Graphilla.com :: Преглед на тема - Айде и аз да се представя... :-)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Айде и аз да се представя... :-)

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maniacs



Регистриран на: 11 Авг 2003
Мнения: 8
Местожителство: montana

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2003 6:53 pm    Заглавие: Айде и аз да се представя... :-) Отговорете с цитат

Ми това е личната ми страница , а там има някои мои 3d работи (както и на моя "френд" Стоян) .

http://maniacs.data.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2003 6:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Koi e Jozsef Pozsalyi ???
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2003 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i tova vyrhu 3dtata e remake na logoto na Aphex Twin?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maniacs



Регистриран на: 11 Авг 2003
Мнения: 8
Местожителство: montana

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2003 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Koi e Jozsef Pozsalyi ???

?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maniacs



Регистриран на: 11 Авг 2003
Мнения: 8
Местожителство: montana

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2003 7:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тия картинки на страничката не съм ги рисувал естествено (нито моделирал)!.
Там (в дясно) пише къде са моите работи...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2003 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pich dobre doshyl.......
Nqkoi neshta mi haresvat....drugi ne.....
ima edin chovek toj bi bil pefecten za Game mislq....(ama sled opimizaciq)....are da puskash skoro neshto novo........A vsichkite li sa tvoi shtoto ne razbrah koi sa na tvoq frend?
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maniacs



Регистриран на: 11 Авг 2003
Мнения: 8
Местожителство: montana

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2003 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Човека верно беше за игра , ама нещо...стана малко "българска работа" - едно мерси не казаха , затова и не съм го довършил (малко яд ме събра..)
А иначе го имам и оптимизиран , ама не е за показване :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2003 10:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

lichnata ti stranica e izkluchitelno zablujdawasta
.. pylno e s chujd artwork (predpolagam njamash i prawo da go publikuwash?) za kojto lipswat credits ili kakwato i da e informacia
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BozoKosmev



Регистриран на: 12 Авг 2003
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Авг 12, 2003 10:17 pm    Заглавие: Leleeeee, abe pich shto kradesh be... Отговорете с цитат

E razbiram da ne go bjah vishdal toja model s picha pri choveka deto go e pravil da ti slusham prostotiite ama za sashalenie (tvoe predi vsichko, za men beshe udovolstvie) ...
Ta moshe bi e dobre da se orientirash kam sabljudavane na normalnata choveshka etika i sled tova moshe i da se zainteresuva njakoj ot teb - vse pak obiknoveno se tarsjat profesionalisti a ne dardorkovci. Iskash li i az da proizveda takav sajt - hem shte sa oshte po-hubavi modelite (nali se seshtash - horata deto sa gi pravili sa gi podobrili meshduvremenno).

Are...

PS: I baba znae da raboti s plug-in-i za 3D Studio MAX
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2003 1:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Coldblooded написа:
Pich dobre doshyl.......
Nqkoi neshta mi haresvat....drugi ne.....
ima edin chovek toj bi bil pefecten za Game mislq....(ama sled opimizaciq)....are da puskash skoro neshto novo........A vsichkite li sa tvoi shtoto ne razbrah koi sa na tvoq frend?




Pich....................
nedej da puskash nishto....
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maniacs



Регистриран на: 11 Авг 2003
Мнения: 8
Местожителство: montana

МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2003 9:21 pm    Заглавие: Re: Leleeeee, abe pich shto kradesh be... Отговорете с цитат

BozoKosmev написа:
E razbiram da ne go bjah vishdal toja model s picha pri choveka deto go e pravil da ti slusham prostotiite ama za sashalenie (tvoe predi vsichko, za men beshe udovolstvie) ...
Ta moshe bi e dobre da se orientirash kam sabljudavane na normalnata choveshka etika i sled tova moshe i da se zainteresuva njakoj ot teb - vse pak obiknoveno se tarsjat profesionalisti a ne dardorkovci. Iskash li i az da proizveda takav sajt - hem shte sa oshte po-hubavi modelite (nali se seshtash - horata deto sa gi pravili sa gi podobrili meshduvremenno).

Are...

PS: I baba znae da raboti s plug-in-i za 3D Studio MAX


Dai da se razbereme za kakvo govorime , ako e za taq snimka:
http://maniacs.data.bg/Nashite/html/image_6.html
Risunkata otzad ne e moq , no modela si e li4no moi , a ako nqkoi te e izlugal 4e e negov , kaji koi e toq pi4 , 6e e mnogo interesno za mene..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maniacs



Регистриран на: 11 Авг 2003
Мнения: 8
Местожителство: montana

МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2003 9:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo mi e interesno i ti koi si , i dali si vijdal proekta na toq deto te e izlugal , 6toto proekta sum go dal samo na edin 4ovek....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maniacs



Регистриран на: 11 Авг 2003
Мнения: 8
Местожителство: montana

МнениеПуснато на: Чет Авг 14, 2003 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи аз по принцип съм спокоен човек , ама има тука един охлюв "BozoKosmev" дето се изказва неподготвен по повод мойте работи.
Те може и да не се харесат на някой , но пък са си мои !
Тоя "BozoKosmev" има 1 мнение в тоя форум , ама веднага се е изакал.
А съм сигурен че има много хора тука , които ще му се вържат на глупостите (Coldblooded например ).

За да няма други такива недоразумения , ето няколко снимкина въпросния модел.
Мисля че са достатъчни . А ако не са , имам Photoshop-ските проекти дето съм му рисувал дрехите :)
Ако има още някий който твърди че модела бил негов , или на негов приятел - нека сложи някия снимка , или да си е** м*****а !!








Извинявам се за грубия тон , ама ...@#$%@^%##^$
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Чет Авг 14, 2003 9:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maniacs ... towa e lichen spor kojto spored men ti predizwika
s izjawlenieto si "ама нещо...стана малко "българска работа" - едно мерси не казаха"

izjasnjawajte go s lichni belejki a ne w tazi tema

az wse oste chakam otgowor na wyprosa
kakwo prawjat wsichki chujdi raboti w twoja site,
imash li prawo da gi publikuwash i zasto lipswat credits
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maniacs



Регистриран на: 11 Авг 2003
Мнения: 8
Местожителство: montana

МнениеПуснато на: Чет Авг 14, 2003 10:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Joro* написа:
maniacs ... towa e lichen spor kojto spored men ti predizwika...


Виж сега , във форума пише че темата е видяна от 295 човека.
Ти предлагаш да пратя лично съобщение , и да оставя 295 човека да си мислят че съм мошеник?!?
А колкото до снимките на моя "саит" както го наричаш , това ми е колекцията от 3d снимки , които съм сложил там за такива хора като мене да се кефят!Хикъде там не пише че са мои , и не печеля нищо от това че са там.Това е просто папката ми в Data.BG , само дето съм я направил по-удобна за разглеждане.
Ако те дразни толкова - дай ме под съд :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Чет Авг 14, 2003 10:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da .. drazni me njakoj da se razporejda s chujdi nesta bez da ima razreshenie ot awtorite

a sega dowijdane
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov