Graphilla.com :: Преглед на тема - Bio Home Shop
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Bio Home Shop

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zka



Регистриран на: 05 Юли 2004
Мнения: 1173
Местожителство: Берлин

МнениеПуснато на: Чет Фев 25, 2010 3:59 pm    Заглавие: Bio Home Shop Отговорете с цитат

Спретнахме за една вечер с Ивайло 2 предложения за един mini-pitch на който ни поканиха, не спечелихме клиента:) Другото предложение Иво когато се регистрира във форума.











_________________
http://www.fourplus.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Фев 25, 2010 4:05 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

На мен ми изглежда приятно.

Като отправна точка...

Ситето ми е малко претрупано.

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Чет Фев 25, 2010 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

XTRA E!!! Особено сайта! Евала .. виж логото бих го пипнал малко ... далеч ми е от листо, къща ... по скоро ми е билдинг некав
Но иначе про работа - брао!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zka



Регистриран на: 05 Юли 2004
Мнения: 1173
Местожителство: Берлин

МнениеПуснато на: Чет Фев 25, 2010 9:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря, в последствие се оказа, че сме работили в грешна посока ние, но от брифа нямаше как да го разберем:) Наистина малко набързо е скалъпена презентацията и сайта, но нямаше никакво инфо за него и си ги съчинявахме нещата, просто искаха нещо примерно нахвърляно.
Според мен можеше да се разработи в приятна посока това, ама какво да се прави:)
_________________
http://www.fourplus.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov