Graphilla.com :: Преглед на тема - kora.bg
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

kora.bg

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2010 11:08 pm    Заглавие: kora.bg Отговорете с цитат

Хилоу хора,

не съм поствал тука ехеее ... но днес в тоз светъл ден реших да пусна последния си проект, в който го раздавам малко човека оркестър (от идеята, през дизайна* та до actionscrpit-a**) ... та ето го проекта www.kora.bg - все още съдържанието му не е баш попълнено (има още неща да се добавят в портфолиото), но както и да е ... ще се радвам да чуя мненията и особено критиките ви

благударъ за вниманието ;)


* - доколкото изобщо го има
** - доколкото моите ръждясали и застинали на ниво AS2 умения могат да се броят изобщо и доколкото изобщо ви интересува, предвид факта, че тва е дезигнерски, а не флашерски форум

_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 12:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен е малко сбит особенно в началото. За да стигна до снимките са ми нужно поне 5-6 клика, които според мен са много. Иначе като дизайн ми харесва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ax



Регистриран на: 06 Окт 2006
Мнения: 68
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 1:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

станало е добре

това с кликовете мен не ме притеснява, защото няма презереждане на нова страница и не се усеща, че кликаш малко повече

малко ме обърка като вляза с някой проект и от ляво са ти другите проекти, а от дясно снимките към проекта в който си в момента отне ми разглеждането на 5-6 проекта да разбера, че това са снимки към текущия проект, а не други проекти

това е :) иначе симпатично ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tn1



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 231

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 2:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

екстра е.
може да си включиш smoothinga на стрелкичката за предишна и следваща снимка, че като се върти се пикселизира :)
_________________
tuka vsichki pishat neshto...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 2:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

много мазно, изключително приятно за разглеждане, браво с две думи:)
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 3:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Май намерих 1 бъг, не ми свири музиката. цъкнах няколко пъти, дадох рефреш но не тръгва. Гледам го под FF Mac OS x
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 3:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

zaheto написа:
Май намерих 1 бъг, не ми свири музиката. цъкнах няколко пъти, дадох рефреш но не тръгва. Гледам го под FF Mac OS x


хм интересно под "музиката" имаш предвид първоначалната кратка мелодийка (която не се плейва нон стоп а само веднъж в самото начало), или звуковите ефекти на батоните или ботх?! ...

тва с ФФ и ОС Х ше мий малко трудну за симулация :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 3:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mucho написа:
zaheto написа:
Май намерих 1 бъг, не ми свири музиката. цъкнах няколко пъти, дадох рефреш но не тръгва. Гледам го под FF Mac OS x


хм интересно под "музиката" имаш предвид първоначалната кратка мелодийка (която не се плейва нон стоп а само веднъж в самото начало), или звуковите ефекти на батоните или ботх?! ...

тва с ФФ и ОС Х ше мий малко трудну за симулация :)


Аааааа

Първоначалната мелодийка я чувам, и бутоните ги чувам. Аз си мислех обаче че има и някаква лека мелодийка :))) Явно съм се подвел
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 3:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Намерих още един бъг. Ето на тази страница от ляво и от дясно като кликам на thumbnail-ите нищо нестава. Долу виждам че ми изписва Read kora.bg ама нищо нестава. Нище не измисля чаках го 5 мин. :))

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 3:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:) нищу не става защото нищу не трябва да става тази секция има само един проект, който пък има само една снимка и тя е показана ... както вече споменах портфолиото има още да се пълни
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 9:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотни фонове Муче, всичко е готино, само текстовете са малко трудни за четене.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
uaH



Регистриран на: 29 Юни 2004
Мнения: 121
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ми харесва. Притеснява ме само разглеждането на галерията, както каза ax - докато разбера, че това са отделни проекти отляво. В първия момент помислих, че снимките отляво и отдясно се дублират, за да е по-удобно на юзъра - кеф му отдясно, кеф му отляво. Дали няма да е по-добре тъмбнейлите, които са за проектите, да се изобразяват не като една снимка, а като няколко. Така, според мен, би ставало по-ясно, че това са цели галерии.

Друго, което ме притеснява, е непрекъснатото шаване на всичко, което се забелязва много, ако се опиташ набързо да разгледаш галерията - както аз правя (гледам колкото се може по-набързо). Проблема тук не е само "шаването", ами и това, че непрекъснато обикаляш с мишката ту вляво, ту вдясно. Става малко като цветарка - ту при едните, ту при другите.

За последното не е нужно някой да се съгласява с мен, това си е мое виждане :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2010 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересно е станало :)
Обаче покриването на навигацията в портфолиото ме затруднява при разглеждане, също начина на навигиране вътре в портфолиото ми е малко объркващ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2010 8:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

десет по за коментарите хора, бяха ми полезни ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov