Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне - Графики и Илюстрации
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне - Графики и Илюстрации
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
berkovski



Регистриран на: 23 Апр 2009
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 11:04 pm    Заглавие: Представяне - Графики и Илюстрации Отговорете с цитат

Здравейте казвам се Петьо, на 27 години съм, не съм учил нищо свърано с рисуване освен няколко частни урока по класическа анимация....останалото е във ваши ръце.




















кейфреймове от уроците по класическа анимация

http://www.youtube.com/watch?v=GXrdMMF849o

http://www.youtube.com/watch?v=qbn1wQjYME4

http://www.youtube.com/watch?v=nrjrOXOIS5I

http://www.youtube.com/watch?v=GrPnOMJ5g40
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Deskov



Регистриран на: 26 Юни 2006
Мнения: 423

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 11:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да си кажа ,че ми напълни душата ,макар че повечето типажи не са измислени от теб :) Аз не съм от про-тата ,така че мога да ти пожелая само успех! :)
_________________
If you can imagine it, you can create it. If you can dream it, you can become it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 1:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добре са станали анимациите! Тъй като аз лично дълги години предимно прерисувах Дисни и какво ли не - не гледам с лошо око на това, а свободните картинки са хубави (с изключение на нацупеното момиченце:)). Цвтените са много приятни! Успех!
_________________
Отрежеш ли крилата на жената, тя ще полети на метла !

http://wickyhouse.com

http://wickywelcome.blogspot.com/

http://this-and-that.eu/

http://tui-onui.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 2:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

wiki... прерисувани дословно анимации на Блеър е бая трудно да станат зле. А прерисуването на Дисни май беше с друга цел ... Или както е модерно да се казва напоследък "Евала, berkovski"
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
berkovski



Регистриран на: 23 Апр 2009
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

deskov,wicky - мерси много!
NOX - не съм имал за цел да се показвам пред другите с нещата на Блеър, това са просто скици от часовете ми по класическа анимация и реших да ги покажа, моля, да бъдат игнорирани и се извинявам за което.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 3:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е това момчето с тиквата тип Дразен много ме кефи мене
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

добре дошъл!
Пусни повече свободни работи, ако имаш
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
berkovski



Регистриран на: 23 Апр 2009
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

piperkov - радвам се че ти харесва!
kekata - добре заварил, ще се опитам в най-скоро време да сътворя нещо ново, понеже в момента съм зает с един сториборд за един xbox проект, който също ще покажа след като получа разрешение ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kapitana!



Регистриран на: 11 Авг 2005
Мнения: 536
Местожителство: OC Оrange County

МнениеПуснато на: Вто Ное 17, 2009 9:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

куУуУул!!! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Вто Ное 17, 2009 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

/off-topic/

kapitana! написа:
куУуУул!!! :)


HE'S BACK!!!
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Astfgl



Регистриран на: 29 Май 2008
Мнения: 81

МнениеПуснато на: Вто Ное 17, 2009 10:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

snooper написа:
/off-topic/

kapitana! написа:
куУуУул!!! :)


HE'S BACK!!!


Keep quit - look at his muscles... Dude be breaking necks and lenses...

/offtopic
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PetyoDenev



Регистриран на: 20 Мар 2006
Мнения: 1241
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2009 9:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добре адаш:)
успех и добре дошъл
_________________
ALFA MILANO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2009 11:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

това че още нямаш права е сързано с откровено прерисуваните от една много известна книжка неща....
щерка ми е на 8 и има същите умения когато става въпрос за прерисуване.... знам че е талантлива, но все още не съм я пуснал в спец форума :)
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2009 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ъм, не целя да се заяждам, казвам каквото мисля обаче - поспрете с уелкъм-ъ, кул-ъ и евалата.. според мен, нещата не са толкова добре, берковски. дотук, се виждат само прерисувани неща. и то не винаги добре. нищо авторско, освен една приятно, но сухо оцветяване. типажа с тиквата е с разменени крака и лек олигофренски изглед. хубавото е, че няма гнусни картинки :) и, че си работлив. гъбите са мнол готини, анимациите са добре станало упражнение.. но, вместо да ги правиш с чуждите типажи - можеше да направиш свои типажи и просто да използваш схемите. би могъл да си направиш цял един собствен кадър, заедно с оцветяване и да го покажеш тук. освен това, измисли си свой типаж, който да раздвижиш в 10-12 положения, покажи един цветен декор... въобще, нещата ти засега са на нчално ниво за кандидат-студент по анимация.. още време е нужно да мине преди прием в графилския форум, щото нали уж графила е рекламно поле за професионалисти. успех!
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2009 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

я, не видях че мейса ти е отговорил, докато съм писала. дано не сметнеш, че съм писала за да те затапя окончателно.
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
berkovski



Регистриран на: 23 Апр 2009
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2009 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря за откровенните коментари....също така със следните коментари не целя да се заяждам.

maceman - сигурен съм, че дъщеря ти не може така да прерисува !!! :) не съм излезнал с претенциите - "ето вижте ме мога да прерисувам що годе добре що не ме пуснете при вас?" ;) щом трябва още работа, ще работиме...ти решаваш на кой да даваш права ( по няква сложна схема май )

сибила - не, не смятам че си искала да ме затапиш окончателно, всеки си има право на мнение, само за това с краката не съм съгласен, това че знака на конверс е от вътрешната страна на кецовете им значи ли че трябва да обуваме ляв кец на десен крак? а да и много поздрави на мъж ти :)

* бях написал, че всеки си има право на мнение, това включва и самия мене, сега да не наскочите всички срещу мене с остроумни отговори ;), виждал съм в много от представянията жлъчни коментари от страна на "професионалистите", което според мене не е правилно, ако си пуснете теми в някои по-професионални форуми едва ли някой ще ви посрещне с жлъч и ярост (много се радвам че съм българин) !
** успех на всички и лек ден.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2009 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Типична черта е да се гледа на директната критика като "жлъч и ярост", жалко за което.
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2009 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

berkovski написа:
.. само за това с краката не съм съгласен, това че знака на конверс е от вътрешната страна на кецовете им значи ли че трябва да обуваме ляв кец на десен крак? ..


нямам предвид емблемата, а самите крака - боси. разменил си ги. външната извивка на ръцете и краката на хората не е вдлъбната навътре, а е изтумбена навън. ти си я вдлъбнал :)
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
berkovski



Регистриран на: 23 Апр 2009
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2009 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

жапанкъ написа:
berkovski написа:
.. само за това с краката не съм съгласен, това че знака на конверс е от вътрешната страна на кецовете им значи ли че трябва да обуваме ляв кец на десен крак? ..


нямам предвид емблемата, а самите крака - боси. разменил си ги. външната извивка на ръцете и краката на хората не е вдлъбната навътре, а е изтумбена навън. ти си я вдлъбнал :)


е това трябваше да кажеш още в първия коментар ;) и та когато гледаш вътрешната линия на крака както е на рисунката линията е вдлъбната на вътре единственото изтумбено място е при палеца на крака а когато се гледа стъпалото от външната страна е изтумбено да :) пробвай мислено да ги размениш като гледаш рисунката и ми кажи дали ти изглеждат по-добре,щото аз си ги представям много криви :)
*а да и да ти кажа само, аз съм този който беше дал на времето на Иван книжката на Блеър, която ти била помогнала за изпитите според думите на Иван, казвам го само да знаеш :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2009 1:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а и не съм казал, че не можеш да получиш права....
просто пусни твои самостоятелни работи...
вижда се че можеш да рисуваш....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov