Graphilla.com :: Преглед на тема - Колко бихте платили за официален КУРС и сертификат Autodesk?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Колко бихте платили за официален КУРС и сертификат Autodesk?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sinmania



Регистриран на: 11 Юни 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пет Фев 26, 2010 8:54 am    Заглавие: Колко бихте платили за официален КУРС и сертификат Autodesk? Отговорете с цитат

За едномесечен курс по програма X (примерно Мауа, Max) изпит и получаване на сертификат важащ в целия свят?

Но да знаете че е сертифициран, официален обучителен център от фирмата Autodesk, и те знаят за това, демек пишеш в сърча на Аутодеск Bulgariа и излиза фирмата, в която си си изкарал курса. И този сертификат да важи в целия свят, и да са те научили да работиш.

до 100лв,
до 200лв,
до 500лв,
до 1000лв,
до 2000лв,
не бих платил

В момента преговарям с фирма, която иска да направи тази инвестиция за България, но не знае дали има потенциални клиенти.. Затова ви питам, моля не го приемайте като спам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пет Фев 26, 2010 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

българите казват че биха платили за нещо, после никой не си го купува. щото между двете има голяма разлика.
плюс това по тези курсове те учат на менютата. работата със софта не се учи на тези курсове.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sabev



Регистриран на: 17 Май 2006
Мнения: 197
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 26, 2010 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честно казано в тая криза най-много 200лв. и то ще подходя със съмнение и след 2-рия ден ще размисля и ще си уча онлайн нещата, като знам, че там няма да ми искат пари и всичко, което науча ще е безплатно в България има адски много сайтове за уроци на всякаква тематика затова несъм сигурен колко ще пробие тази идея. ( Имам случай от личен опит за хора изкарали сертификат за уеб дизайнер и идва и ме пита къде е Dreamweaver-а за да си направя дизайна). Незнам дали "самоучителя" е по-добър, но аз си карам по него и мисля, че ми върши работа, основите са важни, но е друго целия процес да ти мине през ръцете, да се изисква нещо от теб и да имаш срокове.
_________________
http://www.nikolaisabev.info
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
egx



Регистриран на: 02 Дек 2006
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Пет Фев 26, 2010 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз бих дал 2 бона, но се съмнявам курса да ги заслужава.За сега не съм попадал на курс, който да ми е бил толкова полезен, че да кажа едно "евала за курса".Всичко , малко или много, съм или знаел или можел да науча мн. лесно.Просто достъпа на информация е нещо супер лесно в днешно време.Така че този курс.........единственото хубаво е сертификата, но аз съм на мнение, че ако ти харесва нещо и се развиваш и стараеш върху него не са ти нужни нито сертификати, нито дупломи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsura



Регистриран на: 07 Яну 2010
Мнения: 222
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет Фев 26, 2010 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично не бих платил никакви пари за общообразователна подготовка.
В крайна сметка е важно портфолиото при кандидатстване за работа.
Но може би ако курса е за напреднали и инструктурите ще могат да отговарят на всичките ми въпроси и да работим по тях,
може би 200 -300 лева и то ако ми ги плати шефа.
Помислите и за интерграции примерно 3ds и zbrush, Maya и Mudbox, Autocad и 3ds max.
В момента има много курсове за 3d, но никой не ти предлага повече познания от тези в книгите
_________________
http://tsvetannikolov.blogspot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Фев 26, 2010 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То принципно никой не знае повече от книгите.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Psyho-Logic



Регистриран на: 19 Май 2004
Мнения: 277
Местожителство: Vraca

МнениеПуснато на: Пет Фев 26, 2010 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

лев недавам,щото немам:D
А и предполагам че ако кажа някаде че съм изкарал едномесечен курс за MAX и имам сертификат ще ми се смеят.Смисъл важно е дали са ти готини нещата предполагам,но е яко и да учиш,абе незнам.

до 200лв-само ако съм изкарал 400 на комар :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Съб Фев 27, 2010 1:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

старите хора казват: Да е к..р да му го набиеш, па то акъл!
Я си работете и не се ловете на тези простотии да храните чужди секретарки!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Psyho-Logic



Регистриран на: 19 Май 2004
Мнения: 277
Местожителство: Vraca

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2010 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

набиването на к..р незнам кои го е измислил но е бил умен човек
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2010 7:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BSC System



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 725
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2010 8:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сертификатите са хубаво нещо и помагат за намиране на работа, стига да тежат достатъчно. Ако с този сертификат са наясно всички агенции, които след време биха ти предложили работи и оценяват неговата стоиност 2000лв са малко...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Psyho-Logic



Регистриран на: 19 Май 2004
Мнения: 277
Местожителство: Vraca

МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2010 3:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де за един месец какво ще научиш,мене ни звучи доста тъпо.
Бих изкарал некав едномесечен курс ако сметна че може да науча нещо ново,но да ида да си търся работа някаде дето няма случаини хора и развявам сертификат за едномесечен курс ще ми се смеят ама яко.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
animeone



Регистриран на: 21 Дек 2009
Мнения: 37
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2010 3:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това, че евентуално(подчертавам евентуално) ще научиш кой бутон какво прави, далече не е гарант, че ще имаш работа. Никъде не кандидатстваш с хартийка и не мисля, че за вбъдеще ще е така. Хартийката може да ти даде предимство на следващия етап, но дотам.
_________________
http://spatarozliev.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sinmania



Регистриран на: 11 Юни 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2010 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е само проучване, и пример, за да покажа че има желание на фирмата. Ако има такова, тя ще инвестира, и след преговори с Autodesk. Ще те ще ни съобщят условията си.
_________________
www.bgmuse.tk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пет Мар 05, 2010 8:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

като ми дойде някой с едни такива хартии и без reel имам много добра идея къде да го пратя и какво да направи с тях
_________________
Judge Optimized for Repair and Observation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sinmania



Регистриран на: 11 Юни 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Съб Мар 06, 2010 6:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

за демореел, подготвяме визуални автобиографии за запознаване с творчеството. И като има сертификат офиц. от аутодеск, значи може да бачка на софта и отговаря за своите постъпки...
_________________
www.bgmuse.tk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Candelero



Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 1211
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Мар 06, 2010 7:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sinmania написа:
И като има сертификат офиц. от аутодеск, значи може да бачка на софта и отговаря за своите постъпки...


Ще гарантираш ли лично с ушите си за това ? ?
_________________
The designer can see from his drawings how the final design will look but, unfortunately, not necessarily how it will work.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Мар 06, 2010 7:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ники, тва е някав 20 годишен пич, дето за собствената си перисталтика не може да гарантира. Преживя тежък крах в "Представяне"-то и сега се прави на сериозен... още се чудя що го търпя.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Psyho-Logic



Регистриран на: 19 Май 2004
Мнения: 277
Местожителство: Vraca

МнениеПуснато на: Нед Мар 07, 2010 7:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

то едни ушенца колко вървят сега,че като гледам с това 3д нема да изкарам за хлеба
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sonya



Регистриран на: 01 Апр 2010
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Апр 01, 2010 1:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В България има европейско ниво: www.trainsoftbg.com
Признати сертификати. Отлично, задълбочено изучаване на AutoCAD в три нива, включително AutoLISP. Отделни практически занятия! Всички така казват за там и мисля да опитам... Ако се "идънят" непременно ще ви кажа....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov