |
sumo

Регистриран на: 07 Юли 2003 Мнения: 2260 Местожителство: Люлин...
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 3:35 pm Заглавие: |
|
|
Замунда продакшънс? Това е шега някаква, от името на фирмата, през саламите, та до самата реклама. _________________ i.am.troll |
|
Върнете се в началото |
|
 |
mira

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 992
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 3:51 pm Заглавие: |
|
|
Ето го батко бе!
Ама като стана дума за креативност (пак), мислиш ли, че на mill им се е налагало да правят реклама на салам при това и с името Кесар. ;) _________________ Жить - хорошо!
А хорошо жить - еще лучше! |
|
Върнете се в началото |
|
 |
labtoon

Регистриран на: 11 Мар 2008 Мнения: 345 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 4:13 pm Заглавие: |
|
|
mira - най-лесно е човек да се оправдава :) .Професионализма е точно в това- в трудностите (става въпрос ,че се прави реклама на саламите Кесар) да намираш нови възможности! Всъшност сигурно знаеш това и не съм аз човека ,който да ти го казва. Усещах ,че ще се събуди интерес за "креативността" . Незнам дали си замесена в тази реклама,не го приемай лично,не исках да обидя никой,просто изразих мнение. Живи и здрави :) _________________ http://victordelchevart.blogspot.com/ |
|
Върнете се в началото |
|
 |
mira

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 992
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 5:20 pm Заглавие: |
|
|
Ааа, няма сташно, не съм замесена там, както и в която и да е друга реклама и не ми е това работата, тъй, че не знам защо се меся изобщо.
За рекламата е ясно, че не я бива много и на мен първата ми асоциация беше с "ето го батко бе" на незнам коя ракия беше.
Идеята ми е за сравнението с mill, определено много креативни и вдъхновяващи, но те са една друга лига и живеят и творят в един друг свят, където салама не се казва Кесар и не го рекламират по телевизията. И ако ще си говорим честно, на фона на съвременната телевизионна БГ действителност (поне на тази от преди няколко месеца) тая реклама ще се забележи и съответно ще си свърши работата... _________________ Жить - хорошо!
А хорошо жить - еще лучше! |
|
Върнете се в началото |
|
 |
Sabev

Регистриран на: 17 Май 2006 Мнения: 197 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 5:43 pm Заглавие: |
|
|
labtoon написа: | Най ме кефи във втория клип (пълната версия) накрая, как се нахвърлят всички върху месото,като невидели:) Типична българска тъпа тв реклама - без никакъв "криейтив" (за какъвто претендират ,че притежават много рекламни агенции).
Eто креативно мислене ,на което винаги съм се възхищавал.Страшни професионалисти,чиято работа буди възторг и удоволствие ,и наслада!
http://www.beam.tv/beamreel/xzPKHmqtYD |
А няма ли, "малка" разлика в тази реклама и другата? Едната е представяща твойте собствени дела, а тази на салама е изпълнена от друг човек, който трябва да разбере, какво иска клиента и как иска да го представи. На мен пък ми хареса рекламата. _________________ http://www.nikolaisabev.info |
|
Върнете се в началото |
|
 |
labtoon

Регистриран на: 11 Мар 2008 Мнения: 345 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 6:28 pm Заглавие: |
|
|
Цитат: | И ако ще си говорим честно, на фона на съвременната телевизионна БГ действителност (поне на тази от преди няколко месеца) тая реклама ще се забележи и съответно ще си свърши работата... |
Права си,стига сме и правили реклама на тази реклама,че ще се забележи и съответно ще си свърши работата... :) _________________ http://victordelchevart.blogspot.com/ |
|
Върнете се в началото |
|
 |
Stiliyan
Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 85
|
Пуснато на: Пон Ное 23, 2009 1:28 pm Заглавие: |
|
|
За реклама на салами става, на фона на другите бг реклами. |
|
Върнете се в началото |
|
 |
|