Graphilla.com :: Преглед на тема - Стартира CGart.bg социална мрежа за компютърна графика
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Стартира CGart.bg социална мрежа за компютърна графика

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Новини, интервюта и уроци
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 14, 2010 4:53 pm    Заглавие: Стартира CGart.bg социална мрежа за компютърна графика Отговорете с цитат



На 11 май стартира CGART.bg
Социална мрежа за компютърна графика и изкуства


CGArt.bg е уеб проект, посветен на хората, въвлечени и работещи в сферата на компютърната графика и визуални изкуства. Проектът цели да подпомогне социалните и професионалните връзки между начинаещи, студенти, професионалисти и работодатели. Сайтът е ориентиран към широк кръг хора – дизайнери, илюстратори, аниматори, архитекти, ТВ и кино специалисти, създатели на компютърни игри и всички изкушени от компютъра като инструмент на творческата си искра.

Цялото съдържание освен форума ще бъде на български и английски език. Платформата, на която е разработен сайтът, ще позволи добавянето и на други езици в бъдеще, при развитието на проекта.

============================

Това е част от прес съобщението ни, с което обявяваме проекта по който екип от 8 души работи в продължение на 14 месеца. Пълното можете да прочетете от линка най-долу.

Резултата е налице. Предстои ни още много работа, особено по популяризирането му извън България, защото това е мястото, където искаме да представяме работата на толкова много брилянтни български артисти, много от които пишат и в Графила.

Целта на форума ни е да основно да събира материали за сайта, не да измества цялата дискусия от вече установени лидери в отделните области. Вярваме, че има стотици артисти, истории и проекти, които си заслужава да бъдат представяни пред възможно най-широка аудитория.

Благодарим на всички, които ни подкрепят!

Следете ни в социалните мрежи:
http://twitter.com/cgartbg
http://www.facebook.com/cgartbg
------------------------------------------------------------------------------------------
Адрес на съобщението:
http://www.cgart.bg/texts/press_releases/press_release_cgart_2010_05_13.pdf
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Пет Май 14, 2010 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво!
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 14, 2010 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито!

Имате лек бъг с Кепча картинката, зарежда само една и съща, а като искам да я смени не сменя картинката, но иска нови букви в поленцето :) Погледнете го...
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 15, 2010 7:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Поздравления за чудесния проект!!! И успех!
_________________
Отрежеш ли крилата на жената, тя ще полети на метла !

http://wickyhouse.com

http://wickywelcome.blogspot.com/

http://this-and-that.eu/

http://tui-onui.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Съб Май 15, 2010 8:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

супер инициатива, регистрирах се
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Съб Май 15, 2010 11:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да! Браво :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Dash



Регистриран на: 29 Окт 2006
Мнения: 895

МнениеПуснато на: Съб Май 15, 2010 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотно! Даже и специален раздел за анимация има във форума. =D

Само не можах да разбера, това с "Общите условия за ползването" бъг ли е или тази част от сайта още не е готова =?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chocho



Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 869
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Май 16, 2010 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бравос! Там сме!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 28, 2010 2:37 pm    Заглавие: Благодарим на всички за пожеланията :) Отговорете с цитат

Благодарим на всички за пожеланията :)

С общите условия мисля, че си работи нормално, не знам какво странно виждаш Dash. Моля те сподели конкретно какво те притеснява :)
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 28, 2010 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееее супер, регистрирах се. Сайта е направен със стилистика близка на f-i design (не казвам че сте гледали от там просто се сетих за тях) любимите ми :)))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 28, 2010 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

п.с. рагледах ви сайта (www.despark.com) - ФЕН СЪМ ВИ :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dash



Регистриран на: 29 Окт 2006
Мнения: 895

МнениеПуснато на: Нед Юни 13, 2010 9:10 am    Заглавие: Re: Благодарим на всички за пожеланията :) Отговорете с цитат

Nixon написа:
С общите условия мисля, че си работи нормално, не знам какво странно виждаш Dash. Моля те сподели конкретно какво те притеснява :)

(Във формата за регистрация) "Съгласен съм с Общите условия за ползване на услугите на CGART.bg"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 13, 2010 2:08 pm    Заглавие: Re: Благодарим на всички за пожеланията :) Отговорете с цитат

Dash написа:
Nixon написа:
С общите условия мисля, че си работи нормално, не знам какво странно виждаш Dash. Моля те сподели конкретно какво те притеснява :)

(Във формата за регистрация) "Съгласен съм с Общите условия за ползване на услугите на CGART.bg"


http://www.cgart.bg/help/index/general_info?lang=bg#help_2

Условията за ползване ги има на тази страница. Мислех, че и регистрационната форма препраща към нея, но не е така. Вече ги въведох и ще направя линкове и трябва да въведа текста за защита на данните.

Благодаря за сигнала.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Deskov



Регистриран на: 26 Юни 2006
Мнения: 423

МнениеПуснато на: Нед Юни 13, 2010 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пзодравление, регестрирах се. При мен поне има едно проблемче ,та да докладвам. Когато се въвежда cv-то ,рождената дата не я запазва след натискане на 'потвърди промяната' :) Ама това е бял кахър :] Успех с проекта.
_________________
If you can imagine it, you can create it. If you can dream it, you can become it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 13, 2010 8:48 pm    Заглавие: ммм Отговорете с цитат

Deskov написа:
Пзодравление, регестрирах се. При мен поне има едно проблемче ,та да докладвам. Когато се въвежда cv-то ,рождената дата не я запазва след натискане на 'потвърди промяната' :) Ама това е бял кахър :] Успех с проекта.


Благодаря за пожеланията :)

не успях да намеря такъв проблем, ползвам Firefox. Имаме известни проблеми с IE и Opera, но не мисля че това може да е от тях....
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Новини, интервюта и уроци Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov