Graphilla.com :: Преглед на тема - Vrabchev Studio STOLE SCENES
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Vrabchev Studio STOLE SCENES
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethowen, спри се малко. Дръвчетата са от сцената с трейлъра за Панайот. Затова съм я взел. Като си толкова мнителен ела да видиш сцената да си я разгледаш цялата и да ми кажеш кое друго е от Genig студио. Пак продължаваш да плюеш навсякъде. Да не започвам и аз да ти задавам въпроси, защото знаеш че ще са неудобни за теб. Проблема е че трябва да падна на твоето ниво, а тогава ще стане грозно. Един Бети във форума е достатъчен.
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 11:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не мога да оценя за какво точно става дума, но три въпроса ми напират в главата кат гледам такива сапунени сериали:

1. Не е ли работа на управителите на дадени фирми да обсъждат даденият конфликт на места и по начини установени от тях? Не мога да разбера защо служител в дадена фирма поема на гърба си доброволно ролята на борец за права и свободи и адвокат на почерненото име? Честно казано, това си е готово и спечелено съдебно дело за злепоставяне, независимо дали има отнета интелектуална собственост или не. Некои хора оперират само на гръбначен мозък, без никаква връзка с главния.

2. Направило ми е впечатление през последните няколко години как определени хора скачат между студия, и докато са в дадено студио, то е най-великото, щом се преместят почва едно тотално и повсеместно плюене. Е аджеба, нямаш ли грам инстинкт за самосъхранение и мисъл за 5 минути напред? Аз като работодател се бих замислил много сериозно дали бих наел такъв човек, независимо колко добра работа върши.

3. Кога хората занимаващи се с бизнес в България ще се научат, че приятелските взаимоотношения са нещо прекрасно -- и за да си останат такива, не трябва да се намесват в бизнеса... Работата си е работа, и за да бъде честна и почтена, трябва да се дефинира с договори, формални и открити отношения, формализиране на дори дребни взаимопомощи с документи и документация, и прочие. Такива срамни сцени като сегашната просто няма как да се случат. Има си закони, правила за прилагане на тези закони -- понякога не особено добри, но специално тези, покриващи договорните взаимоотношения са доста добре синхрониирани със законодателството на Европейския Съюз. С шуробаджанащината рано или късно се стига да мексиканска сапунка -- която дава възможност на хора, които само чакат повод да вдигат пушилка.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 12:03 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Чудесно казано, Дроне!

Дано повече хора го прочетат!

:-)

За процента на осмисляне, се... надявам!

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

true!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Candelero



Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 1211
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 12:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебаси тъпотиите ! :))))))
_________________
The designer can see from his drawings how the final design will look but, unfortunately, not necessarily how it will work.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

WOW! Бая бая точно мнение.

Аз само ще напиша. Целта ми не е хвърляне на обиди, е така за спорта. Това което лично мен ме дразни е, че при такива случай, когато нещата се решават на ниво лични разговори, законови средства и т.н. (нещо което се надявам да стане), публичния имиж на човека си остава напълно непокътнат. Никои не разбира какво всъщност става под повърноста и човека продължават да го мислят за свят.

Определено съм ставал свидетел на много такива ситуации и винаги съм си мислил - Е аджеба, защо хората си мълчат? Защо ги е срам, открито да си кажат мнението? А не после, лично да се споделят на 5 човека неща... които да са като някакви нереални малви, от типа - "А... аз съм чувал не много добри неща за тоз човек, ама не знам дали е така със сигурност"

И така. Това си е мое лично мнение, формирано и имащо значение само за мен. Ясно ми е, че аз ще съм виновен за това, че съм показал как някои друг е сбъркал. Негативите са ясни - в понеделник ще ме уволнят. И какво? Няма да взимам 2к на месец, ще намеря някъде където ще взимам 1к. Ще съм по-малко щаслив ли? Мне. Но поне няма да съм от тези дето коментират, но сктито и лично :)

Drone, найстина обаче, менинието ти е най-точното в случая. Човек го чете и си казва - Е супер добре го е казал.

пс. Жоро, задавай въпроси, това е тема за теб, а аз съм на лице :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Още не съм ти паднал на нивото за да обръщам внимание на твоите падения, които мен не ме касаят лично.
Нищо не казваш по въпроса за скока от онази първата показана от теб картинка до тази, защо избра да покажеш старата, а не последната, нищо не казваш за твоята убеденост относно моята кражба на цяла сцена, единственото което е вярно в думите ти е за дръвчетата, които ти обясних от къде са, но ти продължаваш да флудиш във facebook, youtube, vimeo и незнам още къде че съм откраднал сцена. Показах ти моята сцена от която съм изходил, показах ти снимката за референция която трябваше да догоня, но някак си всичко това ти мина покрай очите, защото иначе как ще си начешеш крастата.
Трябва ли всяко студио което работи да бъде хулено от теб, та да ти се разчисти фронта. Достатъчно кадърен си, за да се нуждаеш от подобно нещо в кариерата си. Показал си грешката, не възразявам за това, просто се ограничи до там до където е истината, останалата злоба не я разбирам.
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Жоро... нещо да ме злепоставиш ли се опитваш? :) Айде давай, ама не говори с недомлъвки, ами директно. Щото иначе създаваш лошо впечатление.

ПЛС, отговори конкретно на следните въпроси:

1. Ако не беше направил тая изцепка, мислиш ли, че щяше да я има тази тема сега?
2. Ако не беше видяно, щеше ли да кажеш, че си използвал нещо...?
3. Утре ще дойдеш ли да се разберем лично?
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 1:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно не четеш.
За идването ми с който трябва ще се разбера
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре. Решил си да минеш на друго ниво на разговори. Което е добре.

Само молбата ми е, да отговориш на въпросите дето ти зададох, тук и в другата тема. И приключваме.
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора, защо не се разберете на 4-ри очи? Грозно е, баси...
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
HEA



Регистриран на: 20 Окт 2005
Мнения: 1244

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Пичове, има хиляди други начини да си разчиствате сметките и да си оправяте взаимоотношенията. Подобни сиири не правят чест никому... па и не са интересни.
----------------

Не разбирам от работата Ви, ама ако темата на спора са некакви фонови тополи, 20 х 20 пиксела... никой няма да повярва, че те наистина са причината...


+1 :/
_________________
Keep It Simple
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бетовен май търси отговора:
Аз съм велик тотален и ненадминар артист, по-добър от мене нема, аз работя само за яку студия, всичко друго е шит а Врабчев е дупе и краде плачещи върби и тополи от титаните на 3Дто в България и Врабчев няма право на развитие :)

ама е грозно и тъпо некак си да се правиш на велик така :)
ако бях на Врабчев на мястото, щях да ти кажа каквото искаш чуеш за да ти погали арстистичното достойнство и да се издигаш колкото искаш в очите на слепите :)

и помисли на това което е написал Дроне-то, нема значение колко си добър :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ХАхаха... еееее хехе... голяма пювалница стана по мой адрес. Що? Ахаааа.. ясно. ОК.

Жоро, извидявяй, че те хванах да крадеш. Виновен съм.

Зинг, теб нито те познавам, нито знам кой си. Какво ти навредих на теб... и твойто студио ли съм наплюл? Ох... ще ти кажа една тайна, ама не казвай на никои - Всеки ден плюя всички на света, подред, никои не пропускам. Дори и мухите с стаята. Толкова много плюя, че не ми остава време за работа. Най са тежки понеделниците, щото тогава излиза плювнята дето се е насабирала цяла събота и неделя. Толкова много става, че чак себе си оплювам. Получвам хиперхидратация и дехидратация едновременно.

Така... ако прилючихме с офтопика... нека се върнем в темата. А тя е за деянието от страна на Врабчев. Не за мен, така че плс...
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мда. Понеже бях сигурен, че няма как да няма подобни теми тук, цъкнах на втора страница, в същия раздел. И без да търся, гледам подобна тема, в която някой се жалва как друг му прегепил нещата и ги подписал като свой. Е? Защо там не се редите да плюете автора? Явно е заради автора. И все пак. Плс, дайте да се придържаме към темата.
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мда. Още един път, сори.

Да отговоря на въпроса на Жоро, защо съм избрал картинка от Топалов а не от Енерджи център. Ами защото Енержи център ми е по-грозен от Топалов. Реших да избера уж по-доброто... ОК? :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че от тоя форум няма да станат много нинджи. Не за друго ами, защото ИСТИНСКИЯ НИНДЖА трябва да може да прикрива чувствата и мислите си пък тука всички са много ЕМОЦИОНАЛНИ...
Баси, момчета не правете женски работи!
Има съд, тупаници, каси бира и сигурно още куп други начини на разплата. Подобни нападки, тип другарски съд не са модерни вече, пък и повече подхождат на разни шивашки предприятия (по обясними причини :) ) отколкото на хора, занимаващи се тъй с работа като визуалните изкуства ... :)
_________________
www.skachkov.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NEN



Регистриран на: 04 Окт 2008
Мнения: 803

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 7:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

серяла Бети пак е на мода
_________________
:( http://neni-nen-nen.blogspot.com

http://www.behance.net/NENNN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2010 9:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Температурата към 9:14 PM е нормална... Ромът ми туко що е абсорбирал последното ледче, но все още е пивък! Ва'щи дрязги са ми през дулото..... Иееееееееееее... ;)))

п.с. Надявам се да усетите морското настроение... :))) Иееееееееееее...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
HEA



Регистриран на: 20 Окт 2005
Мнения: 1244

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 1:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

velinov написа:
Температурата към 9:14 PM е нормална... Ромът ми туко що е абсорбирал последното ледче, но все още е пивък! Ва'щи дрязги са ми през дулото..... Иееееееееееее... ;)))

п.с. Надявам се да усетите морското настроение... :))) Иееееееееееее...


ахахахахах ... точно така XD
_________________
Keep It Simple
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov