Graphilla.com :: Преглед на тема - LOGOS... kakto obeshtah
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

LOGOS... kakto obeshtah

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 2:21 pm    Заглавие: LOGOS... kakto obeshtah Отговорете с цитат

Znachiii tva sa chast ot neshtata koito shto gode haresvam i v momenta sa mi na hard-a. Sledvashtata seria shte e kato sabera sili da prerovia neide kam 80 disc-a arhivi.
Praveni sa v perioda 98-02

01.
USA veriga magazini ot tipa "Napravi si sam".

02.
Sofiiska stroitelna firma, praviha mi remonta na apartamenta, BG i EN version.

03.
Malka soft commpany na edin friend, pishe test soft za niakvi finlandci.

04.
Pub v rodnia grad, eiii tam kolko piene sam izpil, ne e istina:)

05.
Niakvi arabi deto probvat da prodavat kilimi ot po 10 000$ i nagore v Sofia.

06.
Sofiisko zvukozapisno i montajno studio, do kolkoto znam oshte go uborudvat.

07.
Veriga magazini za cigars, luli i podobni v Sofia.

08.
Niakakavi vodoprovedchici... ne razbrah mnogo.

09.
Bar & Restourant v Santa Barbara, USA

10.
Restourant v SZ, mnouu dobar restorant, preporachvam vsekimu. Tova e logoto na lux chasta mu.

11.
Tva ne vleze v rabota, ma az si go haresvam.

12.
Stara rabota, ma mi se nravi. Neznam dali e izpolzvano izobshto. Inache trebvashe da e marka za pro discotechno uborudvane - mixers i podobni.

13.
Kafene v SZ

14.
Tva morg. da obiasniava kvo e :)

15.
Slovenska firma za skateboard oborudvane. Mnogo mu se radvam na tva:)

16.
Niakvi kurierski uslugi, neide iz USA, drugo ne razbrah.

17.
Sofiiska hardcore grupirovka

18.
Show na stari samoleti v Antverpen, Belgia

19.
E tva mi e parvoto logo ever ever, oshte ne diah siadal pred PC. Mnogo santiment ima v nego

20.
Tva e dashterna firma na oneia deto sa pod #1. Pod taia marka prodavat otverki, chukove, kleshti i podobni

Adi sia da va vida po reda na nomerata:))))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

opaa
_________________
asenpetrov.com


Последната промяна е направена от P E T R O V на Пет Дек 06, 2002 2:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eaaaaa logosssss :)
nachi vednaga top 3 from 20
---------------------------------
07 smokers ...bez elipsata i nadpisa center
17 btc 32 ...ma poveche mi prilicha na hip-hop ili boyz grupa
20 morello hardware ...niam notes
---------------------------------
cool...mnooo ideini rapti! :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

07 - center si e chast ot imeto, a elipsata e shtoto tva si e proekt za tabela, emailirana

17 - mi iskaha mladejite da ima malko graffity zvuchene, imache v parvia variant beshe edna ultra zlobna gotika.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

iaku
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nema koment samo kat pro4etoh reda s aprtmenta i at znam kolko e iak se umra ot zawist weeee
Върнете се в началото
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Adi be dezignerite, zakvo rovih 1 chas da sabiram loguta.... ko sa chudite, spodeliaite:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Първото и последното най ми харесват на мене, визуално де, инак идея яка има долу горе във всяко ;)
Ама аз по принцип не съм фен (т.е. не държа особено) нито на идейните нито на оригиналните неща, така че много не ставам за мнение баш за лого, дето и двете неща се искат :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

To kam teia dvete ima i oshte edno deto sha go postna kat go zavarsha da vidim dali sam se spravil s iskania "moderen western stil":)))) To e za zakliuchvashti sistemi i ima tam edni mnouu specifichni iziskvania.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi ko da spodeliame bre :) ,
btw ednoto logo beshe praveno za mene i si go haresah mnogu oshte togava ti kazah, ma ne vurvi da ti polzvam logoto:) . tui az katu tebe ne moga da go napravia ei go moia variant

za drugite koito sum vijdal predi sum ti kazval che mi haresvat mnogo tva na bara v S.Z ot segashnite mi mai nai haresva...do tolkova mi stigat poznanitata v logos ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 4:34 pm    Заглавие: Re: LOGOS... kakto obeshtah Отговорете с цитат

LoveHate написа:

Adi sia da va vida po reda na nomerata:))))


01. без забележки

02. още като го правеше ти казах, че английския вариант го чета кат "ВАНДАЛ"..... ама не ми повярва - па и тука никой не се заяде - така че явно не съм бил мноо прав...

03. тия твойте софтуеристи или са големи непукисти... или незнам и аз... ама тва е супер несериозно.. както и да е - повече ми харесваше варианта за Моргот и местожителството му в покрайнините на софия :)

04. таа преливка на червеното се надявам да е само в джейпега м?

05. тука... пак не си ме послушал кот съм дрънкал едно време - ама се пак ще си кажа и пред сички - треаше на зеленото да махнеш долната финтифлюшка и там да влезе текста ТАЛЕН - щеше да стане по-компактно и... абе по-добре - тва обаче си е мойто мнение де.. мое и да не съм прав :)Р

06. без забележки - :)

07. такааа... тука идваме на един стил, дето... хмм.. хем ми е познат, хем го обичам... хем ми е сантиментален - както знаете, аз съм стар бейсболист - и едни от любимците ми - Atlanta Braves са с подбна типография - и поради таа причина неми седи кат лого за магазини за лули... ма кат се замисля без горния "сантимент" - логото си е ок! :)

08. ........ ми.. не виждам кво да му коментирам.. не ми харесва.. водопровод убаво.. ма те е фанал яко мързела :)

09. Таа олива ми е мноо любима... само не ми харесва тва, че не са подравнени буквите с маслинките отляво и дясно :) - знам че е нарочно така - ама иначе по-би ми харесало :)

10. форума... ми.. не ми е луксозно много... моеше и подобре - щит в елипса ... един фонт , още един ... некви опити за хералдика...
ноо... кво пък - предполагам че е ок за ресторант дето треа да "изглежда" тежко...

11. фабриката... нещо не ми харесва... ако беше по - "нисък" фонта и не толкоз издължен под халетата мисля, че щеше да е ноого подобре..

------------- пфууу фас пауза --------------

12. тва мноо ми харесва... немам забележка - макар, че ако някой ден се качи на борд ше ти се разкаже играта да прочетеш нещо...
ама нейсе - мноо ми харесва:)

13. също много ми допада... забележки.. нямам :)

14. ми... 2Д.цом е супер... с дигитал бих си поиграл повече :)

15. е тва... ти мноо му се радваш ама аз нещо не го разбирам :(
нищо няма да кажа - има идея в него ... ама не ми харесва ама никак... незнам - мое да съм ретрограден :)

16. Кореа пост виж - много ми е любимо... дори и "странно сгънатия плик" :)))

17. БТК-то... мии... поскоро не ми харесва - на мен де... аз викам - ако ше е гарга да е рошава - ако ше е "графити" да е цветно.. :)
низнам низнам - и верно е малко рападжийско :)

18. е тва ми хареса мноу.. не го бях виждал дося... но ми хареса - дори и тва че тоя пропелер (самото витло де... не текста) е доста голямо - кеф.. :)

19. е тва... нема ко да го коментираме :) кат сяко първо лого... нооо определено има идея в него - което някак си май е и по -важно :)

20... хлъц... супер е.. тва много ми харесва... обаааачеее
предстаи си само как би седяла една гайка посредата аааааа :)))))
трепач...

--------- хлъц... .та в заключение... да кажа...

дами и господа - който го може - си го може и тва е... дори да го мързи :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От повечето, които ми харесват има няколко the best i sux..:)

№4 The Next....cool място си е..заралии му викат дъ-нексъъъ...да знаете как да се оринтерате тоз за club...)

№7 Smoker's - very sophisticated!


№9 OLIVAAA - sux..) sorry

№ 15 Skate board - Slovenia....well done!
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi az spodelih bre... :)
i az tfa -----vandal---- si go zachetoh :PPP

b.m.f. tfa logo fadpik 7 li she reche?

avatarche dea maaamu i az za taia gaika si pomislih...ili bolche beshe...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
b.m.f. tfa logo fadpik 7 li she reche?


faBRik
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:

avatarche dea maaamu i az za taia gaika si pomislih...ili bolche beshe...


абе нещо подобно имах предвид



обаче е ясно, че - първо така за 3 мин няма как да го напраа по-добре - второ .. нямам и желание ... и трето.... май не съм прав - се пак така както го е напраил ЛХ си е екстра :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

b.m.f heee verno...ma --B or b -- ne se li pishe na drugata strana?
:))) tfa mi prilicha na .d.

av-che.. mdam gaika she e bilo...ma si praff dea kot si e naprafil LH


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ae sled malko she postna seria logos za edno company da fidim koe she si haresate...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 5:38 pm    Заглавие: ae logos! Отговорете с цитат

::
_________________
asenpetrov.com


Последната промяна е направена от P E T R O V на Пет Дек 06, 2002 5:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 08, 2002 2:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

best 3:

1. Klub drums

Много добро попадение особено за кръчма. представям си го как седи
на меню-та и пр. Има си излъчване и начина на представането на барабана е
супер:)
чудно хрумване!


2.morello hardware

Седи тежко и стабилно, а елемнта в средата е сполучлива закачка с думата
хардуеър. Аз поне така го разбирам, но и да не е така си е попадение в десятката.
Просто и на място.


3. Sound light

Много радва, като изключим жълтото петно, което хич не ми се връзва с линеарното
предстване на всичко останало. Седи точно като изрязано у фотошопа и лепнато отгоре.
Разбирам че в него ще да е пиниза, но лично на мен много ми тежи.



Worst 3:


1.Тален(килимите)
Претрупано и кичозно ми стои. Ясно ми е че на арабина баш туй му трябва, ама това
не го прави по-хубаво лого. Има много "акценти" които го правят претрупано - веднъж някакво
подравняване по буквата А, дваж вертикален текст, триж килим с орнаменти в него...
Иначе съм убеден, че араболяка сигур си е дръннал чалмата в тавана от кеф кат го е видял:)

2.Форум де Лукс

Въх!:) Овал с двойна линия, градиент в него, триизмерен шрифт хвълящ сянка, горе още веднъж,
гербче и то с градиент..бррр..:))


3. Ванда(л) Строителната фирма

Основна забележка - не става ясно как се чете. Ванд, Ванда, Вандал?
Човек започва да си губи времето в чудене дали прозорчето аджеба нещо трябва да значи или просто
си е рисунка там..а ако от логото не става ясно какво е името на фирмата, значи всичко е сбъркано още
в основата:)


По другите някакви малки забележки:

Фабриката която толкова си храсваш знам:)...също я намирам за малко претрупана откъм акценти..веднъж има обърната буква, втори
път подчертан текст, трети път фабрика в цял ръст:) Кое е акцента?
Тука не съм съвсем безпристрастен, защото по принцип не харесвам особено подхода "what you see is what you get"
Демек..пишеш фабрика - рисуваш фабрика, пишеш поща - рисуваш пощенски плик, пишеш елипс - рисуваш елипс:)
Намирам го за скучно и не виждам смисъл да се дублират текст и графика като послание.
Ама тва е стара препирня де и тя край нема..както казах - лично мнение. (ся да не ми дадеш за контрапример blaupunkt само)..:))

И последно - първото ти лого - woodoo мога смело да заявя, че с малка преработка може да бие всички по-горни неща:)
Точно щото хич не прилича на лого по общоприетите понятия, е оригинално и нестандартно и ако се пипне малко да
не изглежда толкова случайно ще стане супер. Колкото повече го гледам толкова повече ме кефи:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 08, 2002 7:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Za kilima moe si praff, arabska im rabota

De LUx, mi polojenieto sashtoto, otdelno tova ne chistoto logo a pak tabela, satui sa i teia gradienti i prochie. Gornia nadpis e ot logoto na drugata chast na krachmata i znam che ne si fitva mnogo, ama tva e polojenieto

fabrik na EN oznachava textil, tai che tuka ne pozna, zakachkata e tochno s prostolutite manifakturi :)))

Za vand-a si mnogo praf, ama toi mi spesti parite za sabarianeto na edna stena, barterosahme sa... be ne mi e sred nai dobrite.


BTW, merersaj na vsichki do tuka i ochakvam vkliuchvane i ot drugi ta da imam stimul za sledvashta seria.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 2:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ovcete ubivat vsi4ko detsko prosto - mUniashtina
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov