Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstavqne za fotografiq
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstavqne za fotografiq

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2003 12:22 pm    Заглавие: Predstavqne za fotografiq Отговорете с цитат

Zdravejte :) puskam nqkolko snimki za komentari, ne durja tolkova da mi dadete prava za fotografiq ami poveche da kajaete kakvo mislite za tezi moi purvi opiti vuv fotografiqta s cifrov aparat Sony 2 megapixela







Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2003 12:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

предпоследната е приятна
хубаво е когато има дълбочина в снимката
освена ако не търсиш едноплановост нарочно - но тогава е изключение
не знам какво е това ненафокус на първата, мисля че е излишно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2003 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mim написа:
предпоследната е приятна
хубаво е когато има дълбочина в снимката
освена ако не търсиш едноплановост нарочно - но тогава е изключение
не знам какво е това ненафокус на първата, мисля че е излишно



za purvata kartinka iskah da postigna tochno tozi efekt na razfokusiraniq klon. Mislq che po tozi nachin dobavqm dvijenie v snimkata kato ednovremeno s tova stopiram na preden plan gledkata.

vtorata : iskah da izglejda taka che priqtela mi koito e na snimkata e sam na golqma polqna. Fakticheski tq beshe dosta malka :) moje bi si lichi sqnkata na durvoto v dqsno. -> Mim tova li imash predvid kato kazvash ednoplanovost ? zashtoto tochno tova celqh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2003 1:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

patriot-e brat...
prai gi 640x480 bre... taka se wizdat naj dobre... sia na moa monitor kat trea scrollvam i ne moa gi wida kat cqlo...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2003 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат









eto gi pak
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2003 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mdaa...
3 i 4 mi dopadat...
na 4 - malko rakursa kuca - demek trealo e da zastanesh taka, che da lichi nekakwa wisochina w twa darwo... malko klishe de... ama puk mene mi areswat tia klicheta...

na purwata twa "nefokusiranoto"... mda - polzwa se toz pohwat da se pokaje dalbochina - ama opredeleno ne si se sprawil - sia sedi kat defekt a ne kat efekt. probwaj s kadriraneto - obiknoweno tia neshta se slagat po uglite, otrqzani na jiwo - da ne prechat na kadura...

za twoa priqtel na polqnkata - ami poskoro sedi kato snimka za spomen ot izleta, a ne kat "hudojestwena fotografia" (kolkoto i prazno ot sadarjanie da e twa opredelenie) - trqwalo e da izberesh razlichna tema - sia che polqnkata e malka - pa na snimkata izglezda golqma si znaesh samo ti - i samo na tebe ti e interesno :))

ta
taka - derzaj - she stane :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2003 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

oshte opiti :)
purvata snimka e opit da napravq neshto kato portret na liubimata :) i mislq che se poluchi dobre.





Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2003 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

няколко препоръки:
1. абстрахирай се от това че е любимата ти, за нас това е непозната жена, ти трябва да ни покажеш хубавото в нея, не ни оставяй да гадаем
2. Мисли за композицията както когато правиш някакъв дизайн - не е достатъчно само обекта да ти е в кадър
3. когато снимаш лица и хора изобщо може да се наложи да направиш 10 - 20 и повече кадъра докато хванеш правилната емоция, изражение, състояние
4. Избирай си бекграунда, когато той ти пречи има един лесен начин - по-малка дълбочина на фокуса, тогава фонът ти става размазан и престава да пречи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Авг 14, 2003 12:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:) 10x mim
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov