Graphilla.com :: Преглед на тема - 38tshirts
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

38tshirts

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Пет Дек 11, 2009 11:03 pm    Заглавие: 38tshirts Отговорете с цитат

Гледам на фонтана вестника, викам си "я да ги преслушам тия 38тениски". Отварям, гледам две тениски на бай хидросеемсеичетири. Зачудих се, метнах му един мейл да го попитам давал ли е разрешение за тая работа, човека си отговори:
Цитат:
Actually, I didn’t.
It is amazing how lazy designers can be these days...

Чак и името му написали в описанието на тениските... дебела наглост, бахти ла*нарите...
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
F2



Регистриран на: 06 Окт 2009
Мнения: 281
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2009 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдааа.... напълно си прав!
Отдавна съм казал, че не се прави така, щото рано или късно всичко лъсва, ама ей на...
Нямам много общо със самите тениски. Имам там 1-2 стари дизанйна за парлама.
Друго нямам какво да кажа.
Hydro74 са големи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
F2



Регистриран на: 06 Окт 2009
Мнения: 281
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2009 2:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам какво да кажа. Сетих се! :)

Това, че имаш съвест и незабавно си му писал на Бай Хидро е чудесно, така и трябва, и е абсолютно правилно.

Обаче:
Я да вземем да си преброим всичките софтуери, емпетройки, филми и други, складирани по компютри, дивидита, сидита и други...
Мисля, че сметката ще е яко на червено за тези с правата.
Ето, аз например, правя разни етикети и книги, за които ми трябват баркодове и ай-ес-би-ен-и, ама няма да дам 300 юро за някакъв плъгин в Илюстратора.
В пиратска страна живеем - факт. Докато всичко ти е 2-3 пъти по-скъпо от на "нормалните" хора - така ще е.
Не съм адвокат на пиратите, ама е факт. Поне си купувам дискове и филми (чат-пат). И кола си купих, не я гепих :)

И аз мислех да пиша на Симов тия дни, да пише на ХайпФорТайп, че са им хакнали бая шрифтове и следващия хак може и неговите да отнесе,
ама това сигурно всички са го видяли и "свалили" вече.

Имам един приятел, музикален продуцент, който реве за даунлоуди на групата, която продуцира и същевременно ми се хвали с дивидитата и сидитата, който си е купил от "Славейков"...
Ми... гледах го като теле и не вярвах.
Не правя аналогия с теб, не те познавам лично, не ти знам навиците, но принципно си прав.
Около мен май само пирати. Така излиза :)

Някой ден и аз ще се оплача от колегата Козак, че ми се е намазал на един шрифт, ама сега не ми се занимава.
Иначе: евала му за нещата, които прави!
Ама що и той не ми отговори незабавно на мейла от преди 3-4 месеца - така и не разбрах... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov