Graphilla.com :: Преглед на тема - УНУФРИ - ТРЕЙЛЪР3
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

УНУФРИ - ТРЕЙЛЪР3
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Вто Апр 27, 2010 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:)))
Което иде да рече, че бидейки БЪЛГАРСКА, анимацията право на развитие няма ?
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bigworm



Регистриран на: 03 Май 2004
Мнения: 549
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 27, 2010 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

жапанкъ написа:


а какво мислите за тримата глупаци на доньо донев?


за времето си сигурно са били уникални, но сега като ги гледам са ми малко out of date... и аз съм имал контакт с Доньо Донев и е голям пичага или по-скоро беше (поне на пръв поглед) , но със сигурност не ми е любим аниматор.Въпреки всичко произведенията му са на светлинни години от тая плоска гадост и е обиден самия факт че ги слагаш едва ли не в едно и също изречение.
Аз разбирам че си пристрастна щото сте учили заедно и т.н., но ми е много чудно все пак при положение че рисуваш добре и очевидно знаеш за какво става въпрос ,как можеш да кажеш толкова силни положителни думи за това "нещо".
Бъдете обективни бе хора...тва е бруталния шит.Режисурата е мега скучна,character-ите са под сяква критика,цветовете са по-сурови февруарско грозде , а хумора е на 6 годишен идиот.
Просто не мога да си го обясня.
_________________
taman se setih kvo da kaja i kazah drugo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kiss



Регистриран на: 14 Юни 2005
Мнения: 84

МнениеПуснато на: Вто Апр 27, 2010 2:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bigworm + 1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bocho



Регистриран на: 22 Юли 2005
Мнения: 455
Местожителство: Out of space

МнениеПуснато на: Вто Апр 27, 2010 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да така е всеки си има мнение права си ma4u4a. Аз се кефя, защото е хумуристично и дебилно :)
жапанкъ - във каква връзка го казваш това за Доньо Донев?
_________________
http://bochoart.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Нед Май 02, 2010 11:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@Бочо, якото е да се иронизираш сам себе си. Такава ни е реалността в момента в БГ - просташка и нахална. Иначе секи, който дръзне да твори нещо трябва да се подкрепя, щото накрая ще останат само тия, дето хвърлят салфетки в чалга баровете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bocho



Регистриран на: 22 Юли 2005
Мнения: 455
Местожителство: Out of space

МнениеПуснато на: Пон Май 03, 2010 12:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

@piperkov - така е ! WORD!
_________________
http://bochoart.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Пон Май 03, 2010 2:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

значи, една анимация, ако не те грабне от първия път - я отпиши. няма шанс да ти хареса после. освен, в много редки случаи..

вас не ви е грабнало, мен ме разсмя. няколко +(плюс), няколко -(минус) за филма. чудо голямо.

а това, е различно от това, да седна да коментирам кое къде технически е можело да се реализира по-добре. то се вижда, знае се и не е необходимо да се отварят ничии очи с тези детайли. нито ще спрат сериала за да го почнат наново, нито друго.

колкото хора, толкова мнения.
да не говорим, че когато изказваш мнение за филм - има значение как си се наспал, какво си ял, на къф кеф си бил, докато си гледал, колко си бил стар, колко си бил умен, дали не си мислел за друго, дали не си бързал да влезеш в кенефа...

семпло е, ведро е, без големи амбиции. разсмя ме с подчертаната си непретенциозност - в стила на неделчо, който всяка неделя има имен ден и празнува това; неделчо, който продава рисунките на мъжа ми за 20 лева на пазара в несебър, през лятото като свои :):):)

правя му евала за желанието да прави неща. за хъса, с който ги прави, за постоянството, с което ги реализира.
и евала за това, че докато аз се старая да изцъкам всеки детайл да е прекрасен, съвършен и просто чудесен в една анимация от 10 минути, в продължение на 10 години - той за 6 месеца сформира екип, намира кинти, събира войс екип с оригинални български диалекти и прави цял сериал + още 4-5 отделни филма, така между другото. накрая, аз имам един все още недовършен филм, който реших да започна отначало, защото вече ми е грозен, а неделчо има десетина готови такива - вече отдавна зад гърба му. то бива съвършенство бива, ама живота е кратък и на финала баба сибила ще крета с бастуна да сформира екип да направи третият филм в живота си, а дядо неделчо ще е направил 50-100филма и ще е популярен поне колкото доньо донев. това не е всичко разбира се, но хич не е зле, нали?

да не говорим, че още в първи курс - преди десет години - се хванах на бас с неделчо, че първа ще взема оскар :):):)
та, баса си важи още.. но неделчо е по-близо, което ме нерви ъфкорс :):):) но пък, остава надеждата, че някакси и тая година няма да ме изпревари.

а `тримата глупаци`, колкото и да не ме кефи или обратното - е факт, че обикаля света откакто е създаден, и наскоро българи, които от 30 години са в америка ме помолиха да им пратя диск с всичките епизоди на глупаците. хем не е красива анимация, не е изпипана, не е велика.. ама си е велика по свой начин явно и коя съм аз да коментирам дали, защо, с какво или колко е зле. няма да стана по-умна, по велика или важна.

та, в заключение - седите тука и разтягате едни лукуми - кой от кой по умен и ентелегентен, по-разбирач и по-голям надувко от другите, а на света не му пука от това. света ще види детското, ще се поусмихне, посмее или ще изключи телевизора и земята ще продължи да се върти.

тоест, дали биги, чучка, лъвхейт, бочо или друг - този тийзър го кара да драйфа, или мене кара да се смея - е капка в морето, и когато умирам едва ли ще мисля за това.

ай, със здраве.
дерзай неделчо:)
и мерси за усмивките, които ми даваш с кадрите си - клиширани или не, прекрасни или не, глупави или не.

п.с. имайте предвид, че през целият период, в който с неделчо учехме заедно, никога не сме били приятели или дори добри познати - напротив. не съм пристрастна, а доста обективна. в интерес на истината, сега като го видя неделчо и мнол ме кефи, но винаги преди това ме е дразнел и ми е идело да му цапна един по червеният космат врат. другите 3-ма в класа ни, всекидневно търпяха дребнавите ни заяждания. уел, гуд таймс. липсва ми вече това време, остарях.
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Пон Май 03, 2010 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

магахахах ее Дечо супер е!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Пон Май 03, 2010 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а така Сиб!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Evil_flower



Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 132

МнениеПуснато на: Пон Май 03, 2010 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kliment написа:
а така Сиб!

_________________
http://milvani.blogspot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Weatherwax



Регистриран на: 30 Май 2008
Мнения: 247
Местожителство: София(за момента;)

МнениеПуснато на: Пон Май 03, 2010 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Evil_flower написа:
Kliment написа:
а така Сиб!


А така! :)))
_________________
Свръхчовека е създаден в Казанлък....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov