Graphilla.com :: Преглед на тема - poster
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

poster

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Авг 03, 2003 1:39 am    Заглавие: poster Отговорете с цитат

tova sa nqkolko varianta za plakat 100x70cm na firma za eteri4ni masla

kakvo mislite?






_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Авг 03, 2003 2:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

purviat mi sedi nai-priatno, bih promenil obache serifnia srift da ne e bold. tozi vodeshtata fotografia s nai golemia razmer mngo stranna mi se vijda kosata na devoikata, po sushtia nachin mi sedi i gurbut i! bih probval s variantite na fotosite ot tretia poster za vodeshta fotografia na purvia, na tiah e akcentirano na udovolstvieto, spokoistvieto i nosiat opredeleni asociacii. centralnata snimka na vtoria poster sushto ne e za izhvurliane i s neia mojesh da si poigraesh.. kato cvetove zalagam otnovo na purvia protivno na zelenoto koeto e simvol na naturelen produkt i nosi spokoistvie. inache kato cialo dobre!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Много добре изглежда с изключение на това, че в средата на постера малко натрупано и сблъскано ми стоят нещата на фона на пространството и въздуха в останалата част на постера. Подкрепям напълно имплант-а за косата на мадамата - мътна е и дразни!!!

2. Изобщо не ми харесва, особенно този Clow на логото!!!

3. Това е най-добро според мене като комозиция. Аз лично бих опитал снимката на мадамата долу в дясно да я сложа на Luminosity, a ne na Multiply както най-вероятно е в момента! Същото важи и за листото. Препоръчвам пак Luminosity или Screen - сега ми се струва, че е Overlay или поне така изглежда и много ми свети. А за Background Color-a бих използвал малко по-светлата гама (светло бежово), така малко ми седи мрачно.

П.С. ааа, и Clow-a на надписа "Product & trade of essential oils" не ми допада. Или го намали най-малко наполовина или го увеличи като рзсейване. Много е силен в този си вид.
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 1:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Амиии, в този му вид, плакатът може да мине и като реклама на услуги за масаж...с изключение на №2 де....

От тези постери, в този му вид, не бих се заинересувала от маслата...но виж, една макро oil капка и малко част от тялото - сигурно ще ми се стори добър естетичен повод и т.н...)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov