Graphilla.com :: Преглед на тема - Vrabchev Studio STOLE SCENES
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Vrabchev Studio STOLE SCENES
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 7:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не познавам никого от замесените, но гледайки отстрани, най-малкото ми изглежда странно как се скача срещу потребителя Bethoven за това, че е забелязал как някой е сгафил.
Значи, ако краднат от някого, когото всички нехаресват по някакъв начин е ОК, а в същото време, ако някой, който ни е симпатичен крадне, ще си затворим очите?
После пък се измерва големината на кражбата - ааа, ми той откраднал само чистачките, бе старши, не цялата кола, значи всичко е ОК.

Ебаси логиката.

Другата линия на нападение тук също е някакси морално слаба - било грозно, видиш ли, да се вадят кирливи ризи. Аааа, верно ли, вее? Щото потребителя vrabchev ни е симпатичен, а Bethoven не, така ли?
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 9:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

разбира се че е така....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 11:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сумо, проблемът не е във ваденето на кирливи ризи.
Разбирам, да има някаква тотална кражба, където откраднатото ти вади очите, а то три пикливи дръвчета 20х20 пиксела.
Това надали ще се забележи, ако загледаш само основата на проекта - тоест сградата. Тук има търсени съвпадения, само и само да намериш за какво да се заядеш.
А това вече е грозно.
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TchudO



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 1175

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 11:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Валбо ми той човека се опита да го обясни, че тези дръвчета идват от самия проект /цялата сцена/ и това би трябвало да е кражбата.
_________________
Кой е най-високо летящия бозайник?

КАТЕРИЧКАТА НА СТЮАРДЕСАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:) Аз не знам какво да кажа. Ще гледам да дам пример, разбираем и за господата дизайнери, защото явно за тях всичко се опира до 20 пиксела.

Значи, ако примерно Implant изтреля тема, в която показва как някой му е изкопирал дизайна... ама не е на 100% същото, но той вижда елементи който си ги познава. Контактувал е с този човек, човека е има достъп до неговите файлове и знае, че този човек няма особено яки дизайнерски, и хоп - човека пуска бруталния дизайн, елементи от който Implanta си ги познава. Е какво значи това? Не значи ли, че човека просто е копирал файлове, които после използва в свой проект? Тогава става ли въпрос за 20 пиксела? Или става въпрос за доооста повече, защото в тези файлове освен въпросните елементи, има и начини на работа, настройки и т.н.

Е сега разбрахте ли ме? Или пак ще ми кажете в прав текст, като Нен, да си пъхна един железен кол отзаде и да мирясам?

Ще дам и друг пример.

Отивам аз в... TopForm примерно. Бачкам аз там 3 дни. В края на 3-тия ден, гървам едно USB и копирам 30 сцени с най-различни неща в тях. Прибирам се в нас, и при първия проект, директно пренасям части дето ми вършат работа от техните сцени в моята. Нареждам ги малко така, че хем да се виждат, хем и да не се. Обаче, хората които са си ги правили, няма как да не си ги познаят. Обаче, обектите които са ЯСНО разпознаваеми се виждат в малка част от картинката - 20 пиксела. На пичовете от TopForm обаче им става ясно, че за да ги имам тези неща в картинките си, трябва да съм взел N-наброй сцени и щом едно нещо присъства, е ясно че е напълно възможно, страшно много неща да присъстват, но по-невидимо. Е... тогава става ли дума за 20 пиксела?

Друг пример.

Правя снимка на плажа. Посре решавам, че тая снимка много ме кефи и може да я пусна в някои конкурс. Обаче си казвам, че на тази снимка много ще и отива да има и конче. Отварям форума, save as на една от снимките с Конете във фотораздела. Слагам кончето в моята снимка. Обаче решавам че, за да не се вижда толкова явно ще сложа камък пред кончето. Пускам снимката в конкурса. Не го печеля, но пък ми купуват снимката. И в този случай ли ства дума за 20 пиксела?

Тези примери са не да се заяждам, а да покажа, че не става дума за 20 пиксела, а какво седи зад тези 20 пиксела.

Защо полицаите в US преследват-хващат хора и за открадната дъвка? Не е ли защото днеска може да е дъвка, а утре кола?

За голямата наглост сочи и това, че Врабчев дори не се е загледал дали има елементи които могат да бъдат познати, и съответно на шопа да ги замаже.

Но следващия път, когато пуска картинки, дали няма да ги огледа добре, дали някое от нещата пак няма да бъдат така познати? Или ще знае, че все пак има някой дето ще ги гледа и ако забележи каквото и сега, ще пусне пак същия спам?

Та така. 20 пиксела виждате вие, и си викате голям праз. Не ви пука за какво става дума под тези 20 пиксела, предполвам защото не са ваши.
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега се подсещам и за друго. Врабчев казва, че е взел сцената на Панайот. Тъй като по-това време Панайот се води вече продукция на Genig, Врабчев автоматично няма право да взима сцени от това което е направено.

И не виждам какво е сложното в случая. Има съвпадения в картинката, автора признава, че е взел сцена... е.. какво е нужно повече? :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 1:11 pm    Заглавие: ! Отговорете с цитат

Bethoven написа:
... какво е нужно повече?


По сериозна вяра в медицината!

За акъла, видно, е късно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NEN



Регистриран на: 04 Окт 2008
Мнения: 803

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ahahhahahha
_________________
:( http://neni-nen-nen.blogspot.com

http://www.behance.net/NENNN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сцената е при вас. Гледайте, сравнявайте и пишете. С Ангел ще се видим при първа възможност. Чакам да напишеш какво от вашите настройки е използвано. Ако има съмняния за нещо копирано от вас, заповядайте при мен, да отворим стари сцени да видим дали не съм работил и преди по същият начин.

Относно проекта Панайот, давай да не задълбаваме в други теми. Проекта си е мой, щеше да се прави в Гениг, но след завръщането ти от Англия, проекта беше замръзен по твое настояване, помниш ли? И "Гергана" беше твой проект който се прави в Треалити, но се рендва в Гениг, а сега е в портфолиото. Да не говорим за другите проекти присъстващи на твоят сайт, правени тук и там. Сигурен ли си че нямаш сцените на тези проекти?????
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gelan



Регистриран на: 13 Дек 2005
Мнения: 24

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

... такааааа. За сцената ще говорим по късно.

Само искам да припомня 2-3 неща, които явно се подминават:

-в началото каза че нищо не си взимал/ оказа се ЛЪЖА

-след това каза, че си взел "сцени които съм взел бяха на Панайот и
Мотора, като за да бъде целият файл на трейлъра, намерих прокситата" / ХАХАХА

- и като е твой проект що тогава не си пуснеш това, което ТИ си правил, ами ползваш "скапани" 20 px дървета, и "насрани" render settings

- и след като е твой проекта смятам да ти пратя фактура с изработеното от студиото.

Поздрави, и земете се спрете (ти и Бетовен) с online еякулациите щот е смешно.
_________________
http://genig.eu/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Никога, ама никога не съм омаловажавал вашите рендер сетинги и това за 20 px. дървета не съм го казвал аз. Нямаше да пиша никъде, ако bethoven не беше толкова настоятелен да се изясняваме онлайн. Той продъни цялата мрежа, с издадена присъда, преди да е прегледал фактите, а ти ме обвиняваш че аз пиша. Трябва да не отговарям на въпросите ли?
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Candelero



Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 1211
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?v=KRPUj8YK-Js&feature=related

oops, май обърках темите !
_________________
The designer can see from his drawings how the final design will look but, unfortunately, not necessarily how it will work.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 5:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gelan



Регистриран на: 13 Дек 2005
Мнения: 24

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не да не отговаряш а да не изместваш разговора. Фактите дотук са:

- взимаш неща които не ти принадлежат - КРАЖБА
- пишеш и се омотаваш в ЛЪЖИ
... нещо невярно да съм казал?

И нещо много важно да отбележа... ти все още твърдиш че си жертва едва ли не :)))))

Не се възползвай от лошата бетовенова слава :)) и това че имаш доста приятели тук. Пък и чакам да се обадиш вместо да пишеш, нали ?
_________________
http://genig.eu/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

щом се познавате що най-добре не земете да се видите и да си поговорите като възрастни хора?

цялото това нещо тука е баси жалкия театър...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Щото нема да има ефтена PR кампания :)
а по-старите хора като еРГе си спомнят подобните PR кампании на БСП и Оргахим до какво водят :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gelan



Регистриран на: 13 Дек 2005
Мнения: 24

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки си има право на мнение. Ще се видим вечерта и така...

А съм абсолютно съгласен че е доста жалко тези неща да се изясняват публично...... За съжаление явно някои хора предпочитат да действат на принципа " ако мине номера".
_________________
http://genig.eu/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NEN



Регистриран на: 04 Окт 2008
Мнения: 803

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 5:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

като сте толкова съгласни , че не трябва публично всички за кво не оставихте Бети да си реве на спокойствие - никой не ви е карал да поствате коментари се едно нямате телефони и скайпове и кво ли не още
_________________
:( http://neni-nen-nen.blogspot.com

http://www.behance.net/NENNN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Подпикайте го тоя храст бе, белким падне и да не се види повече.
_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Candelero



Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 1211
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hristov2256 написа:
Подпикайте го тоя храст бе, белким падне и да не се види повече.


ти купи ли си самобръсначка... че нещо чувам почнала да расте ?
_________________
The designer can see from his drawings how the final design will look but, unfortunately, not necessarily how it will work.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov